Na Petra Rychlého přišla stížnost: Vedení reagovalo pokornou omluvou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 3. června 2023

Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor

Na Petra Rychlého přišla stížnost: Vedení reagovalo pokornou omluvou!

Petr Rychlý
Petr Rychlý (KAREL KOPÁČ / Paparazzi)

Herci zažívají ve své branži ledacos! Dokonce na ně chodí i stížnosti, což teď zažila např. hvězda Ordinace v růžové zahradě Petr Rychlý (49) se svými kolegy.

Když odehráli v Divadle na Vinohradech představení Hašler, během kterého se i kouří, přistál jim na stole dopis od jedné divačky. Ta si stěžovala, že jí vadil kouř, který šel z pódia. „Chtěla bych se hercům i divákům tímto omluvit za svůj záchvat kašle, kterým jsem vyrušila odpolední představení 27. prosince, panu Rychlému moc děkuji za to, že dýmku nechal vyhasnout, a uvaděčkám za to, že mi o přestávce umožnily přesun do zadní části hlediště,“ uvedla v dopise divačka.

Vedení divadla se jí ale hned omluvilo. „Chápu nekuřáky a rozumím tomu, že může dým z cigaret či z dýmky (ze které se potáhne jen okamžik a mimochodem hned vyhasne) nekuřáka dráždit. Na jevišti se u nás kouří opravdu jen málo a některé z kuřáckých potřeb jsou již elektronické,“ napsal jí ředitel vinohradské scény Tomáš Töpfer(64).

Přečtěte si
bella.
30. 1. 2015 • 23:47

simeonsimeonovic Po Vinohradské chodím denně a nijak mi smogově nepřijatelná nepřijde.Náklaďáky tam nejezdí, busy taky ne , auta mají katalyzátory , tramvaje jsou ekologické a domy mají plynové kotelny.Mnohem horší ovzduší je na malém městě či vesnici, tam když zatopí uhlím a/nebo dřívím, všichni můžou nasadit plynové masky. Jestli ta paní má astma a ten kouř ji odrovnal nikdo neví. Myslím, že kouřit na jevišti je blbost, zrovna tak jako tam lítat nahatý

marie60
30. 1. 2015 • 14:00

..já jsem se lekla, co tak hrozného Rychlý provedl a on si jen párkrát potáhl na jevišti z faječky. Asi schválně dávají takové nadpisy, aby lidi pak klikli na článek a pak následovně zjistí, že jde o houno.

andorea
30. 1. 2015 • 11:46

Jenže paní se omlouvala, nestěžovala si.

dandova
30. 1. 2015 • 11:25

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.