Zagorová a Margita: Hádky kvůli uprchlíkům! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Zagorová a Margita: Hádky kvůli uprchlíkům!

Tohle nikdo nečekal! Kvůli xenofobní kapele Ortel se doteď hádala jen veřejnost a kritika. Jenže teď svými názory na uprchlíky vráží klín i do harmonického manželství devítinásobné zlaté Slavice Hany Zagorové (69) a světoznámého operního pěvce Štefana Margity (59). Mělo to zůstat jejich tajemstvím...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

fiona.07
06. 12. 2015 08:26

Pořád pište o skupině Ortel tyhle nesmysly... i já jsem se o nich dozvěděla asi měsíc před Slavíkem z bulváru.. a dala jsem jim hlas. Je to pro ně skvělá reklama, protože každý zvědavec si pustí jejich muziku a tak mají na youtube obrovskou sledovanost... Ortel je skvělá kapela, moc jim fandím a pro zvědavce... pusťte si třeba jejich píseň City...

angrybear
06. 12. 2015 09:07

Absolutně souhlasím, poslechl jsem si (dávno před Slavíkem) jejich hudbu na YouTube - jsou perfektní!

honza54
06. 12. 2015 08:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kolemdokola
06. 12. 2015 07:22

Margita je homosexuál, tak drží basu. Zagorová podobně, ale má rozum, alespoň na "papíře".

smazan_20160509
06. 12. 2015 07:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

angrybear
06. 12. 2015 08:06

Správně, a už ve starém Římě platilo heslo "Vox populi - vox dei, čili Hlas lidu - hlas boží". A nechápu, páni redaktoři, proč v souvislosti s Ortelem používáte výraz "xenofobní". To jste dostali rozkazem nebo je to váš názor? On pouze nazývá dění kolem nás pravými jmény a to asi někoho šíleně štve, co?

bac-bum-bac
06. 12. 2015 13:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

angrybear
07. 12. 2015 09:52

To, že říše Římská přestala existovat, ještě neznamená, že v ní bylo všechno špatně

-bello-
08. 12. 2015 00:19

To určitě ne, ale celkem na stejných principech dožije EU a možná celá Evropa, takže zmínka bac-bum-bac nebyla od věci

viz:
....vleklá krize, která postihla Římskou říši ..... došlo k velké inflaci, vnějším vpádům a narušování integrity státu, obrovskému nárůstu armády a úřednictva, zvyšování daní a drastickému poklesu hodnoty měny. Hlavními doprovodnými faktory byl úpadek znalostí, gramotnosti , mající za následek enormní propad kvality a množství informací, kterými disponovala společnost obecně a vláda zvlášť .
Úpadek gramotnosti a vzdělanosti a s tím souvisel úpadek legitimity a nárůst vlivu zájmových skupin .

Kdo si myslí, že tohle se nezačíná už dít v Evropě, ať zvedne ruku

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.