Modrý kód terčem kritiky: Diváci se bouří! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 7. května 2024

Svátek slaví Stanislav, zítra je Den vítězství

Modrý kód terčem kritiky: Diváci se bouří!

Tak tohle tady ještě nebylo! Nový primácký seriál Modrý kód z prostředí urgentního příjmu v nemocnici má za sebou pouze pět pokračování a na sociálních sítích už vypukla válka. Dokonce vznikla skupina, která žádá, aby ho televize zrušila. Najdou se ale i diváci, kteří ho naopak zuby nehty brání!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

6010
11. 04. 2017 15:12

Jsem též důchodce a naopak tento seriál bych nesledovala již z důvodu, abych si z toho nějakou nemoc nevsu­gero­vala­.Utrp­ení druhých mi navíc nedělá dobře.Takže ne,ne.

vigela
05. 04. 2017 07:51

Když jsem viděla stále se opakující a na nervy lezoucí upoutávky na seriál a některé jeho herce a herečky (nemyslím pana Štěpničku a Zacha), bylo mi jasné, že na něj se tedy určitě dívat nebudu.

perla99
05. 04. 2017 07:12

Práci sester a lékařů znevažují všechny současné seriály z lékařského prostředí ( viz Ordinace ). Je potřeba, pokud je někdo sleduje, brát je s velkou nadsázkou. A nebo­....­....­..vyp­nout!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.