Bizarní narozeniny Vaška Tittelbacha: Opilců se nemohl zbavit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Bizarní narozeniny Vaška Tittelbacha: Opilců se nemohl zbavit!

Václav Tittelbach
Václav Tittelbach (Aha! – Josef Mašek)

Před třemi lety opustil Václav Tittelbach televizní obrazovky, ale jako správný sporťák na fyzické aktivity nezapomněl. Jeho největší koníček se promítnul i do oslavy jeho šedesátky a celá party skončila hodně podivně.

Tittelbach je už 40 let vášnivým vodákem a tak se jeho velká oslava nesla v podobném duchu. „Celé to bylo koncipováno jako vodácká oslava, proto máme na sobě proužkatá trička. A kdo neměl takové triko, přišel v košilích laděných do modra,“ popisuje sporťuk juchajdu, kde se sešla jeho rodina, přátelé a spolužáci z vysoké školy.

"Bylo to skvělé překvápko. Přišel mi zazpívat Standa Hložek, přišli fotbalisté, mistři Evropy z Bělehradu - Tonda Panenka nebo Karol Dobiáš, kolega Pavel Poulíček nebo bývalý čs. hokejista Milan Vopička," vyjmenoval Tittelbach své VIP hosty na serveru sedmicka.tyden.cz.

Tittelbach se během oslavy raději držel zkrátka, což neplatilo o některých jeho hostech. Jejich noční popíjení mělo další dny zajímavou dohru. "Špatně mi nebylo, ale řadě mých přátel trochu ano. Nemohl jsem se jich pak při odchodu dlouho zbavit. Ještě přebývali i v sobotu, bylo to dlouhé, ale hezké loučení,“ uzavírá sporťák s legendárními hláškami.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.