Noční můra Málkové z Kapitána Exnera: Absolutní bezmoc! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. června 2022

Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka

Noční můra Málkové z Kapitána Exnera: Absolutní bezmoc!

Máša Málková při natáčení Kapitána Exnera
Máša Málková při natáčení Kapitána Exnera (FTV Prima)

Absolutní bezmoc, zima a strach! To všechno má za sebou kvůli seriálu Kapitán Exner herečka Máša Málková (33). 

Jako oběť vraždy byla násilně vtáhnuta pod vodní hladinu. Už tak psychicky i fyzicky náročná scéna byla o to horší, že se vše odehrávalo koncem září. „Natáčelo se v pražské zoo ve výběhu hrochů u jezírka. Teplota vody byla okolo deseti stupňů a venkovní byla jen o pár stupňů vyšší,“ prozradil Aha! dobře informovaný zdroj ze štábu.

„Podle scénáře měl do vody herečku strčit rozběsněný hroch. Ten ale samozřejmě při natáčení nebyl a byl zavřený. Ale aby byla scéna důvěryhodná, musel herečku vtáhnout pod hladinu potápěč, který ji držel za nohu,“ dodal očitý svědek náročné scény. Představitelka druhé oběti, kterou vyšetřuje Michal Dlouhý (48) jako kapitán Exner v rámci prvního dílu, byla ale statečná.

Neměla žádné řeči, ani si nestěžovala na vlezlou zimu. „Neoprén dát nešel. Bylo rozehřáté oblečení, ale šlo opravdu jen o jeden záběr, vše bylo rychle hotové,“ zavzpomínala herečka.Přečtěte si
ivoadler
29. 8. 2017 • 11:18

Tak jsem se díval na ty dva díly kapitána Exnera. Ten děj i postavy se mi zdají hodně přitažený za vlasy. Dlouhého Exner se mi zdá takovej knedlíkovej, Chtělo by to nějakýho bruneta, ale kde ho vzít. Kapitán a dva podřízení poručíci? Kdo dělá tu pěšáckou práci v terénu? Vica Kerekes umí akorát vrhat svůdné pohledy a má hnusnou pleť. Kdo se podívá podrobněji, tak si toho všimne.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.