Tohle bude vážné: Erbová se odstěhovala od Řepky?!

Poslední měsíce nebyly pro manžele Řepkovy zrovna nejšťastnějším obdobím. Problémy s exekucí Tomášova majetku v přepychové černošické vile, kdy Vlaďka málem přejela dotěrného exekutora, to byla jen drobná zápletka v mnohem hlubších partnerských problémech.
Sama Modelka o krizi ve vztahu několikrát promluvila a zdá se, že temný mrak se ani po zaplacení astronomických částek Řepkově bývalce nerozplynul. Zájem médií, hanba až na půdu a útoky exmanželky Tomáše Řepky, to vše mělo na manželství dvojice neblahý účinek. Alespoň tak se to jeví podle webu Sedmičky. To možná vedlo i k tomu, že se silikonová sexbomba uchýlila do kraje, odkud vzešla-do severočeského Litvínova.
A jak je dobrým zvykem, Vlaďku Erbovou napráskaly její vlastní kamarádky. "Dřív jsme ji neviděly i několik měsíců a teď je tady prakticky denně," podělily o svůj upřímný údiv s webem časopisu Sedmička přítelkyně modelky. Možná je ale všechno jinak a krasavice jezdí na sever spravovat své nemovitosti, které dlouhodobě poskytuje sociálně potřebným za výhodné ceny. Možná si od sebe jen manželé potřebují trochu odpočinout a rozvod ještě není na pořádku dne. Co myslíte?