Chci plechovku do análu! Ale on je srab a bojí se | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Chci plechovku do análu! Ale on je srab a bojí se

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy... (Foto ara)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich vztahovými a sexuálními problémy...

Anální sex je mojí vášní a vzrušuje mě mnohem víc, než ten klasický. Koupila jsem si sadu dild, začínala jsem od nejmenšího po největší, samozřejmě mi ho do zadku dává i přítel. Jenže teď jsem chtěla zkusit něco nového. V pornu jsem viděla, jak si tam holka nacpala plechovku od piva. Byla jsem z toho úplně hotová a chtěla jsem po příteli, aby mi ji tam zasunul taky. Jenže on je srab a bojí se, nemůžu ho přemluvit. (Agáta, 30 let)

Agáto, asi Vás zklamu, ale pokud se do toho příteli opravdu nechce, nedoporučuji ho nutit. Nezapomeňte také, že ne všechno, co v pornu vypadá zabávně a jednodušše, je takové i v reálu. Pornoherečky umí zahrát vzrušení u lecčeho ;) Rozhodně Vás od ničeho neodrazuji, pokud je to Váš sen, ale mé doporučení zní: Kupte si ještě větší dildo, a to se příteli nebude zdát tak hrozné. Trénujte i sama a až se Vám to povede i s plechovkou, můžete to příteli ukázat a příště už jistě nebude mít strach, zapojit se.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.