Leoš Mareš v rozpacích: Milenka chce… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Leoš Mareš v rozpacích: Milenka chce…

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Bohém Leoš Mareš (39) si bláhově myslel, že bude moci celý život přelétávat jako motýl z květinky na květinku, a nic ho to nebude stát. Jenže Leoš míní, a život mění. Žádná žena nechce ve vztahu hrát druhé housle a platí to i pro Leošovu novou přítelkyni Moniku Koblížkovou (34).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
21. 11. 2015 19:53

ano ano,onehdy jsi tady psala že máš dvě terasy a koukáš na celý Prágl,to že jsi vulgární není nic nového,ty máš ve svých zvyklostech urážet,a od tebe to neberu vážně,bohužel nemocný člověk jako ty to tak má asi od příro­dy..­.Cho­louška­,je tvůj dvorní lékař,že se tady s ním oháníš?.A co jsem napsala nenormálního pověz děfče morbidního vzhledu?Jenom dělám přesně to co děláš TY sama,je to prčáááááá že?

smazan_20160509
22. 11. 2015 11:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mord
22. 11. 2015 17:32

Bezvyznamna nula jsi hlavně ty stara zavistiva škatule ulhana a zakomplexovana ještě ti nedošlo hlupáku ze ty tvoje zavistive zvratky nikdo z těch co pomlouvas nikdy nebude cist

mekanikk
22. 11. 2015 21:09

stále ta ubožačka nepochopila, že jaksi není TEN kdo bude určovat co má kdo, kde psát...Hnusná, prolhaná stoka která si tady píše sama se sebou

ararat
24. 11. 2015 20:10

Markéto ty jsi mě nejenom dobře pobavila,ale přiznala jsi tím,že to co tady o tobě napíšu je pravda,marně se bráníš,já chápu že toho máš plný zuby,ale bohužel sama jsi si o to řekla a provokovala jsi tak dlouho až jsi si sama naběhla

-bello-
25. 11. 2015 01:13

ararat
magore 2 terasy mám já, na Prahu vidím skvěle a bude to tím, že jsem si koupila skvělý byt a ty mi ho závidíš..Ještě něco?
Co ti vlastně vadií,zrůdo? Vydělávej a kup si.Ale na ten muj nemáš

antonuis.j
25. 11. 2015 09:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
26. 11. 2015 08:34

Ano Markéto,ty právě bydlíš na Praze Stodůlky Borovanského 2220 a tam žádné terasy nejsou a vůbec nemáš koupený byt,kdy bys na to vazala?.Že na ten tvůj nemám,to určitě ne já bydlím,v hezkém bytě a je můj..tak nevím stačí ti taková informace?NEZÁVIDÍM tobě totiž není co závi­dět,be­lado­no,ne­bo -bello-,nebo teriyaki atd....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.