Životní zvrat u Kloubkové: Dnešním dnem se všechno mění | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Životní zvrat u Kloubkové: Dnešním dnem se všechno mění

„Někdy vidím, že strachy, který mám já, se promítnou do ní, což nechci, aby také tímto procházela, takže se o tom s ní snažím komunikovat, aby nepropadla stejným strachům," prolomila Kristina Kloubková (46) mlčení o dceři Jamínce. Nejde ovšem jen o hrůzu z případného přenosu psychické zátěže na milované dítě. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

AHel
19. 10. 2023 13:01

Jsem překvapená, že psychicky nemocná žena může a je schopna moderovat. Jsem překvapena, že se psychické problémy o kterých hovoří nijak neprojevily a že jí nebránily v práci. Od dcer mých přítelkyň se dozvídám šokující informaci, že psychicky nemocné mladé ženy pracují v mateřských školkách, že to nesmí vědět zaměstnavatel.... jsem v šoku. Pokud má někdo psychické problémy se sebou, jak může dát malému dítěti ze sebe něco hezkého, vidím, že se u nás už může úplně všechno! Ještě, že už mám děti velké, nechtěla bych, aby byly obklopeny duševně nemocnými lidmi. Pro mě strašná zpráva.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.