Pedofil Petr (30): Chci si svoji lásku vzít. Je jí ale 13 | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. května 2023

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Pedofil Petr (30): Chci si svoji lásku vzít. Je jí ale 13

Fotografie
Fotografie (internal)

„Zkuste si představit, že někoho milujete, chcete s ním prožít zbytek života, a ani mu to nemůžete říct!“ To trápí třicetiletého Petra. A u toho zřejmě zůstane. Markétce je 13 let, Petr se do ní zamiloval před 2 lety. O Petrových citech k Markétce však ví její matka Hana. Té Petr adresuje svoje zamilované e-maily. „Modlím se za Markétku, aby ji Bůh chránil,“ říká Petr. Před kým? Před ním? Otevřená zpověď pedofila, jeho e-mail své lásce, názor matky…Pedofil Petr vypráví:

S Markétkou jsem se, stejně jako se svou první láskou Klárkou, seznámil opět v kostele. Chodila do něj již delší čas, ale zaujala mě až o pár let později, když jí bylo 10. Tehdy jsem jí doma pomohl s příklady k přijímačkám na gymnázium. Domluvili jsme se na další návštěvě. V dalších dnech jsem si začal všímat, že na ni myslím víc, než je obvyklé - velmi jsem se těšil na každé další setkání s ní, ať už u nich doma a nebo v kostele.

Našim setkáním byli většinou přítomní její brácha a maminka Hana, se kterou jsem se díky tomu lépe seznámil. Když jsem jednou přišel a děti zrovna doma nebyly, řekla Hana něco ve smyslu: "Tys určitě přišel za dětma, a já tě tady teďka místo toho využívám,“ zatímco já vyměňoval zářivku v koupelně. Docházelo jí, že důvodem mých návštěv jsou spíše její děti.

Po roce mi hlavou začaly vrtat pochybnosti. Co si asi maminka Markétky o mě myslí? Jak si vysvětluje, že k nim chodím několikrát týdně? To už jsem byl do Markétky zamilovaný až po uši. Ještě víc to ve mně hlodalo, když mi Hanka svěřila svůj neradostný příběh o bývalém manželovi, který ji týral. Měl jsem pocit, že se jí můžu více otevřít i já a její svěření revanžovat.

Netrvalo dlouho a skutečně jsem se jí svěřil. Začal jsem tím, že se mi obecně líbí malé dívky a došel k tomu, že jsem zamilovaný do její dcery. Znala mě a věřila mi, proto si nechala vše vysvětlit, i co je to pedofile. Doufal jsem, že mě nezavrhne. Po svěření mě sice nějakou dobu víc hlídala, ale její strach postupem času opadl. V podstatě nikdy nebyl a není problém přijít k nim domů za Markétkou. Této důvěry si velmi cením a hodně mě to psychicky posiluje. Myslím si, že musí být přesvědčená, že mám Markétku opravdu rád a že ji neublížím, jinak by mně k nim domů chodit nedovolila.

Zkuste si představit, že někoho milujete, chcete s ním prožít zbytek života, a ani mu to nemůžete říct! Občas ty těžké pocity
ventiluji tak, že je napíšu Hance do emailu.

Jedno z vyznání Petra Markétce:

Markétko,
dneska jsme si po týdnu zase hodinu a půl povídali. Těžce rozdýchávám tvou krásu, když od vás odcházím. Tolik bych ti chtěl vyznat lásku, ale nemůžu. Moc bych tě chtěl v životě udělat šťastnou vším, co jsem a co mám, ale taky nemůžu. Nemůžu to všechno do doby, než vyrosteš a než bys vůbec byla ochotná o takových záležitostech uvažovat. Nemůžu nic jiného, než Ti přát, abys byla šťastná, abys jednou třeba našla toho pravého kluka, se kterým budeš šťastná, a modlit se za to. Aby tě měl rád a ty měla ráda jeho. Možná někdy přijde den, kdy Ti všechno to, co jsem a co mám, nabídnu. Máš plné právo odmítnout a já to musím respektovat.
Markétko, mám tě moc rád.
Petr

Sám přemýšlím, jak to bude vypadat dál. Nevím, co to přinese a co bude za rok, ale momentálně jsem rozhodnutý počkat, až Markétka trochu dospěje a pak jí lásku vyznat. Klárce (Petr o ní vypráví v článku

Miloval jsem ji k zbláznění. Byl jsem student a jí 10 let) jsem lásku vyznal, když jí bylo 14,5. To bylo asi moc brzo. Teď bych chtěl počkat ještě asi 3 až 4 roky, než bude Markétce aspoň 16 roků. Každopádně chci jí nabídnout všechno, co jsem a co mám. A nechat pak rozhodnutí na ní.

Co na to Markétka?
Má mě určitě po svém ráda. Když k nim přijdu domů, povídáme si, někdy chce pomoct s úkolem do školy. Občas se zeptá, jestli už mám holku. Jenže co jí na to mám odpovědět? Vyjadřuje tím svoje přání, abych byl šťastný, protože ví, že toužím po manželce a po rodině. Ale říct pravdu jí zatím nemůžu.

Někdo si může myslet, že jak Markétka dospěje, tak se mi přestane líbit. To je ale málo pravděpodobné. Velmi záleží na tom, jaká bude ve svém nitru, a to se samozřejmě bude projevovat i navenek. Klárka si začala barvit vlasy, malovat se úplně šíleně, k tomu se navíc umocnily některé její vlastnosti, které mi na ní vadily už z dřívějška - třeba její pohodlnost, až lenost. Markétka je přece jenom docela jiná, především tím, že má spoustu zájmů, je snaživá a dokáže slevit ze svého pohodlí. Klárka se mi fyzicky líbí i po téměř 10ti letech, vím proto, že Markétka se mi bude určitě ještě hodně dlouho líbit, tím spíš, když vím, jaká je.

Co na to maminka Markétky?
„Tušila jsem, že je s ním něco jinak. Bylo mi divné, jak často je s mými dětmi, hraje si s nimi, rád je doučuje. A že sám nemá žádnou přítelkyni a vlastně ani kamarády mezi vrstevníky,“ řekla pro časopis Týden matka Markétky Hana. Když se jí dostalo od Petra vysvětlení, šla do kolen. Pedofil miluje moji dceru!

„Petra znám asi pět let. Nikdy jsem si nevšimla, že by se k Markétce nebo k jiným dětem choval nějak nepatřičně intimně,“ zdůraznila Hana. „Teď si možná myslíte, že jsem šílená... že svoje děti předhazuju pedofilovi,“ říká maminka Markétky a dodává, že kdyby se snad dělo něco, co by mohlo její dceři ublížit, ví přesně jak se s tím razantně vypořádat. Petr ale tvrdí, že Markétku miluje, a nechce aby jí kdokoliv ublížil. Ani on sám...

O příběhu pedofila Petra jste mohli číst:

Petr (30): Miloval jsem ji k zbláznění. Byl jsem student a jí 10 let

Rozhovor s Petrem: Pedofilii chápu jako dar

ONLINE ROZHOVOR S PEDOFILEM!

Zítra ve středu 14. 4. od 15 hodin proběhne na ahaonline.cz čtenářský rozhovor s pedofilem Petrem. Otázky můžete klást už nyní ZDE

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.