Slováček si užívá s milenkou daleko od domova: Na usmiřování teď nemám čas, vzkázal Dádě | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Slováček si užívá s milenkou daleko od domova: Na usmiřování teď nemám čas, vzkázal Dádě

„Myslím, že kdybych se rozjel domů, ničemu by to momentálně nepomohlo,“ míní Slováček. A dále se vymlouvá na vystoupení, která na Moravě má a počet kilometrů, který by musel absolvovat: „Přece jen mi není dvacet, abych zvládl tolik kilometrů v jeden den.“ Takže zřejmě jediná věc, na kterou se Slováček cítí být stár, je řízení. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

beladona
27. 06. 2015 21:18

teri - na další příspěvek mě to jako - bello- nepustilo, tak holt jako beladona, já za to nemůžu.Tobě to funguje na víc příspěvků?
Mě tenhle omezující faktor štve .
---
Jasně, že máš pravdu
ararat + ( mekanikk ) + mord to jsou nikterak svěží dílka této skupiny a když si přidají nicky jako žlutá.kecka a přidá se vymazanej kraken 666 berou to jak bojovou počítačovou hru. Prostě bez mozku .
Holt svou VŠ Stodolní nezapřou , proto je to baví..
Neznám jediný jejich normální koment k článkům.
------
Chybí mi tady moc mek. Jenže on teď nemá čas, snad to tady zase jednou rozsvítí a zas budeme 3

ararat
28. 06. 2015 07:37


ty blbá teriaky
jako vždy mě alespoň pobavíš když už nic neumíš..
víš co znamená intrikovat? že nevíš?
ani se nedívím,když nic nevíš a aní neumíš
ale pokud budeš chtít odborný náhled vysvětlit význam tohoto slova ráda ti přenechám odkaz, pletichářko nenapadám lidi napadám jenom tvé nicky,které tady vlastníš,to víš někdo ti musí říci to co ty tady píšeš na vrub celebritám,jenom používám to co ty používáš vůči jiným...je ti to nepříjemné,pokud je ,tak je to v pořádku...bohužel ty které tady sprostě urážíš se bránit nemohou,začni pořádně přemýšlet a příjdeš na to že pokud mě nazýváš,že si zde léčím svůj mindrák,jsi s,fině a podobné urážky,které máš ve zvyku na mou adresu tady prezentovat...že to tady nikdo nečte...ale to víš že asi ne,ale ty píšeš taky tak jako bys jim to adresovala přímo vidíš jak jsi blbá?
nepiš hovadiny a věř že i tebe ušetřím,jinak to asi neskončí...KAPÍŠTO TY HLOUPÁ NAIVKO!!!

miasek
26. 06. 2015 16:54

Ta slecna ma porad hnusny, nastvany vyraz v obliceji na kazde fotce. Nechapu co na ni vidi, kdyz ani usmev z ni nevypadne.

6010
26. 06. 2015 16:25

Dáda by se měla přestat litovat, nakonec není čeho , zavřít za dědkem dveře a začít si žít svým životem.Třeba to ještě dohoní, o co jí dědek připravil.

ararat
26. 06. 2015 14:53

Smutné,dej člověku svůj život a peklem se ti odvděčí.....

lesnismes
26. 06. 2015 14:26

To je sasek asi se mu zapalujou lejtka

bibs_7
26. 06. 2015 18:54

Ne lejtka, zcvrklá varlata se mu zapalují

amplituda
26. 06. 2015 14:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

alexa-lexa
26. 06. 2015 14:23

Bože to je ale fakt dement,demence holtr k jeho věku patří. Dělá ze sebe kašpara a ostudu rodině. Hnusnej je jak ropušák a nemít modrý pilulky na nic se nezmůže. Tahle jeho nová zlatokopka,která si říká malířka,ale její dílo bych si nepověsila ani do chlíva,ho stráááášně milije,teda veliká oprava miluje jeho konto. Její rodiče, pokud jsou trošku normální,se za ní musí stydět,teda pokud jejich výchova dcery už od malička nesměřovala k tomu,vychovat z ní ště-tku a zlatokopku. Jsou to ubožáci oba dva!!! Ona tím, že na sebe nechá vůbec sáhnout takovýho hnusnýho ropušáka a on tím, že hot ve svým pokročilým věku trpí pořádnou demencí!!!

