Já už fakt nemůžu! Ta její nadrženost mě zničí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Já už fakt nemůžu! Ta její nadrženost mě zničí

Paní Michaela ví o sexu vše!
Paní Michaela ví o sexu vše! (Aha!)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich vztahovými a sexuálními problémy...

Před půl rokem jsem začal chodit s dívkou (28), která je nymfomanka, a navíc je schopná během jednoho milování dosáhnout desítek orgasmů. Na počátku vztahu jsme se milovali až šest hodin denně, než byla konečně uspokojená. Problém ale je, že takovýto sex vyžaduje i teď, a já už to nezvládám. Než má ona dost, já už jsem bez sil. Co mám dělat? Tomáš (40)

Milý Tome, vztah se ženou, která má chuť na sex vždy a všude a snad nikdy nemá dost, není jednoduchý. Z dlouhodobého hlediska je prakticky nemožný, jelikož ani nejvýkonnější partner ji nedokáže po čase uspokojit. Zkuste partnerce vysvětlit, že jí sice chcete vyjít vstříc, ale že vás její neustálý nátlak na další a další sex vyčerpává a milování se pro vás stává spíše nepříjemným aktem. Pokud je ale skutečně posedlá sexem, existují jisté náhrady za vás jako partnera - jako spousta zajímavých a pestrých sexuálních hraček. Dnes je na trhu opravdu z čeho vybírat, od womanizerů a vibrátorů přes vakuové pumpy na prsa až po umělé panny/panáky. Sexuální hrátky si může užít i sama se sebou, zkuste jí to navrhnout a nějakým takovým dárkem ji překvapit! 

 

 

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.