To je síla: Takhle se změnil Martin Severa! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 21. července 2025

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdaléna

To je síla: Takhle se změnil Martin Severa!

Martin Severa tehdy a nyní.
Martin Severa tehdy a nyní. (Foto herminapress.cz a TV Nova)

Kdo by si nevzpomněl na typickou tvář s knírkem, která stála u začátků Novy. Martin Severa (58) ale na obrazovce této televize nezůstal a postupně vystřídal další zaměstnání. Působil i jako předseda českého kulečníkového svazu a na akci spojené s billiardem se nedávno ukázal.

Je tomu už 15 let, co Martin Severa skončil na Nově a hledal štěstí jinde. Kromě předsednictví v kulečníkovém svazu byl tiskovým mluvčím ministerstva zemědělství a na čas se vrátil dokonce i do televize. V dnes už neexistující TV Metropol měl svůj vlastní pořad, nicméně ten přirozeně skončil i se zánikem televize.

Dokonce dostal nabídku vrátit se zpátky na Novu, ale pozici s díky odmítl. „Chtěli ze mě udělat rosničku, a to mně fakt nelákalo,“ řekl tenkrát Blesk TV Magazínu. Od té doby se stáhl do ústraní a věnuje svým koníčkům – cestování, cyklistice a dobrému vínu. Ve společnosti se objevil až po dlouhé době, při příležitosti vyhlášení Miss Billiard.



Přečtěte si
mekanik
26. 11. 2014 • 12:35

Ox-zlato místo mord tam má mít m.r.d. A nebo zm.rd.miluju tě

fesak2
25. 11. 2014 • 19:18

Jaká síla? Jo síla přírody.. no s tím NIKDO nic nenadělá a nedělejte z toho senzaci. Každý zestárne (pokud se dožije) a pan Severa vypadá na svůj věk normálně. Pouze blbí mladí (do 20 let) budou z toho vyšilovat. Pokud budou vyšilovat starší >20, tak to je na zamyšlení (to je síla), než pan Severa

britva
25. 11. 2014 • 17:55

***, kde na to bere prachy nic nedělá a jen si užívá

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry