Vondráčková: Drsné vyřizování účtů s Plekancem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Vondráčková: Drsné vyřizování účtů s Plekancem

Dlouho se zdálo, že čas vyčistil mezi oběma bývalými partnery vzduch - a ono ne! Ačkoli oba zachovávají kvůli synům dekorum, za zavřenými dveřmi je cítit napětí. Zpěvačka navíc nyní vydala novou píseň, pozornému uchu neuniklo, že je v ní ukrytý jasný vzkaz jejímu ex. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

fany22
11. 10. 2023 11:51

alexa-lexa- Tady ale nejsou fanouškovské stránky L. Vondráčkové. A když se někdo tak urputně dere vpřed, ty reakce tady prostě budou. Její velepřátelský vztah s bulvárem je nepřehlédnutelný. Ona je snad nějaká hvězdná herečka, jak do nás bušili při jejím vstupu do Ulice?
Nebo je snad běžné, aby si druhořadá herečka zvala opakovaně bulvární pisálky na čtenou zkoušku? Nebo na natáčení stopadesáté písničky v tomto roce?
Je jí zkrátka všude moc a zdaleka ne každému sedí. Obzvlášť po rozvodu.

pea.p
12. 10. 2023 09:25

A proto o ní čteš a sleduješ ji. To je ale sebemrskačství

Dianthos
11. 10. 2023 10:34

fany22
11. 10. 2023 11:55

Kam se ztratil příspěvek Dianthos? Byl nějak závadný?

Dianthos
11. 10. 2023 15:00

lekno
11. 10. 2023 17:45

Dianthos : Váš nezobrazený příspěvek :
cit.: „11. 10. 2023 • 10:34 "Marné roky ztracené" a "dláždila mu schody a na sebe zapomněla"? To nemůže být o Plekancovi.
Pleky byl hvězda, milionář, když se s ní seznámil. Rozhodně od ní nepotřeboval nic dláždit.
Na sebe rozhodně nezapomínala, protože i na mateřské si budovala dál svou kariéru a žila si svůj život.
Z manželství má děti a velice dobré finanční zaopatření.
Takže pokud by to zpívala o sobě, musela by být úplně na hlavu.“
Tenhle příspěvek se zobrazuje na úvodní stránce diskuse, po kliknutí na „Zobrazit celou diskuzi“ už ne. Váš další příspěvek se tam taky nezobrazil. Třeba je to technický problém spojený s vaším nickem, nebo se cenzorem něco nezdálo. Že by ta poslední věta v 1. příspěvku ? Můžete jim napsat, pokud chcete a zeptat se, co se děje.

lekno
10. 10. 2023 21:41

A proč ona, co je více let po rozvodu, nenechá bývalého na pokoji a má potřebu veřejně se do něj pouštět v klipu ? Proč ho nenechá v klidu žít ?
Ohledně bulváru - ten LV potřebuje. Bulvár ji připomíná lidem, aby neskončila pro veřejnost jako nezajímavá. Pravidelně o ní vypisuje v pozitivním stylu, dodává fotky, videa, poskytuje info o jejích nových klipech a životě.. Prostě reklama, bez které by ona mohla upadnout v zapomnění..

alexa-lexa
11. 10. 2023 07:35

No evidentně ji bulvár připomníná takovým lidem jako jste vy!!!! Kdyby byla pro vás nezajímavá, tak byste o ní nečetl /la/ a neměl /la/ byste potřebu se k ní vyjadřovat. Když vás nezajímá proč to tedy čtete a komentujete?? To by mne tedy zajímalo. Pokud mne někdo nezajímá, starám se sama o sebe a nekomentuju ho.

pea.p
11. 10. 2023 08:37

Ale lekno to má všechno v merku
Takže ta reklama asi funguje, když ji sledujete - tedy články o ní psané a nejspíš i její tvorbu

lekno
11. 10. 2023 09:59

Zábavné.. Předpokládala jsem, že se ozvou osoby od LV a napíší něco takového. Nechali jste se vyprovokovat.. Ano, někteří čtenáři bulváru ji sledují, protože takový je svět. Veřejnost zajímá, co se v něm děje. Lidé se na ní totiž víceméně baví, nevšimli jste si ? Nebudou kvůli vám číst jen o těch, kteří se jim líbí, ale i o těch, kteří jsou jim k smíchu. A když chtějí, použijí diskusní prostor.. Jo, reklama funguje. Ale mně osobně stačí ty články. Její tvorbu moc nemusím. LV pěvecký, hlasový projev fakt nepotřebuji poslouchat. Tu její Rekordérku jsem si zapnula jen jednou a naposledy, abych věděla, jak se tam pouští do bývalého. Stačilo mi..

