STŘÍPKY TÝDNE: Heidi, Kalivodová a další v muzeu - Vrhly se na čokoládu!

Zažít tak sladké odpoledne, je snem snad každého milovníka čokolády. Přesně to se splnilo Heidi Janků (61), která, ač to na její postavě nevypadá, je velkou milovnicí sladkostí. Ze všeho nejvíce oblibuje rakvičky. „Jestli mám ze zákusků pro něco slabost, tak jsou to rakvičky. Ty bílý klasický z toho strašně sladkého těsta a na tom ta nesladká bílá šlehačka. Těch jsem schopná sníst třeba tři nebo čtyři,“ přiznala.
Nyní se vrhla na otvíračce v čokoládovém muzeum na hořkou čokoládu. Tu měla až za ušima a mlsně si ji olizovala z dlaní. Nebyla však jediná, kdo na čokoládě ujíždí. Mezi milovnice sladkého patří i operní pěvkyně Andrea Kalivodová (46). Ta pro změnu měla od lahodné čokolády umazaný celý obličej. „Kdybych to věděla, nemusela jsem si dávat make-up,“ smála se pěvkyně.
To moderátorka Alex Mynářová (41) dopadla trochu jinak. Mámě dvou kluků Vratislava (8) a Viktora (4) přibyly na tváři vousy. Právě ty jí tam čokoládou nakreslil starší ze synů. Míša Badinková (45) se atmosférou nenechala stáhnout a jen skromně se svými dcerami ochutnávala čokoládu z hrnečku.
VÍCE ZE ŽIVOTA SLAVNÝCH V TIŠTĚNÉM APŽ ČÍSLO 39.