Borhyová se směje, s Kloubkovou zametli! Podraz v přímém přenosu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. srpna 2022

Svátek slaví Hana, zítra Jáchym

Borhyová se směje, s Kloubkovou zametli! Podraz v přímém přenosu!

Lucie Borhyová se vrací, Kloubková ostrouhá.
Lucie Borhyová se vrací, Kloubková ostrouhá.  ( TV Nova, ara)

Tak tohle se na Nově ještě nikdy nestalo! Kristina Kloubková (37) věděla, že se od pondělí vrátí vedle Reye Korantenga (40) Lucie Boryhová (36). S Reyem ale měla hlásit zprávy ještě v sobotu. Místo toho přišlo v pátek večer nečekané rozloučení v přímém přenosu, které Kloubkovou totálně zdrtilo!


Návrat Lucie Boryhové na Novu, kterou na tři měsíce opustila kvůli mateřské dovolené, má nepříjemnou pachuť. Ano, Kristina Kloubková od června, kdy zasedla na její židli, věděla, že je to jen na čas. Když ale došlo na konci letních prázdnin k hrátkám s jejími službami a najednou místo ní jednou moderovala Televizní noviny Lucie (to proto, aby Nova v den startu podzimní sezóny přitáhla diváky) a pak se zase vrátila vedle Reye ona, začala být Kristina zmatená. Nevěděla dne ani hodiny, kdy v hlavních večerních zprávách skončí úplně.

Květiny jí zničily

A to přišlo v pátek večer! „Měla s Reyem uvádět zprávy ještě v sobotu, ale protože došlo ke změnám ve službách, skončili už v pátek. Kristina se o tom, že s Korantengem moderuje naposledy už v ten den, dozvěděla několik minut před vysíláním,“ řekl Nedělnímu Aha! zdoj z Novy. „Snažila se na sobě nedat nic znát, ale když Rey na konci zpráv vytáhl květiny, sesypala se,“ dodal člověk ze štábu Televizních novin, který si nepřál být jmenován. Všichni diváci pak na svých obrazovkách mohli vidět, jak Kloubková pláče a nemůže vůbec mluvit.

„Moc ti děkuju a přeju ti všechno nejlepší v pracovním i v soukromém životě,“ řekl vyjukaně Koranteng. „Nemám slov! Já děkuju moc divákům, děkuji tobě Rey, protože jsi byl skvělý kolega, Lucce přeju šťastný návrat, aby se jí vedle tebe líbilo, aby se jí dařilo, a těším se na vás všechny někdy znova,“ plakala Kristina a všichni viděli, jak jí tečou slzy a má červené oči. Když pak těsně před závěrečnou znělkou pronesla k divákům zajíkajíc: »Mějte se hezky!«, všichni pochopili, že tahle skromná holka, kterou si kolegové i diváci zamilovali, je fakt na dně.

Nova mlží
Televize Nova se k odchodu Kloubkové a ke směnám ve zpravodajství nechce vyjadřovat. „Kristina zůstane i nadále na obrazovkách. Už brzy oznámíme, v jakém pořadu se na ni diváci mohou těšit,“ oznámila PR manažerka televize Anna Suchá. Kam Kristinu šoupnou? Znovu do Snídaně s Novou? Ve zprávách se asi už neobjeví, to by tolik neplakala a smutně se neloučila. 

Kloubková napsala Aha!


„Kytku i rozloučení přede mnou opravdu utajili. Rey mne tak překvapil, že jsem ani nedokázala na všechno reagovat. Například mu říct, že to, že se květinou trefil do barvy mých šatů, mne nepřekvapuje, protože je úžasný. Díky celému zpravodajskému týmu jsem měla nádherné prázdniny i září,“ napsala Aha! Kloubková. Více se k náladě v redakci zpravodajství vyjadřovat nechtěla.Přečtěte si
berrun44
29. 9. 2014 • 18:51

Přesně tak.Borhyové problémy teprve začnou.Proč být sama s jedním dítětem,když může být sama se dvěma dětma.Rozchod s Hrdličkou je jen otázka času a důvodů je několik.A až se to stane,tak budu Borhyovou kritizovat ještě víc.Veřejně jí to budu dávat sežrat na serveru,kde to bude číst co nejvíce lidí.

berrun44
29. 9. 2014 • 18:41

Borhyce asi zjistila že je nahraditelná.Co by dělala,kdyby si měla vybojovat práci a shánět ji tak jako to dělají jiné ženské.Ty za něco stojí.Ne jako vá Borhyová a jí podobní,co mají všechno snadné včetně hledání práce protože mají výhodu,že jsou známí a jen proto nemají problém práci najít.Být v pozici nás ostatních co nejsou vidět,tak jsou v koncích.Hruška to samé.Podle mého názoru bude dělat všechno možné,jen proto,že jsou za to peníze.Ale chlapskou práci dělat nebude.Borhyová se mi hnusí.

gabcakovamatinka
29. 9. 2014 • 17:22

Přesne tak! Šla tam na zástup a věděla, že sedí na stoličce, která ji nepatří. Ale bulvár má zase o čem psát. Podle mého taky Borhyová mohla zustat s dcerkou déle a je to její věc, tyhle správy nekoukám, ale všeho do času, co myslíte, že tam bude Borhyová do duchodu??

havran2
29. 9. 2014 • 14:05

VŠAK TA BORDÉÉLOVÁ SE DLOUHO SMÁT NEBUDE!!!

freezeme
29. 9. 2014 • 13:44

... z prestižního místa vypíchat.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.