Václav Neckář (72) šokuje: Táta byl komoušům vděčný! Za co proboha? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Václav Neckář (72) šokuje: Táta byl komoušům vděčný! Za co proboha?

Zpěvák Václav Neckář, kterého na konci loňského roku opustila milovaná manželka (†76), pochází z umělecké rodiny. Ne všichni její členové se ale umění mohli věnovat tak jako on…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mixalca
12. 03. 2016 14:42

zkratik máš pravdu bylo lépe , byla jistá práce lidé byli příjemní a veselí .

anka
12. 03. 2016 15:14

lide byli prijemni a veseli....

anka
12. 03. 2016 15:16

ano, plno lidi se melo dobre, protoze zili na ukor jinych..nevadilo jim to tenkrat a jak vidno, nevadi jim to ani dnes

jiriforman
12. 03. 2016 15:39

Ančo, ty jsi ožralá nebo co? Jak na úkor jiných? všichni museli chodit do práce, neexistovaly sociální dávky, nikdo nikoho nevykořisťoval a všichni museli makat. ne jako dnes. A jestli myslíš, že někdo žil na úkor těch flákačů - disidentů, tak to bylo přesně naopak. To oni, včetně ožraly Havla, žili na úkor pracujících lidí. Už nechlastěj, náno pitomá.

jenka
12. 03. 2016 20:18

Tvá slova jdou i mi od srdce - do slova. Lépe to nejde vyjádřit, já to neumím, tak jsem vděčná. Dík.

anka
13. 03. 2016 01:13

Vsichni museli do prace, aby je nezavreli, a kolik jich v te praci delalo. Kolik zenske v kancelari odvedli hodin prace a kolik hodin venovali nakupum, popijenim a vyrizizovani osobnich telefonatu???? Praci, kterou by zvladla jedna osoba, delalo sest lidi. Komuniste vykoristovali nestraniky, platili jim mensi platy, nedavali je do vedoucich funkci a hazeli jim klacky pod nohy. Nemohlo to utahnout system, tak zbankratoval

stalaning
13. 03. 2016 01:28

Nikdy by mě nenapadlo, že bych se někdy zastával komoušů. Nikdy jsem žádným straníkem nebyl, nikdo mi nikdy nedával menší plat, nikdo mi nikdy neházel žádné klacky pod nohy a vedoucí funkci jsem dělal i bez stranické knížky. Nevím, jak je to možné, ale jen jsem se prostě věnoval své práci úplně stejně, jako se jí věnuji dnes. Tak tady neplácej hlouposti, poblázněná anko.

valduk
13. 03. 2016 07:11

Ale "houby v košíku - nemoh utáhnout", leda! Je pravda že se mál motivovalo k práci, což zavedli trockisti po zavraždění pana Stalina, ale vo tom víš leda prt! Pokud ti na to tvůj slepičí pidimozek bude stačit, zkus si vo tom nastudovat víc! - http://leva-net.web­node­.cz/pr­oduc­ts/cas-pro-stalina-pohovorit-7-/

jiriforman
13. 03. 2016 09:09

Ančo, my víme, že ti tahle doba vyhovuje, protože můžeš být na sociálních dávkách a dělat akorát tak hov... A že tvoje matka za komunistů dělala to stejné a jen vařila kafe, datlovala na psacím stroji a roztahovala nohy papalášům, tak s tím se tady chválit taky nemusíš.

smazan_20160509
13. 03. 2016 08:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jiriforman
13. 03. 2016 09:12

Teriyaki, to bude nějaká Anča trpitelka ala Martička K., co jí komunisti zakázali vystupovat na vesnických tancovačkách a teď po ní neštěkne ani pes, tak jí vyhovuje být na sociálních dávkách. Proto ta láska k současnosti.

tonny44
12. 03. 2016 16:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

majojo
12. 03. 2016 17:02

Kdežto dnes se každý živí pocivou a nezištnou prací ve prospěch druhých, co? O takovém sajrajtu se komunistům mohlo jen tiše zdát.

anka
13. 03. 2016 01:07

ja se nestaram o druhe, staram se o sebe - a ja se zivim poctive, poctive vydelam podle svych zasluh, nedelam praci pro penize,ale proto, ze me bavi a ze pomaham druhym- ano - za komancu se lini, neschopni a nevzdelani meli stejne stejne dobre jako ti co neco umeli a byli schopni...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.