Hlídací partner už nefunguje? Borhyová nosí tříměsíční Lindu do práce | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. září 2022

Svátek slaví Michal, zítra Jeroným

Hlídací partner už nefunguje? Borhyová nosí tříměsíční Lindu do práce

Z Lindičky byly pryč nejen kostymérky, ale i Emma Smetana.
Z Lindičky byly pryč nejen kostymérky, ale i Emma Smetana. (Foto Facebook.com, TV Nova)

Návrat Lucie Borhyové (36) na obrazovku s sebou přinesl hodně emocí. Za prvé se řadě diváků nelíbí, že zmizela Kristina Kloubková (37), která si za krátkou dobu dokázala získat srdce diváků, za druhé pak zejména ženy nedokážou pochopit, že moderátorka už po pár měsících opouští svou malou dcerku.

Situace na Nově je poněkud napjatá, stále se totiž čeká, co bude s Kristinou, která je po návratu Lucie tak trochu navíc. Není přitom oblíbená jen u diváků, ale podle našich informací i u kolegů. Lucie se mezitím snaží znovu v redakci zpravodajství zabydlet a dělá, že se během těch pár měsíců vlastně tak moc nestalo. A plusové body se snaží u kolegů získat i jinak.

Třeba tím, že s sebou do práce čas od času na chvíli vezme i malou Lindu. Při pohledu na miminko přece roztaje i sebetvrdší drsňák! Kolegové jsou tak naměkko a neřeší se, co by kdyby. Ostatně, fotkou s malou Lindou se na sociální síti pochlubila i Lucčina moderátorská kolegyně Emma Smetana, která k ní napsala: „Nejhezčí možný start do pracovního dne – ranní setkání s princezničkou Lindou.“

Když Lucie moderuje zprávy, stráví na Nově zhruba čtyři hodiny, s cestou je to přibližně pět hodin bez dcery, o kterou by se měl starat její přítel Michal Hrdlička. On by tím pádem měl zvládat v té době nejen krmení, ale také koupání a ukládání ke spánku. Lindina maminka se totiž domů dříve než 21 hodin nevrací…Přečtěte si
anot
6. 10. 2014 • 13:57

amplituda

domino22
1. 10. 2014 • 16:06

a tys právě spadla z višně, že ?? Mluvíš o velkohubé borhy s ceckama venku, jo ??

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.