Knížák pálí ostrými: Sprostá slova o Havlové i dalších! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. května 2024

Dnes je Svátek práce, zítra Zikmund

Knížák pálí ostrými: Sprostá slova o Havlové i dalších!

Stále kontroverzní! Profesor AVU a bývalý šéf Národní galerie Milan Knížák (75) na sebe umí upozornit i ve věku, kdy většina jeho vrstevníků chodí tak maximálně krmit labutě na nábřeží. Jednou je to soudním sporem s Davidem Černým o to, kdo je vlastně čů..k, podruhé milostným poměrem se svou o 50 let mladší studentkou nebo skandálními výroky zaznamenanými v jeho nové knize 25 let v pichlavém sametu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
29. 04. 2015 07:08

tady bych řekla že je to u tebe na ránu do týla zezadu atakem

ararat
29. 04. 2015 07:11

byla doba kdy jsi se jako spring1 reprezentovala jak chlap a popírala jsi že jsi zase převlečená a vyhrožovala jsi že odcházíš...a vida najednou je to jináč,je z tebe bývalá oxalis nebo tasshi...tak kdo je zkřivený charakter? koho ty tady kritizuješ když jsi sama lhářka...nesypej si popel na hlavu ty zlá babizno..víš jak se to říká,kdo lže ten i krade

ararat
29. 04. 2015 07:06

no a co jako?to co píšu tak si za tím stojím a nic,na tom neměním...bohužel co je pravda to je pravda a za tu se každý bije..viz? tvůj případ

můj čas je drahocenný,na to,abych vyhledávala ty tvoje sprosťárny,jednak to tady nepatří a jednak to asi nikoho nezajímá
marně se bráníš,protože i na tebe tady mají lidé názor a ne zrovna lichotivý,ale jinak na drhou stranu je mi u zádele co si TADY kdo o mě myslí,páč je mi to i docela úsměvné,tak si dej práci a zase něco na mě napiš,já se za to nestydím (_!_)

bella.
29. 04. 2015 10:04

ararat

" ... najdi jedinou moji sprostotu a nechutnost nebo oplzlost , kterými ty tady zahrnuješ lidi a dám ti na krabičák 100,- nebo kolik to stojí. "
tak tohle je citace toho, co jsem ti napsala nedávno, kdys mě tímtéž napadla.
Jak jsem řekla, mám vynikající paměť.Vybavuji si bez problémů a vraštění čela články, v kterých jsi nechutně
" perlila" tak, že tě lidi posílali do háje ( jsem slušná, posílali tě jinam ) .
Když už otravuješ, tak ať to má aspoň úroveň
" tvého vysokého postu ", o němž nám tady nesmyslně a naprosto zbytečně vykládáš.

Drahocennost tvého času je mi upřímně ukradená.
Tím bych tuto debatu s tebou ukončila.

ararat
29. 04. 2015 12:06

hurá a dobře si pamatuj svou poslední větu,pěkně jsis naběhla a děláš vše to co chci já a to je to co se mi líbí..tak s chutí do toho...jsi uštěkaná drbna,a co jsem z tebe potřebovala dost,šlo jako po másle hihihihih

bella.
30. 04. 2015 00:43

ararat
řekla bych, že momentálně nejsi v souladu se svými smysly

ararat
30. 04. 2015 06:36

jo jo jo,děláš pěkně co si přeji a nemusím tě moc nutit,k tomu,píšeš to co chci já a doufám,že to tak i zůstane

asi máš špatnou paměť

"Tím bych tuto debatu s tebou ukončila."
tak bych tedy řekla že jsi mimo mísu děvenko a tvé smysly jsou zahlceny,něčím negativním...tak hurá do boje,jsi jak teta Libuše
ale něco podstatného ti přeci jenom chybí

ararat
30. 04. 2015 17:13

a pro koho je to důležité co si TY zrovna myslíš?...myslím,že je to důležité akorát pro spring1,ta je mentálně pomalejší a to ti vyhovuje,hraješ si s ní jak s figurkou na šachovnici a to tobě zvedá sebevědomí,což je také docela primitivní a jednoduché a tudíž tvé smyly nejsou v souladu nikdy

smazan_20150505
28. 04. 2015 09:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
28. 04. 2015 12:41

tak napiš kdy a kde jsem o sobě psala ty tupče,ty nemít bellu,tak si ani neprdneš,neboť jsi si nejsi jistá kdo ked a kdy co psal...už zase vypouštíš nesmysly,jsem člověk,který o sobě říká pouze to že jsem soběstačná což ty nejsi a asi zřejmě asi to tak zůstane a jsem člověk senior ,ale nejsem důchodce,ale asi ti člověk musí vysvětlit,že senior nemusí být vždy v důchodu ty trubko,ale jinak mi polib zádel a to jak jí mám nejvíce po.....

bella.
28. 04. 2015 23:17

ararat

nevím jak spring1 , ale JÁ mám vynikají paměť !!!Vím cos psala a už jsem ti to sem několikrát dávala.Zkus se nad sebou zamyslet.
Nebo víš co?Vygoogluj se, je to prosté a jednoduché, ale musíš umět zadat správná hesla

Já si ale skvěle pamatuju tvoje sívíčko cos sem v kostce a amoku a po částech hodila. Bojovala jsi tady tehdy proti všem ( kromě morda).

ararat
29. 04. 2015 07:00

jo já vím,že máš jak říkáš

"ale JÁ mám vynikají paměť "

hahahaha a vlastně si nic nepamatuješ víš co bij se v prsa,stejně zůstaneš za hlupačku a neříkám to tady sama že?

ararat
29. 04. 2015 07:00

ty nemít googlování,tak jsi v pr--deli co?

smazan_20150505
29. 04. 2015 06:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mord
28. 04. 2015 11:06

Protoze ma problém s tim ze zestarla je hloupa
Nemá žádný nadhled
Závidí hercům penize

ararat
27. 04. 2015 14:34

máš tam hrubky....

smazan_20150505
27. 04. 2015 16:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
27. 04. 2015 16:46

no jak myslíš,ale neprezentuj se za debílka

bella.
27. 04. 2015 22:46

spring1

máš to dobrý, ona neumí češtinu tak ti sdělila, že se budeš mít ráda.
Přečti si, co za paskvil ti kopretina vzkázala

smazan_20150505
28. 04. 2015 09:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.