Proč mě zrovna TOHLE vzrušuje? Nenávidím se! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. března 2023

Svátek slaví Marián, zítra Emanuel

Proč mě zrovna TOHLE vzrušuje? Nenávidím se!

Paní Michaela radí našim čtenářům
Paní Michaela radí našim čtenářům (Foto ara)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

Mám strašnou sexuální úchylku. Ví o ní jenom moje bývalá partnerka, nikomu jinému jsem to zatím neřekl. Šmíruju lidi a během toho masturbuju, hrozně mě to vzrušuje. Jednou mě u toho právě bývalka načapala a nechala mě. Byl jsem už i u sexuologa, opravdu to chci řešit, ale nedokázal jsem ze sebe vydat slovo. Nesnáším se za to! (Luboš, 40 let)

Luboši, váš problém je opravdu nutné řešit se sexulogem. Takto na dálku to nevyřešíme. Poradit vám mou jen jedno, sepište svůj problém doma v soukromí a lékaři to pošlete mailem, nebo přineste ručně napsané. Pokud to pro vás stále není přijatelné, požádejte expřítelkyni. Vysvětlete jí, že se svůj problém snažíte řešit, ale nejste schopný to nikomu popsat nahlas. Potom ji požádejte, aby s vámi šla na úvodní sezení a lékaři to řekla místo vás. Když se to vysloví nahlas, následné mluvení už bude jednodušší. Zároveň, se vám k lékaři snáze půjde, když budete mít podporu. Držím palce a dejte vědět, jak to dopadlo!

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.