Troufalé tvrzení producenta Petra Kratochvíla: Gott není žádný hrdina! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Troufalé tvrzení producenta Petra Kratochvíla: Gott není žádný hrdina!

Dlouho mlčel, ale když už promluvil, nenechal na nikom nit suchou! Producent a bývalý partner Lucie Bílé (50) Petr Kratochvíl (66) se v rozhovoru pro Reflex mimo jiné velmi obul do blízkého kolegy své bývalé přítelkyně Karla Gotta (77).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
22. 01. 2017 08:41

Žid Kratochvíl asi nemůže přenést přes srdce , že jeho názory tady nikoho nezajímají , dětí už nadělal dost a ted na staré kolena už nedokáže nic , jenom veřejně plivat na celý národ .
Asi by taky rád zastával nějakou veřejnou funkci , třeba čeká , že jej národ navrhne na prezidenta a nikdo se k tomu nemá ! A proto ta zloba !
Tak aspon pošpiní všechny ty , kteří mu nějakým spůsobem vadí , třeba proto že jsou populárnější než je on sám .
A pokud to neví , Karel Gott o jeho ocenění nestojí !

amgal
22. 01. 2017 08:23

Když je pan producent tak chytrý, tak proč mu nevadí, že ho stále uvádí jako expřítele nějaké zpěvačky a ne jako manžela bývalé missky. Jinak jeho názory nestojí za nic,hlavně když obdivuje Mašíny. Geront, asi mu už straší ve věži američanovi.

ellenic
22. 01. 2017 12:01

amgal Přesně tak.

ararat
22. 01. 2017 15:46


amgal
22. 01. 2017 08:23 no jo -bello- NOVÝ NICK? TY ZRŮDO TY SE NESCHOVÁŠ

-bello-
23. 01. 2017 00:38

ararat
jsi magor, ty už za každým nikem vidíš mě
A víš, že mi lichotíš ? Dyť ty kvůli mně nespíš, ty se imrvére stresuješ, jupíííí

antonuis.j
24. 01. 2017 18:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
25. 01. 2017 12:30


antonuis.j
24. 01. 2017 18:48 hahaha Sommerová zase sama sobě odpovídá a podporuje samu sebe,a hlavně ty nikoho nemáš,jsi zavřená v Bohnicích a proč tak píšeš?Jsi jenom nešťastná a zoufalá,proto tu dřepíš i v noci a měníš nicky a pak sama ze sebou tady diskutuješ.Mařeno vždyť tě znám jak staré boty a vím proč to tady píšu.Pro tebe je ***amotný každý kdo se proti tobě postaví,ale já si za svým tvrzením stojím.Jsi zbytečné nasraná,prostě odhalila jsem tvou identitu,a to mám ještě pár žolíků,které si ještě nechám pro sebe.Jsi stejný debil jak Ponistová,tak je ***amotná a to ti zřejmě nevadí co.A už nepiš pořád stejně,snažíš se ale jsou to jako otisky prstů
TUPAŇO POLEPŠI SE NEDĚLEJ ZE SEBE BLBA

Sarah Woldekiros
23. 01. 2017 07:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

st.rec
22. 01. 2017 08:07

Kdyby ho nezmínili jako partnera od Bílé,nikdo by ani nevěděl kdo to je.Proto se asi připomíná napadáním a nemístnou kritikou jiných.

radkapatka2014
22. 01. 2017 07:59

S Mašíny nesouhlasím, pro mě to jsou vrazi, s Krausem má pravdu !

starypes
22. 01. 2017 07:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

luppe
22. 01. 2017 07:09

Pane Kratochvíl, když jste držel hubu a dělal děti, bylo líp!!!! Kdo má za hrdiny brutální vrahy Mašíny. Je u mne stejnej jako oni...byť žije za vysokou zdí a občas jen vystrčí rypák, aby vyblil nějaké rádoby moudro! Neotravujte lidi!!!

Sarah Woldekiros
22. 01. 2017 07:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

luppe
22. 01. 2017 09:08

Když chlapovi nechce stát, nebo se mu zajídá sex...tak mu začne hrabat. Kratochvíl je toho příkladem!!! Bílé málem zazdil kariéru, jak se ji stále snažil předělat k obrazu svému. Vypadala jak jeho mamá v té době. Až od něho zdrhla. A udělala dobře!!! Baburková je asi tvárnější a nebo větší blbka jak Bílá! To co taky ale Kratochvíl blije dnes to jen poukazuje na to jak pravil Jan Werich....vůl je nebezpečný zepředu blbec ze všech stran! Že by opravdu jak je zde zmíněno, pan Kratochvíl chytil slinu stát se prezidentem jako šílenej vexlák Horáček? No to by mne ovšem hooooódně pobavil

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.