Rozvedená Míša Maurerová celá září: Kdo má teď právo zahřívat jí postel? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 16. června 2024

Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf

Rozvedená Míša Maurerová celá září: Kdo má teď právo zahřívat jí postel?

Míša Maurerová
Míša Maurerová (Foto Aha! – Jan Tůma, ara)

Zhruba za měsíc to budou dva roky, co praskla nevěra Míši Maurerové. Draze za ni zaplatila – bohatý podnikatel Milan Kožíšek ji vypoklonkoval ze života plného luxusu a rozvedl se s ní. Herečka teď nicméně znovu září jako sluníčko.

„Doufám, že je to způsobeno mým zdravým životním stylem. Tím, že jsem se dala na bikram jógu, že cvičím, že se hejbu i mimo chvíle, kdy cvičím,“ snaží se herečka mlžit o důvodech, proč se neustále na celý svět usmívá.

Na přímou otázku, jestli je zamilovaná, odpovídá šalamounsky. „Musím být pořád zamilovaná. Když jsem zamilovaná, tak jsem šťastná a líp vypadám. Takže jsem zamilovaná,“ řekla webu idnes.cz herečka, která ale záhy dodala, že je zamilovaná do svých dětí.

A je tedy v jejím životě nový chlap? I na tuto otázku odpověděla vyhýbavě. „26. ledna mu bude šest let, je to krásný blonďák a jako jediný má výhradní právo spát až do smrti v mé posteli,“ snažila se odvést řeč herečka.Přečtěte si
mord
24. 12. 2014 • 17:17

Ta by si o tebe neopřela ani kolo

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.