Další válka Dariny s Rychtářem: Odstřižená elektřina a... Hádky kvůli mrtvému pejskovi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. května 2024

Dnes je Svátek práce, zítra Zikmund

Další válka Dariny s Rychtářem: Odstřižená elektřina a... Hádky kvůli mrtvému pejskovi!

V říčanské vile to opět jiskřilo! Ale tentokrát je vzteky bez sebe Josef Rychtář (57), kterému exmanželka Darina Nová (57) odpojila elektřinu z jeho bezpečnostní firmy, což mohlo mít fatální následky. Celý incident se neobešel bez zásahu policie.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bum-bec-bum
04. 09. 2015 14:33

A co jsi od takového blázna očekával. Copak tady nikdo nepochopí, že celá rodina v čele s Rychtou a Darinou jsou pošukové, ale dost rafinovaní na to, aby dobře přes média vydělávali. Prostě jak říkáme v Říčanech: Cvokhaus.

hejhej
04. 09. 2015 14:52

TV NOVA dala zase prostor násilnickému kriminálníkovi????
Reportéři TV NOVA mají zřejmě kladný vztah k násilí a blbosti.

auslak
04. 09. 2015 15:12

ale moc mu nefandili jak řekl , že si Dariny nevšímá tak byl záběr jak ji honí v Teplicích po parku

bum-bec-bum
04. 09. 2015 12:36

Darina bude muset nechat v domě udělat 3 el.hodiny, pak bude klid. Já zas chápu toho debila Rychtu, že když platí za všechny a ona zavolá policii jen proto, že prošel kouskem zahrady, že ji řekl, tak ted plat zas ty.

raduzkaxxx
04. 09. 2015 13:44

takže on vlastně platí 3/5 za syna a jen 1/5 za Darinu a to vše ještě z nákladů firmy

auslak
04. 09. 2015 12:11

bum-bec-bum ____ když si tak zasvěcená do poměrů u Rychtáře tak alespoň ty upřesni částku co platí Rychtář !! ! !protože on už neví kolik říkal před měsícem a co včera . . . a navíc jak rozlišená platba za firmu a platba na barák . . to je dost podstatné

lambrika
04. 09. 2015 12:20

to je v celkových nákladech na firmu

bum-bec-bum
04. 09. 2015 12:31

já to nenapsala, jsi dobrá, kdyby každý člověk zamyslel, proč ji on odřízl ty el.,spotřebiče, přišel by na to. Ale časem lidé uvidí, že to je zcela jinak než se prezentuje.

bum-bec-bum
04. 09. 2015 12:26

Ne, že on neví, on je sice debil, ale ví. Jenže media jednou napíší to, pak ono. Četl jsi mne dole? Četl, takže chápej.I když tohle snad napsat smím - ani jedno ani druhý.

erene
04. 09. 2015 11:58

Že syn Jan nezaplatil ani korunu,to se není čemu divit..když zatím ani korunu v životě nevydělal !

zzapp
04. 09. 2015 19:19

erene.... prosím,...ještě připiš,...povedený koment...fakt dobrý..

raduzkaxxx
04. 09. 2015 11:48

věřím , že ten jeden klient firmy přežil výpadek elektřiny a nebyl ohrožen ani na majetku ani na životě firma musí své služby nabízet pod cenu jenom , aby získala klienty a oni to tutlat před veřejnosti , že tyto služby poskytované tak věhlasnou firmou používají
podle toho co včera odvysílala Nova tak se sedmiměsíční manžel odstěhoval z jedné kůlny do druhé

robin5
04. 09. 2015 11:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dahadaha
04. 09. 2015 11:27

Kdyby ten barák měl odhad jenom 4 miliony a jeho je 2,5/12 tak si spočítej tu tvojí směšnou sumičku.

bum-bec-bum
04. 09. 2015 11:06

Oba jsou naprostí blázni, jak Rychtář tak Darina. Ta jen provokuje a i když on tam není, tak prostě vyšiluje. Je pravda, že elektriku platí Rychtář i tu její. To je tutovka, z toho se Darina nevymluví. A zase, kdyby byla ta blbka trochu chytrá, nechala by si udělat svý hodiny. Ale nééé, to ji tady každá bude litovat a nidko nevidí co je to za slepici. Některé se z ní už skoro podělali jak vidím.

hejhej
04. 09. 2015 11:34

bum-bec-bum: Ty dostáváš kopii od placení inkasa, že tak přesvědčivě píšeš, kdo co platí.
Paní Darina není tak profláknutá bulvárem a televizí jako násilnický blb Rychtář, který se opakovaně prezentuje naprostými bláboly a lží , v přímém přenosu i násillím. Pak pochopitelně, pokud si mám vybrat komu věřit,tak z pochopitelných důvodů paní Darině. Nemůsíš ale nikoho z diskutujících urážet, že zrovna nesdílí Tvůj názor

bum-bec-bum
04. 09. 2015 11:51

A koho jsem prosím urazila? Proč si to bereš osobně. Já tím myslla média, ne diskutující. Ano, vím bezpečně kdo tam co platí. Jenže víc ti k tomu říct nemůžu. Je to ale docela jednoduché a můžeš si to domyslet. A právě proto - já Darinu nelituji. Čímž neříkám, že se zastávám Rychtáře, to je blázen a patří do blázince. Ale Darina si nezaslouží lítosti. Ale ty mi to stejně neuvěříš a já ti bohužel víc prozradit nemohu. A víš jak mě štve, že to tu nemůžu napsat?

ellenic
05. 09. 2015 11:57

hejhej Náš pravdu, on je totiž Pepapn v Říčanech děsné oblíbený a hlavně některými ženami milovaný .

hejhej
04. 09. 2015 10:51

No a co????
Debil ji odsřihl domácí elektrospotřebiče, ona mu firmu
Kdyby měl Rychtář myslící mozek, po smrti Ivety se neměl do domu paní Dariny vracet, měl se odstěhovat i s firmou a v klidu řešit majetkové vyrovnání.
Ale on je v prvé řadě debil, násilník a rád provokuje, musí neustále někoho fyzicky i psychicky týrat.
Divím se, že o jeho firmu má ještě někdo zájem.

tosto
04. 09. 2015 09:10

Ještě nedávno truchlící vdovec vykřikoval , že platil a platí 15 000 kč a teď už jenom 10 500 kč Počkejme si za nějakou dobu to bude určitě jiná částka Měl by si pamatovat co kdy a kde řekne.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.