Krutý posměch na účet Ivany Gottové je přes čáru: Mistr se zlobí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. dubna 2024

Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert

Krutý posměch na účet Ivany Gottové je přes čáru: Mistr se zlobí!

V posledních týdnech je manželky doživotního Slavíka Karla Gotta (75) všude plno. Ivana Gottová (39) si vysloužila pozornost hned z několika důvodů. Účinkuje v muzikálu v roli těhotné kurtizány, získala hudební anticenu, po určitou dobu přetrvávající kritice se rozhodla ukončit moderování VIP zpráv na Primě a následně se v souvislosti s "propuštěním" dlouholetého Gottova managementu začalo mluvit o Gottové jako nové manažerce manželových uměleckých aktivit. Z toho následně opět sešlo. A teď přišla pořádná podpásovka!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zamlzena
29. 04. 2015 14:07

Jeden pro druhého znamená jen konflikt. Ono ,když se ustupuje v zájmu klidu, tak to o určité doby / nebo míry/ jde. Neviděla jsem tu scénku, ale kdyby to bylo tak docela od věci, tak by se tomu dokázali zasmát, jenže v tomto případě "to k věci nejspíš bylo " , a potrefená tedy kváká.

news
29. 04. 2015 13:58

A co čekal že se bude dít snad si nemyslel že zaní dostane slavíka
za tu ubohost....at je rád že je rád a sní at se radči na veřejnosti radči neukazuje už ted jsou oba dva jen prosmích.
Jo ono si to myslelo že když má ty ptáky doma že je nedotknutelnej ale houbelec,já to viděl tu scénku na internetu a dost dobrý.....

mandat
29. 04. 2015 14:26

mistr asi zije v jinem svete.Musel by preci vedet, ze ta zenska nic neumi.

mazd
29. 04. 2015 13:42

Akorát prezident musí vydržet kydání na hlavu.

mord
30. 04. 2015 06:58

Ten je pořád v lihu a už nic nevnímá

smazan_20150505
30. 04. 2015 07:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jabulim
29. 04. 2015 13:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bella.
29. 04. 2015 15:48

jabulim

robin5
29. 04. 2015 13:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mandat
29. 04. 2015 14:30

Presne tak. Jsou lepsi a talentovanejsi a nemaji sanci.Gottova si mysli, ze staci jen jeji jmeno a dostane se vsude i bez talentu.

anezat
29. 04. 2015 12:56

Je to normální satira, to jen Mistr už je mimo realitu a kdyby ho na tento díl někdo neupozornil, o pořadu by se zřejmě nikdy nedozvěděl. Nevím, co by tomu měli říkat Zeman, Kalousek, Klaus, Krnáčová a mnoho jiných. Karel na tento názor má ve svém věku nárok a já mám pocit, že jeho oblíbenost už dávno též klesla kvůli jeho omezené manželce. A nezapomeň se do mě pustit, milá ararat, ať se Ti uleví.

bella.
29. 04. 2015 16:51

Vystupování Ivany Gottové v TV po dobu celých 5 let byla veliká trága.
Nejen její !
Gottová jen využila stavu připosratosti ( sorry ) a korupčení české společnosti v pichlavém sametu . Protože kdyby se Obzinová nebála o svou pozici, nikdy by Gottovou neodsohlasila.
Ale Obzinová sama je připostratec , byť o sobě tvrdila, jak je bojovná

jity
29. 04. 2015 12:37

Já si myslím, že mistr má pravdu. Sice jsem to neviděla, ale bývá to trapné a nevím proč někomu tolik vadí Ivana. Ona to vůbec nemá lehké, když bude doma sedět na zadku a užívat si peněz, tak ji budou napadat, že je líná a ikdyž se snaží tak do ni kopou. Diváci ji přece chválili, že to zahrála dobře, tak proč ji nenechají na pokoji.

mandat
29. 04. 2015 14:28

Gottova moc dobre vi,do ceho sla.Vse si naplanovala.Kdyz nekdo neumi mluvit a ani zpivat,tak se nebude cpat do televize a do muzikalu.
Oni si asi mysleli, ze jmeno Gott staci a vsichni si sednou na zadek.Tahle zenska nic neumi a nikdy nic neumela.

bella.
29. 04. 2015 16:04

jity
pokud TV zaměstná moderátora, tak to musí dát na první dobrou.U Ivany Gottové se první dobrá vlekla 5 let a stejně ji nedala.
Pokud někdo chce hrát a zpívat v muzikálu, musí to dát taky na první dobrou.
Pokud se někdo spokojí s křovím ( a sám Olšovský tvrdil, že na tyhle štěky nemá lidi) pak je to jeho věc.
ALE ať z toho nedělá extra umění.Tohle křoví je v podstatě stálý kompars a schopný komparzista na to ! nedře " půl roku .
Jméno Gottová je na programu uvedeno hned za hlavními představiteli, nesměla být ani uvedena na chvostě, kam taková rolička patří?
Jak to doopravdy je, ví jen Olšovský, který s Gottovou jednal
P.S.
Ten zpěv je play back a hraje se to ze zákulisí.Naživo by IG nedala !

mord
30. 04. 2015 06:59

Ty zase zvanis blbosti drbno

smazan_20150505
30. 04. 2015 07:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150505
30. 04. 2015 07:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

6010
29. 04. 2015 12:33

Tak to Jablonský přepískl a od té doby ho již nemohu ani vidět, ani slyšet.Nemá vůbec cit.To se se mu nepovedlo. Je vidět, co to tu máme za "umělce", kteří vůbec neznají míru.Ivanky a i pana Gotta je mi velmi líto, čeho se od lidí dočkali.Jsme hnusný národ, dělat si posměšky z úspěšných,snaživých lidí, to nám jde.Ale dokázat něco kloudného, to je již u těchto lidí velký problém.

hejhej
29. 04. 2015 13:29

6010: Pan Gott vždy brál vtipně každou satiru na svoji osobu.
Ivana si zavařila u veřejnosti sama, že se cpe na posty, na které nemá. Špatná moderátorka- prkenná, ukuňkaná, zpívat neumí a hrát také ne. Nehodí se před kameru a pokus si to pan Gott neuvědomí a svou ženu bude protlačovat, ironie a negatiní reakce budou pokračovat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.