Znásilnění herečky: Policie chce zatknout Weinsteina! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

Znásilnění herečky: Policie chce zatknout Weinsteina!

Policie má už dost důkazů, aby zatkla chlípného producenta Harveyho Weinsteina (65).
Policie má už dost důkazů, aby zatkla chlípného producenta Harveyho Weinsteina (65).  (ČTK)

Policie má už dost důkazů, aby zatkla chlípného producenta Harveyho Weinsteina (65). Desítky hereček se rozhovořily o jeho sexuálním harašení či nevhodném nátlaku. A teď mají detektivové nejtěžší »kalibr«. „Jde o reálný případ,“ uvedli. Herečka Paz de la Huerta (33, Pravidla moštárny) totiž prozradila, že ji dvakrát znásilnil.

V listopadu 2010 se jí vnutil do bytu. „Stalo se to tak rychle, rozhodně jsem s tím nesouhlasila,“ svěřila se magazínu Variety. „Hned mě začal líbat, pak mě strčil na postel, sundal si kalhoty a zvedl mi sukni...“

A neubránila se mu ani o pár týdnů později, kdy si na ni počíhal. Sice byla opilá, ale vyšetřovatelé považují její svědectví za hodnověrné. „Říkala jsem ne, bylo to opravdu nechutné. Je jako prase. Znásilnil mě a řekl, že mi dá roli...“

„Kdyby byl Weinstein v New Yorku, rovnou bychom ho šli zatknout,“ řekl novinářům šéf newyorských detektivů Robert Boyce. Ze znásilnění Weinsteina viní dalších jedenáct žen v různých státech USA i Británii. Policie ho proto hlídá, aby z Ameriky neuprchl.

Na video s Courtney Love, která  varovala před Harvey Weinsteinem už v roce 2005, se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.