Dcera Karla Gotta Dominika po rozchodu: Tajné setkání s nemocným exmilencem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Dcera Karla Gotta Dominika po rozchodu: Tajné setkání s nemocným exmilencem!

Tohle nečekal snad ani Karel Gott (75)! Za jeho nejstarší dcerou Dominikou (41) přijel z Finska expartner a kytarista Timo Tolkki (42), se kterým se rozešla kvůli jeho maniodepresím a po 13 letech se vrátila k tátovi do Česka.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jity
20. 06. 2015 12:11

Já to fláknutí také neuznávám, ale je to na palici s nemocným člověkem žít. Možná ten Dominiky přítel hned nebyl tolik nemocný. Soused to má doma něco podobného a povolili mu nervy už také.

maestro.kuk
20. 06. 2015 12:38

Právě, takové nemoci se projeví často v pozdějším věku, jsou víc progresivní a zhoršuje se celkový stav pacienta.. Nemoci duše jsou zákeřnější a hůř léčitelné, než většina somatických nemocí.

amplituda
20. 06. 2015 10:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

anka
20. 06. 2015 15:56

proc mate potrebu nekoho urazet, abyste si mohla rict svuj nazor??? Mlada Gottova ma pravdu, zit tam, kde mate dlouhou zimu, dlouhe tmave dny bez svetla po nekolik mesicu je opravdu unavne a opravdu to ubira spoustu energie. Chapu, ten kdo to nezazil, ten to asi nepochopi....ale zase by prece nemel pomlouvat neco o cem taky nema ani paru....To ze jste tam zila dvakrat, z toho jeden rok - nevypovida o nicem....cim je clovek mladsi, tim to snasi lepe....a pak, je taky neco uplne jineho, kdyz tam ztravite prvni zimu...nebo dve a neco jineho kdyz mate jednu zimu za druhou - dlouhou, mrazivou a tmavou....j

otylie.z.bolivie
21. 06. 2015 10:43

Musíš se chodit vyblít sem? To se nedá číst. Uvědom si, že na každého to doléhá jinak, asi to neměla Domča s tím přítelem lehké. Nevíš co se tam vůbec stalo, ale děláš ze sebe superchytrou. Tys tam žila a tobě slunce nechybělo. Dvě zimy a máš dost, kdo na to není zvyklý jen těžko si zvyká, navíc když má velké problémy s přítelem. Dej pokoj ty huso hloupá a jdi konečně do sebe. Až se tobě něco stane, pak budeš ječet jak zakouslá do klíštěte. Pííííčo.

-bello-
20. 06. 2015 08:58

Gottova dcera tam sice díru do světa neudělala, ale naprosto chápu proč utekla.Obětovat se člověku se schizofrenií je vlastně odepsání vlastního života .Teď jen, aby jí on dal pokoj a nelezl za ní a neničil ji dál.Ve Finsku se asi člověk musí jedině narodit, aby ho ustál

mekanikk
20. 06. 2015 09:59

sklapni BELMECKÁ vagíno a řeš raději své problémy...zavání to těžkou duševní nemocí...Nebo ty už se nevydáváš za mekanika-jednokáčka?

Všechno znáš, všude s byla a místo chlapa máš imaginární figurku a násadu od smetáku

-bello-
20. 06. 2015 10:37

maestro.kuk
19. 06. 2015 ..... 21:25
mord
19. 06. 2015 ..... 21:25
mekanikk
19. 06. 2015 .... 21:27
--------
( Pravděpodobnost, že by včera večer 3 lidi seděli a čekali s očima na šťopkách až sem dorazím a budu reagovat a ihned a všichni naráz mi zpětně odpovídali je téměř nulová.
Věz, že jsem si na tohle ráda počkala, blbe.
Fakt pro mě dobrý relax.Takže znova:
U MĚ DOBRÝ
-------
Rada :
!!! Nech si větší časové rozestupy, když jsi za 3 nicky!!!! Přemejšlej, když už lítáš z nicku na nick , blbe!

mekanikk
20. 06. 2015 15:13

podle sebe, soudím tebe vi´d BELMEKU

mord
20. 06. 2015 15:47

už ti hrabe drbno? ztrácíš nějak kontrolu nad tím jak lžeš bellmeku čekat na tebe? O tom se ti může jenom zdát jsi tady teď s přehledem nejhloupější vždycky na sebe spolehlivě tou pitomostí upozorníš

maestro.kuk
20. 06. 2015 16:03

Už v tom má prasnice guláš, a asi jí ve fitku nešel umýt podělaný záchod, tak je na nerv ještě víc, a ani nemá chuděrka sil psát si jako mek a srdíčkovat se, je to opravdu ubožačka, mně je jí už opravdu líto, je to zoufalá duše.

milrena
20. 06. 2015 07:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mandat
20. 06. 2015 06:25

Kdyby to bylo tajne, tak asi o tom nebudete psat. Vsadim se, ze to praskla do novin Ivana.

zzapp
20. 06. 2015 10:53

otylie.z.bolivie
20. 06. 2015 05:46

Nechte Domču v klidu, at si žije konečně svůj život v klidu. Prožila si toho dost a udělala dobře. Jemu pomoci nemůže, ten musí do léčby doktorů.

jardavozembouch
20. 06. 2015 08:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.