Misska z děcáku Veronika Kašáková: Boj s depresemi a dluhy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. června 2024

Svátek slaví Květa, zítra Alois

Misska z děcáku Veronika Kašáková: Boj s depresemi a dluhy!

Veronika Kašáková
Veronika Kašáková (Foto Aha! – Marek Pátek, Jan Tůma, ara)

Život se s ní nemazlil. Finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková (25), která vyrostla v dětském domově, se dodnes vyrovnává s nepřízní osudu. Ztráta rodičů a odchod bratra u ní vyvolaly těžké deprese, které se projevovaly tím, že v hlavě slyšela hlasy!

„Prožívala jsem hrozné úzkosti a měla jsem deprese. Chodila jsem k lékařům, psychologům. Antidepresiva jsem ale odmítla, i když jsem v hlavě slýchávala různé hlasy. Myslím, že dnes to mám pod kontrolou,“ svěřila deníku Aha! Veronika. Deprese u ní propukly, když její bratr po dovršení patnácti let odešel k otci, který je v dětství opustil. O dva roky starší bráška jí nahrazoval otce, byl totiž její oporou v děstkém domově, kam se dostali poté, co se na vykašlala i matka – alkoholička a feťačka.

Kromě nepříjemných depresí Veroniku trápily také dluhy, do nichž se dostala kvůli šéfovi, který ji v prvním zaměstnání sexuálně obtěžoval. Z pohnutých životních osudů se nyní vypsala v knize, na jejíž křest dorazil nejen bratr Karel či přítel Milan, ale také bývalá ředitelka České Miss Michaela Maláčová (43). „Jsem šťastná, že mohu přispět dobré věci, a ne Veronice, ale »jejím« dětem z domova věnuji padesát tisíc korun,“ řekla Blesku Maláčová. Dojatá Veronika přiznala, že by svůj životní příběh chtěla zfilmovat.

Hrůzný život krásné blondýnky

Matka ji nechala v taxíku
Otec rodinu opustil úplně. Matka propadla alkoholu a drogám, její nový partner ji bil. Matka nakonec nechala děti v taxíku. Řidič tehdy čtyřletou Veroniku a šestiletého Káju předal policii a ta pak úřadům. Obě děti skončily v dětském domově. „V děcáku jsem našla domov, bylo to to nejlepší, co mě potkalo,“ míní modelka, která matku poprvé viděla po šestnácti letech. Tehdy byla čerstvě propuštěná z vězení. Veronika oběma rodičům odpustila, i když zameškali spousty důležitých let, nakonec je prý ráda, že je má.

Sexuální obtěžování
V prvním zaměstnání Veronika doplatila na svou krásu. Nadřízený ji vydíral a chtěl po ní sex: „Šéf mi dával najevo, že se mu líbím. Asi mě přijal podle toho, jak vypadám,“ řekla. Problém nastal ve chvíli, kdy začala sama sjednávat úvěry a na její účet přišla větší částka peněz. „Myslela jsem, že jde o moji provizi, a utratila ji. Vedoucí pak řekl, že tyto peníze mi přišly omylem a šlo o jeho provizi. A buď mu peníze hned vrátím, anebo se s ním vyspím.“

Ukradli jí mrtvého psa
Smůla se Veronice lepila na paty. Před dvěma lety hlídala přátelům psa... „Jenže on umřel, na stáří. Musela jsem ho odvézt na psí hřbitov, takže jsem ho dala do kufru a jela hromadnou dopravou Ten pes byl velký a těžký, nějaký mladík mi nabídl, že mi pomůže, protože viděl, jak s tím kufrem zápasím. Řekla jsem mu, že se stěhuju, takže si myslel, že tam asi bude oblečení nebo nevím, každopádně mi s tím psem utekl,“ říká Veronika.

Neúspěch v Miss
Do České Miss se dostala napotřetí. Byla to její poslední naděje... První neúspěch ovšem zažila v roce 2007, kdy byla vyhozena z finále Miss junior, protože měla tetování. Veronika se ale nevzdala a probojovala se až mezi deset finalistek České Miss 2014. Dnes se živí jako modelka. „Mohlo by to být lepší, ale nechci si stěžovat. Dělám to, o čem jsem vždycky snila," dodává Veronika optimisticky.Přečtěte si
bella.
18. 2. 2015 • 19:09

Na rozdíl od Maláčové mě nedojímá a ptám se, na jakou " krásu " že doplatila ?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.