bibs_7
26. 06. 2015 18:59

Nechat na sebe vlítnout takovou vráskavou hnusnou nateklou opuchlou ropuchu jako Slovácek, to by mi normálne streva prekroutilo hnusem. Rádne zvrácená ta chudina, jen co je pravda. Ale tak ona za to zrejme ani nemuze, existuje na to i odborný výraz - GERONTOFILIE - , a je to evidentne nemoc jako kazdá jiná, kdyz se z ní nelécís, tak jsi jí vydán napospas.

veselabublinka
26. 06. 2015 14:13

Neví jestli se ráno ještě probudí a dělá ostudu rodině!

hejhej
26. 06. 2015 13:22

Slováček je dobrý saxofonista a to je všechno. Jinak je hloupý, začíná být dmentní a chce si blbeček dokazovat, že je o něho zájem. Ale jaký ?? Obyčejná ště.tka, která se chce zviditelnit.

jity
26. 06. 2015 13:10

Felix vždy uměl na saxofon hrát dobře, ale nyní už mu šlape na paty Frankie Zhyrnov, ten je na rozdíl od něho mladý a hezký. Felix býval jen mladý, ale to druhé už nikoliv.

reiner
26. 06. 2015 14:08

Ano, jity - Frankie je třída a opravdu hezký ....

malejavelkej
26. 06. 2015 12:46

Dědci jsou na starý kolena trapní, myslí si, že mladá je s ním z lásky? Jo, tak jedině k jeho kontu. Kdyby se podíval do zrcadla.... I když - ona taky krásy nepobrala, nohy křivé. A ty její patlaniny, co vydává za umění! V nich je vidět její duševní stav .

alusinek
26. 06. 2015 12:35

Slováček se na stará kolena zbláznil,co asi od takové mladice čeká?Pohraje si s ním a dost ho to bude stát.Vedle ní vypadá jako dědeček,to je slepý a tak hloupý

oldedek
26. 06. 2015 12:31

Doufám Slováčku, že to nehodnotíš jako lásku jako trám, kterou si "zavinil" svým krásným zjevem ?!?

Připomínáš mi dědu z "30 případů majora Zemana" - který sekyrou porazil na zahradě všechny ovocné stromy zabil manželku a kluka hodil do studny - nehrál si to náhodou ?!?

smazan_20160509
26. 06. 2015 12:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mord
27. 06. 2015 21:18

jenže tobě bylo třicet už hodně dávno stará oxallis a on by si o tebe nevyčistil boty ani tehdy

-bello-
26. 06. 2015 11:18

Není grafolog jako grafolog a hlavně ten vymyšlenej z AHA


Nikdo se správně nastaveným egem neopisuje červenou knihovnu a nepasuje se do nějaké role.
Kecají, žádný grafolog to nečetl a neudělá to ani z fleku a ani na místě , i kdyby jen na rukopis nahlédl !
Kecy o tom, že si jde ta holka za svým postřehne každý.Štvemě, jak jí fandí.Sakra to jsou vlastnosti hodné Napoleona.Ta holka má naopak nízké ego, jinak by nežila život červené knihovny . Kdo není dement, vidí to sám.
Dement je Slováček
Chudák vlekoucí tašku a své obézní tělo na tééénis a vsadím se, že zastrkuje nezastrčitelné panděro. Je fakt vydařenej
Jupíííí, ten je trapnej
P.S. Menzel si taky dokazoval mládí a nasadil si kdysi inlajny, aby se Menzelové vyrovnal a zmrzačil se na půl roku

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.