Jak si nevzít princeznu diváci drtí, režisér mluví o konci | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Jak si nevzít princeznu diváci drtí, režisér mluví o konci

Pohádka Jak si nevzít princeznu, která měla premiéru na Štědrý večer, u některých diváků docela pohořela. Co na to její režisér Karel Janák (51)? 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

donypan
06. 01. 2022 09:30

Kvalita těchto pohádek se pozná za 50 let.Pyšná princezna se bude vysílat pořád a tato možná o vánoce 5.50hod.Ještě,že máme archiv.

snehulak
27. 12. 2021 13:43

Na pohádky se stále rád dívám. Ale sdílím názor vnučky, že jsou při vší modernosti odtržené od života. Ještě jsem neviděl, že by některá z princezen vystoupila z kočáru či seskočila z koně a vyzvala všechny ať se otočí, že se musí vyčůrat. Natož aby se před princem upšoukla.

B612
27. 12. 2021 00:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Honza
26. 12. 2021 13:35

Recenzemi řadových diváků laiků bych se až zas tak neřídil, protože většina diváků jsou zatvrdlé konzervy, odchované stereotypní klasikou a bazírující na otřepaných jednoduchých schématech, takže jakmile něco vybočí z lajny, je to špatně. Ale jako ve všem ostatním, doba pokročila, i pohádky se vyvíjejí a argumentovat Popelkou a jinými 30 - 50 let starými pohádkami je jen projev vlastní neschopnosti přijmou přirozený vývoj. Jak si nevzít princeznu sice není žádné světoborné dílo, jen běžná průměrná moderní pohádka, rozhodně si ovšem nezaslouží ráznou bolševickou kritiku, jak mnozí předvedli. Pro takové být režisérem bych měl jedinou odpověď - komu se to nelíbí, ať mi p...l políbí, nikdo nikoho nenutil se na to dívat.

snehulak
27. 12. 2021 13:46

Ozval se čerstvý vítr Honza Moderní a hlavně nebolševický kritik.

bogumyl
26. 12. 2021 09:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

alzbeta59
26. 12. 2021 16:33

Ano, ano.
Jeste jste zapomel na duhove bratry a sestry, na cerne africany co v Africe nikdy nebyli a na tech dalsich 37 sexu .. jako ten co byl nejdriv Ken a ted je z neho Barbie Jessica. Nechal si urezat pindoura, ma novou vaginu a chce byt tehotny a mit dite. Jo, o panenstvi uz prisel.

Ty vsechny v tech pohadkach taky nesmime priste opominout.

Uz se tesim na pohadku jak princ jede vysvobozovat jineho prince a je to laska jako tram, akorat se nemohou dohodnout kdo bude drzet a kdo zasouvat ....

Uz bych mela i nazev "Jak princ princovi zasunul."

Uz se ^urva nemuzu dockat.

Me se osobne pohadka moc libila, rada kouknu znova a mockrat.

bogumyl
26. 12. 2021 17:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

alzbeta59
26. 12. 2021 18:31

Nemam pochyby, ze s tim nekdo do roka nebo dvou prijde

uschi
29. 12. 2021 16:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Saschajede
25. 12. 2021 16:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

alzbeta59
25. 12. 2021 15:06

Me se pohadka moc libila, jak obsazenim, tak obsahem. Vesela, vtipna, postavy posly cestou "poznani a pochopeni".

Obsah je nahodou vynikajici, hlavne kdyz poukaze na to, jak se jinak svedomily strazce stane padouchem, kdyz ma moznost se zbavit maleho prince tim, ze ho pohodi v lese.

Nadhera. Pane Janak, nehazejte flintu do zita a tocte dal.

donypan
25. 12. 2021 11:01

Těmto novým pohádkam chybí autentcita.Ti herci jsou moc novodobí,protože oni to jinak zahrát neumí.Je tam vidět spousta manýrů dnešní doby.To se za mě raději podívám 100x na Pyšnou prynceznu ,Obušku z pytel ven,Hrátky s čerty ,Byl jednou jedn král,Sůl nad zlato,Pekařův císař.Z těch nových jedině pohádky od pana Trošky.

yarda
25. 12. 2021 10:45

Vymyslel jsem si zábavu: Přihlásím se na diskusi k nějaké zprávě (na Blesku to dělám taky) a kliknu na "Moje příspěvky". A někdy se tím bavím. Akorát by nebylo špatné, kdyby u těch příspěvků byl odkaz, na co jsem to tehdy vlastně reagoval.

Malý příklad co se mi zobrazilo u téhle zprávy:
----
Do Brna na veletrhy jsem jezdil už od školy, párkrát jsem tam byl i jako exponát na stánku firmy co jsem tam měl to potěšení být zaměstnaný. Ale v posledních letech a desetiletích to tam upadá, některé pavilony jsou zavřené, taky se asi projevilo to, že se odtrhlo Slovensko a má vlastní veletrh (nevím jestli ještě pořád ale byl v Nitře) a Brno není zhruba uprostřed státu. ale na jeho okraji. Tak se správně řeší co s tak předimenzovaným, areálem.

Redaktoeka
25. 12. 2021 10:04

Každý rok doufám, že už se konečně podaří a opět propadák. Jak jsme nadávali na Mrazíka, že ho vidíme pořád, tak se na něj budu těšit, jako na Pyšnou princeznu, Tři oříšky pro Popelku, Popelku, Ladu.... Proč už podobné nikdo neumí.

Honza
26. 12. 2021 13:45

Protože už jsme o 50 - 70 let dál, jestli jste si neráčila všimnout Ne že neumí, doba pokročila a vše je jinak, i pohádky.

hufnagll
27. 12. 2021 00:52

Protože jednak nejsou autoři režiseři a hlavně peníze.Co se jen kolem filmu a natáčení vometá pomocného personálu.Vidím to v Terezíně kde se v současné době točí,točilo se v Doksanech těch lidí kolem aut,techniky herci toči současně několik filmů a tak se musí pro ně jezdit a zase odvá­žet.Ob­čerstv­ení,­kompars a když někdo napíše tak hloupou "pohádku" Jak si nevzít princeznu,tak to už nemá cenu ani zapínat TV.Autor a režiser by měli vrátit peníze.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.