Chce, abych ji pozoroval při sexu s jiným! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Chce, abych ji pozoroval při sexu s jiným!

Paní Michaela radí našim čtenářům
Paní Michaela radí našim čtenářům (Foto ara)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

Se svou přítelkyní jsem 8 měsíců, v posteli nám to klape a sex máme i celkem často. Ona teď ale v jednom kuse mluví o tom, jak její kamarád dovoluje své přítelkyni sex s jinými muži a pozoruje je u toho. Navrhla mi, jestli bych jí něco takového taky dovolil s jedním jejím dobrým kamarádem. Mně se tím ale zhnusila, chci normální vztah. Co mám dělat? (Filip, 26 let)

Filipe, je pravda, že existují páry, které si svůj sexuální život zpestřují sexem s jinými lidmi a ještě se u toho pozorují, musejí to ale chtít oba a rozhodně na sebe nesmějí žárlit. Ve vašem případě se ovšem zdá, že ze strany vaší partnerky nejde o nějakou nenaplněnou fantazii, ale spíš o »volňásek« na sex s určitou osobou. Pokud chcete monogamní vztah a její nápad nakonec přijmete, bude to pro vás stejně jen zahýbání a s tím se určitě jen tak nevyrovnáte. Je potřeba si s ní o tom otevřeně promluvit a říct jí, jak celý ten nápad vnímáte.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.