Skandál u Gottova lůžka: Jeho expartnerka Marika Sörösová mu posílá do nemocnice kněze! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Skandál u Gottova lůžka: Jeho expartnerka Marika Sörösová mu posílá do nemocnice kněze!

To snad ne! Karlu Gottovi (76), který právě bojuje s rakovinou mízních uzlin v nemocnici, chce poslat kněze! Zpěvákovi přátelé a kolegové jsou nápadem jeho exmilenky Mariky Sörösové (39) šokovaní.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

eisenbieger
12. 11. 2015 07:37

znama madarska pichatschka

angrybear
12. 11. 2015 07:19

To snad je především záležitost p. Gotta, jestli má nebo nemá o podobné služby zájem. Není přece nesvéprávný a když bude chtít, může si pozvat třeba papeže (otázka je, jestli by přijel). Za vrchol drzosti bych ale považoval, aby mi někdo polílal kamkoliv kohokoliv bez mého vědomí. Paní Sörösová je zřejmě náboženská fanatička.

villi
12. 11. 2015 05:25

..A proč ne?? Sám věřící nejsem,ale nikdy neříkej nikdy.Alespoň může být rád,že se o něj všichni starají podle svého nejlepšího vědomí a svědomí !! Nevím,proč to tady slabomysllní zesměšňují!! Sami si můžem sáhnout do svědomí a mysli,že něco mezi nebem a zemí může být !!

smazan_20160509
12. 11. 2015 06:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mirkazam
12. 11. 2015 06:58

Je to ale normální,že v nemocnicích chodí duchovní ke starším pacientům,kteří o to mají zájem..to záleží naprosto na tom kterém pacientovi.Nevidím v tom nic,co by mělo kohokoliv pobuřovat...

egyptanka
12. 11. 2015 09:26

Bývá to na přání nemocného. Je to intimní věc,záležitost rodiny,tak nevím,proč se do toho plete cizí osoba.

reiner
12. 11. 2015 09:45

No, tomu nemocnému to ale nepřidá - připadá mi to takové definitivní. Vždycky jsem se domníval, že kněz chodí až tehdy, kdy už to má dotyčný spočítané. Vím že se psalo, že Kája si chce dojít pro Slavíka osobně

majojo
12. 11. 2015 07:23

Nezdá se mi, že by to tu někdo zesměšňoval, stejně jako se mi nezdá, že by to byl skandál.. Pokjud je pan Got věřící, má jistě svého kněze, kterého si může zavolat, když bude cítit potřebu. Sörösová je zřejme potrhlá pámbíčkářka, ovšem kdyby mu poslala do bnemocnice striptérku, byl by to teprve skandál a titulek přes celuo stránku.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.