Barču z My všichni školou povinní drtí exekuce: „Chci umřít v lese, ať mě sežerou brouci!“ | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 10. srpna 2022

Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana

Barču z My všichni školou povinní drtí exekuce: „Chci umřít v lese, ať mě sežerou brouci!“

Michaela Kudláčková se dnes živí hlavně věštěním. To ale na obživu čtyř dětí a splácení dluhů nestačí.
Michaela Kudláčková se dnes živí hlavně věštěním. To ale na obživu čtyř dětí a splácení dluhů nestačí. (Foto Aha! – Martin Pekárek, ara)

Dětská hvězda Michaela Kudláčková se stále potýká s vážnými finančními problémy. Drtí ji exekuce na nemalé částky, které se jí nedaří splácet. Přesto tvrdí, že upadnout do dluhů bylo tou lepší variantou. Ta druhá by podle ní znamenala pohromu pro její děti.

Do finančních potíží se Kudláčková dostala po rozchodu s partnerem. Michaela přesto říká, že krachu vztahu nelituje. „Jsou to věci, které jsou staré. V době, kdy to vzniklo, jsem odmítla vyměnit hmotné zabezpečení svých dětí za jejich psychický stav. Zůstala jsem s nimi sama a odešla od člověka, kdy by ty děti pravděpodobně zůstaly v blázinci!“ tvrdí v dnešním TopStaru Barča, která si prý z minulosti táhne finanční dluhy, ale morálně je čistá.

A kolik vlastní Michaela Kudláčková dluží. Je to údajně přes půl milionu korun. Přesnou částku ale žena, která se živí vykládáním karet a psaním, odmítá říct: „Milión to není. Je to víc než desetitisíce, jsou tam i úroky z prodlení. Tři roky jsem bydlela mimo Prahu, a tak nějak jsem na to zapomněla,“ pronesla čtyřnásobná matka, která má jasno i v tom, jak bych chtěla zakončit své životní putování. „Jednou chci umřít v lese, ať mě sežerou brouci, abych byla někomu prospěšná,“ uzavřela nepříliš optimisticky.

Přečtěte si
prvosienka
23. 9. 2014 • 02:43

No,to čo Kudláčková stvára na Popelkách nemá ani hlavu ani patu. Chodí tam len slepice a Kramného by najradšej sprovodili zo sveta...Ja si myslím,že to neurobil.

beladona
22. 9. 2014 • 22:59

xxx666 ( nebo že by kraken666 ?) Ano, její děti mají různé tatínky.

beladona
22. 9. 2014 • 22:57

haha, odstěhovala se z Prahy , zapomněla na dluhy. Už se nedivím se, že je má.

britva
22. 9. 2014 • 16:07

to je nějaká debiilka, né. asi nějaká feťačka

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.