Finalistku České Miss nutil šéf k sexu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 9. února 2023

Svátek slaví Apolena, zítra Mojmír

Finalistku České Miss nutil šéf k sexu!

Veronika Kašáková si zažila menší peklo.
Veronika Kašáková si zažila menší peklo. (Foto: Aha! - Jan Tůma, Herminapress.cz, kolážAhaonline.cz)

Nelehký osud potkal krasavici Veroniku Kašákovou (24), která se probojovala do finále soutěže Česká Miss. Jako malá od čtyř let vyrůstala v dětském domově, kam jí odložila matka, když si narazila agresivního milence. Další velké trable odstartovaly, když se do ní zakoukal chlípný šéf v zaměstnání.

Zaplať nebo roztáhni nohy!

Po absolvování střední školy nastoupila Veronika v bance. "Šéf mi dával najevo, že se mu líbím," popisuje v Blesku celý skandál dívka. Z ničeho nic se jí na kontě objevila větší suma, kterou ve své naivitě považovala za odměnu z práce. "Myslela jsem, že je to moje provize, a utratila ji. Šéf pak říkal, že peníze mi přišly omylem, a že je to jeho provize. A buď mu peníze hned vrátím, nebo se s ním vyspím."

Úvěroví podvodníci

Dívka, která tvrdí, že několikrát byla na dně, ale vždy se dokázala zvednout. Obrátila se proto na tzv. úvěrovou společnost, tedy lichváře. A pak už jel typický kolotoč. Za sjednání půjčky tenkrát nezkušené děvče zaplatilo 8200 korun, peníze samozřejmě nikdy neobdržela a naopak měla firmě zaplatit dalších 12000 jako pokutu za špatně vyplněný formulář.
"Měla jsem strach, že se z toho sama nedostanu, vysvětluje Veronika, proč se nakonec obrátila na redakci Blesku. Pak už šlo vše jako na drátkách, firma pokutu stáhla a vrátila i poplatek. "Ještě dnes je spousta věcí, které se v životě učím. Je to těžší o to, že jsem sama," povzdychla si modelka. Takže pánové...

Přečtěte si
britva
30. 1. 2014 • 21:56

nechápu proč mu nedala mohla mít prachy a ještě ho přitlačit ke zdi, že jí znásilnil a šéfík by jen solil. ta je hloupá

prroud
30. 1. 2014 • 16:24

Je sice prvda,ze :"neni osklivych lidi",ale urcitou sebestrizlivost bych u mnohych prece jen ocekaval,mela odvahu,chtit se stat misskou

dandova
30. 1. 2014 • 15:35

peecek
30. 1. 2014 • 15:12

Jo tak ona myslela, že dostala odměny?? Tyhle pohádky může ta "krasavice" vyprávět leda tak stejně inteligentním vrstevnicím jako je ona sama.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.