pea.p
12. 10. 2023 09:33

Tak podle toho co píšete tak si sledujete víc než dost. Já žádnou Rekordérku neslyšela (asi sem neměla potřebu). Od LV určitě nejsem. A jestli je to dedukce jen dle toho, že do ní nekopu jako někteří, kteří mají její soukromí nastudováno, tak jste vedle jak ta jedle. Jen mě baví číst jak někteří řeší soukromí druhých podle toho co se objeví v bulváru ap.

lekno
12. 10. 2023 14:27

pea.p : Nějak vás moc vytáčí, že si zde čtenáři napíšou, co si myslí o stěžující si Rekordérce ! Kritika v diskuzi není kopanec, pokud je objektivní. A co vy víte, odkud mám info ? Proč by měl být jediný zdroj bulvár ? Proto, že vy jste to napsala ? Směšné..

pea.p
13. 10. 2023 10:06

Je mi buř odkud berete info, ale pochybuju, že jste s ní žila ve společné domácnosti. JInak i dva lidé žijící pod jednou střechou mají mnohdy na stejnou situaci jiný názor i pohled. Sory nevím co nebo kdo má být Rekordérka-fakt to nesleduju.
A tvrdit, že víte o jejím životě vše by byl docela blábol. Takže ne objektivní,ale subjektivní.

lekno
13. 10. 2023 19:45

pea.p : Člověk nemusí nutně s někým žít v domácnosti, aby si na něj utvořil názor. A nikdy jsem netvrdila, že vím všechno o jejím životě. Nechápu, proč tohle vzpomínáte.. Mně spíše vaše příspěvky přijdou jako subjektivní, ovlivněné nějakým vaším osobním motivem. Nedržíte se faktů, známých informací o jejím životě, o jejích skutcích. Nezajímá vás to. Přijde mi, že vy ji jen chcete obhajovat jako zapnutý stroj s příkazem – „Ochraňuj ctnostnou Lucinku !“ Vadí vám každé kritické slůvko na ni. Pravda vás nezajímá.. Mé názory na LV ale nejsou ovlivněny pocity. Držím se reality. Snažím se být objektivní, vycházím z faktů. Její životní skutky totiž mluví za ni, prozrazují, co je ona zač.. Až ji znáte osobně i když to tady nepřiznáte, možná věříte každému jejímu slovu. Věřil jistě i Tomáš Pl. - na začátku. Dnes je spokojen s jinou ženou a sám nejlépe ví, proč.

Uživa Tel
20. 10. 2023 11:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fany22
11. 11. 2023 17:47

Uživa Tel - snažíte se, ale nemá to smysl. Všechny informace jsou přímo od ní nebo jejího otce.

Slovenka Boženka
10. 10. 2023 13:05

Vy Ste fakt hrozní! Ži a nechaj žiť!Čo Vám tá Lucia urobila? Dali Ste jej niečo? Pýtala od Vás? Nechápem ani tento bulvár, prečo o nej toľko točí, čo ju nenechá na pokoji!

fany22
10. 10. 2023 11:43

Zdálo se, že nic trapnějšího než kňourání čtyřicetileté ženské jako “Nečteš maily ani chaty, ani moje láskověty…”, už nemůže přijít. A ono jo. Stupidní po všech stránkách. Nebo že by byl hlavní motiv předvést se zase na konci polonahá?
Že našla konečně pravé štěstí s tím o generaci mladším, nepohledným bijcem bez vzdělání, ze sociálně slabé rodiny a zaměstnáním vyhazovač z baru, to chce vyprávět komu?

pea.p
10. 10. 2023 15:51

Jestli má chlapa o generaci mladšího -vzhledného nebo nevzhledného je čistě její věc. Nechápu proč s tím má nějaká fany22 problém a proč to řeší.

mika
10. 10. 2023 11:32

to je nevděk chlapů, když žena obětuje kvůli chlapovi svou kariéru a je na něm pak i finančně závislá. Ale funguje mu díky ní rodina, domácnost. No a co, i kdyby měla chůvu, tak někdo to musí řídit a s dětmi chodit na kroužky a tak. Měla se na něj vykváknout. Nakonec jí zahnul, hrdina!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.