Děsivý zvrat! Vážně nemocný Karel Gott (76) skončil na ARO! Strach o nemocné srdce ohrožené narkózou! Paní Gottová, řekněte prosím, už konečně národu celou pravdu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Děsivý zvrat! Vážně nemocný Karel Gott (76) skončil na ARO! Strach o nemocné srdce ohrožené narkózou! Paní Gottová, řekněte prosím, už konečně národu celou pravdu!

Podle posledních spekulacích by měl zpěvák ležet na přístrojích anesteziologicko-resuscitačního oddělení pražského Ikemu. Prý už prodělal několik operací a lékaři mají hlavně strach o jeho nemocné srdce oslabené narkózou. Jenže oficiálně neví, vlastně nikdo vůbec nic…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hana.kadlecova
02. 11. 2015 12:43

z této zprávy je mi smutno. vzpomínám na všechny okamžiky a chvíle, které jsem prožila v Lucerně, ve Sportovní hale i Aréně. vzpomínám na nekonečné chvíle u televizní obrazovky i na včerejší odpoledne, kdy rozhlas dvojk vysílal reprízu mého nejoblíbenějšího dílu Zpátky si dám tento fim. Na čestném místě mám uloženou vstupenku na odložený koncert v Nymburce.......a s pokorou děkuji mému synovi a dceři, kteří mne znají a když věděli, že vstupenka na lonský vánoční koncert je pro mne drahá ale jak moc tam toužím být, tak mi ji dali předčasně pod (ještě neozdobený) vánoční strormek. Byl to třetí nejcennější dar, jaký jsem v životě dostala. Tím prvním darem jsou syn a dcera, druhým bylo video kupované v roce 2009 a já na tento dárek a okolnosti (spojené s panem Karlem) nikd nezapomenu a tím třetím je lonský 8. prosinec v Praze. moc a moc držím palce, aby vše dobře dopadlo a pan Karel se vrátil domů ke své rodině.....ale současně prosím paní Ivanu (i když vím, jak je to pro ni dnes těžké), vystupte veřejně a řekněte nám pravdu: Máme na ni právo, neponižujte a nemarněte vše, co pan Karel celým svým životem dokázal.......tato hradba mlčení je velmi nedůstojná

angrybear
02. 11. 2015 13:03

Nepatřím k příznivcům p. Karla Gotta a preferuji odlišný druh hudby, nicméně si (na rozdíl od Vás) myslím, že i coby známý a mnohými oblíbený zpěvák není p. Gott veřejným majetkem.
On i jeho rodina mají právo a nárok na SVÉ SOUKROMÍ. Pokud jste jeho nadšenou fanynkou, měla byste především Vy toto respektovat.

eva666
02. 11. 2015 12:18

Nebylo by už načase respektovat soukromí kohokoliv? Doufám, že v této chvíli se už p. Gott uzdravuje doma, kde ho odvezlo to žluté auto podobné taxíku...moc bych mu to i jeho holám přála a vám vy AHÁCKÉ OBLUDY TAKY.

mord
02. 11. 2015 13:35

Ale to by přece přišlo par supaku co tohle Aha provozují o peníze a několik dementu co nemaji vlastni životy by nemohli pomlouvat druhe

mekanik
02. 11. 2015 14:43

mord-největší šupák jsi ty,ty vymrdaná hlavo.jen meleš sra.čky.protože ty sra.čka seš

mord
02. 11. 2015 15:30

Trefil jsem te do kouli , co ulhany zakomplexovany bellmeku to je moc dobře

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.