Výměna manželek v zajetí smradu: Kočičí výkaly, totální humus! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 10. srpna 2022

Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana

Výměna manželek v zajetí smradu: Kočičí výkaly, totální humus!

Tuhle Výměnu sledujte raději až po jídle!
Tuhle Výměnu sledujte raději až po jídle! (TV Nova)

 V tomto díle uvidíme, jak si poradí zkušená matka Ivana v neuspořádané domácnosti mladé maminky a zda se dokáže nezkušená Tereza postarat o pětičlennou rodinu.

 

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Ostravy, kterou tvoří Tereza (21), Marek (28) a Eliška (2). Na druhé straně se seznámíme s Ivanou (38), Pavlem (39), Tomášem (17), Kristýnou (15) a Vojtou (17 měsíců), kteří žijí ve vesnici Cep. Pár z Ostravy se přihlásil do Výměny manželek kvůli velkým rozporům, které vztah poslední dobou provázejí. Tereza si malou Elišku přivedla z minulého vztahu.

 

Eliška je bohužel trochu opožděná a už ve dvou měsících musela podstoupit operaci srdíčka. Rodina o ni pečuje, jak se jen dá. Markovi vadí, že Tereza vůbec neuklízí a je nepořádná. To na vlastí kůži pozná i Ivana, která na deset dní její domácnost převezme. Bude naprosto šokovaná z toho, v jakých podmínkách rodina žije. V bytě je všude nepořádek, v koupelně je stoletá špína, krémy jsou plné plísně a za nábytkem jsou hromady odpadků. Podaří se Ivaně rodinu napravit?

Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově:

Video se připravuje ...

 Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.