Principál Jiří Suchý (87): Vzal si na paškál MeToo! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. února 2023

Svátek slaví Nela, zítra Blažej

Principál Jiří Suchý (87): Vzal si na paškál MeToo!

Suchý je stále ve formě.
Suchý je stále ve formě. (Foto Aha! – Martin Přibyl, Jana Pertáková)

Rád uvádí svůj věk tím, že za 13 let mu bude sto. Jiří Suchý (87) se ale roky nenechá zaskočit. Napsal velice současnou hru MeToo, která měla v divadle Semafor premiéru. Nabízí v ní rozumný, a hlavně veselý pohled na problém, který už mnoho měsíců hýbe světem.

„Když jí bylo čtrnáct, plácl jsem ji přes zadek. A z toho měla sedmdesát let trauma!“ říká na jevišti Jitce Molavcové (68) coby kandidát na prezidenta Jiří Sudý. A publikum nadšeně tleská. „Nepřipadá mi zcela legitimní, že se dáma rozvzpomene na příkoří až po tolika letech,“ tvrdí legendární divadelník. „Nemělo by z toho taky koukat, že jde o peníze,“ dodává s tím, že ženy neútočí zpětně na žádné bezvýznamné chudáky.

„Myslím, že feministky nepotěšíme, ale ostatní se budou dobře bavit,“ míní Jiří Štědroň (76). Ten představuje profesora, který švindluje, aby získal cenu v literární soutěži. Roli v nové hře s nadšením přijala taky Jolana Smyčková (39), už dvojnásobná maminka.

 Milan Cajs, Jiří Suchý - V kašně

Video se připravuje ...Přečtěte si
bea.christ...@...
27. 11. 2018 • 16:34

Doporučuji, nejlepší způsob, jak zhubnout > > > www.Takeslim.com

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.