Ivana Gottová: Ostuda! Ponížení! Nepomohla ani přímluva manžela… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. dubna 2024

Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce

Ivana Gottová: Ostuda! Ponížení! Nepomohla ani přímluva manžela…

Dalo se to čekat! V anketě Zlatý David, jejíž výsledky pořadatelé vyhlašovali ve středu večer, si cenu za nejhorší klip loňského roku odnesla Ivana Gottová (39). Odnesla v uvozovkách... Na vyhlašování totiž nepřišla!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mekanikk
12. 04. 2015 20:15

Tak pozor!
bella je jen a jen má a pokud to rychle nepochopíš... tak ti můj tatínek vyhlásí válku
Nevzdám se dobrovolně krásné, prudce inteligentní královny fitness a této diskuze. A nelákej mou starou na čokoládu

antonuis.j
13. 04. 2015 11:29

Ty jo, bello atd., jdi se léčit, tohle je fakt už moc.

bella.
14. 04. 2015 00:11

antonuis.j
jsi magor a o pět klon
podpis:bella s tečkou po jménu
P.S.
zajímá mě, jak za jak dlouhose tady normální !!!! diskutéři zdravě naštvou na chudinky psychouše :
mekanikk, dingous, antonuis.j, žlutá. kecka, karkulina, .bella, bela.. /tady si přidávej tečky sem, tečky tam, lidi vidí bella. tečka za jménem je ale originál /
-----
Zasvinili jste tady prostor k diskuzi.
Váš problém s vlastní mozkovnou

ararat
14. 04. 2015 21:56

když máš v kebuli piliny

.bella
12. 04. 2015 18:58

to jsem celá já
Narcistická porucha osobnosti - jde o jedince, kteří projevují pocit vlastní důležitosti, přesto jsou vnitřně značně nejistí, přehánějí své úspěchy, opájejí se fantaziemi o vlastní úspěšnosti, moci, kráse apod.. Věří ve vlastní výjimečnost a v to, že mohou být pochopeni plně jen výjimečnými jedinci, potřebují nadměrný obdiv, očekávají přednostní zacházení od ostatních, zneužívají druhé ke svému prospěchu, nedokáží se vžít do pocitů ostatních a ani je to nezajímá, chovají se arogantně, povýšeně, mají domýšlivé chování a postoje.

dingous
12. 04. 2015 19:02

jejda, bello, ty jsi Ivana. ..sem nevědél

dingous
12. 04. 2015 17:54

co za trola je ta Subróza ? má za úkol provokovat extra dlouhejma a hloupoučkejma příspěvkama ? nebo je to ńáká mamuša z Mimibazáru ? na takový cancíčky tu nejsme zvyklý, tohle je přece BULVÁR

bt961
12. 04. 2015 18:15

Tak si zvykej nebo si myslíš, že ty taky rozkazuješ, ňoumo!

dingous
12. 04. 2015 18:19

nerozkazuj mi, na co si mám zvykat, ňoumo
btw, chybí ti jednička, ročníku 1961. Anebo nejsi jednička.

bt961
12. 04. 2015 20:15

ňoumo tys tomu dal.

bella.
14. 04. 2015 00:12

zajímá mě, jak za jak dlouho tady normální !!!! diskutéry začnete štvát!
mekanikk, dingous, antonuis.j, žlutá. kecka, karkulina, .bella, bela...Zasvinili jste tady prostor k diskuzi.

bella..
14. 04. 2015 06:21

a až je začneme štvát jak říkáš...co s tím asi tak udělají? A průkopníkem zahnojování zdejší diskuze jsi hlavně ty ty jsi tady rozvinula příběh o lásce bell a meka

bella..
14. 04. 2015 06:23

jo...a v diskuzi ti nikdo nebrání Stejně když je článek o ženě, začneš ji okamžitě pomlouvat a hledat na ní chyby ty diskutérko

ararat
14. 04. 2015 19:00

normální diskutéry,tady nikdo neštve,kde jsi TY na to přišla...že ty jsi se někde picla do čela...a kdo to tady zasvinil jsi právě jen ty a ta tvoje prdolezka spring1

matylda-rut
12. 04. 2015 13:25

Já bych to shrnula si takto: Ivana by nebyla bez Gotta tam kde je, nedělala by to co dělá a nikdo by po ni ani neštěkl. Bohužel používá jméno Gottová co by klíč ke dveřím, které by ji zůstaly co by sl. Macháčkové zamčeny. A to je fakt, to si mohou její fanoušci, ono jich moc není, tady asi jen dva, přebrat jak chtějí, mohou zde urážet jak chtějí a snažit se těm kteří mají hudební sluch a dobře vidí dobře podosuvat, že jsou závistivci. Bohužel jim to nevyjde, protože není co závidět. Definitivně není.

matylda-rut
12. 04. 2015 13:26

omlouvám se, vloudila se mi tam chyba....a dobře vidí podsouvat.....

smazan_20150505
13. 04. 2015 04:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
13. 04. 2015 12:24

matylda-rut


proč ji soudíš? ona se jako zpěvačka nikde neucházela o post zpěvačky,proč řešíš něco co nexistuje,a že natočila klip,kde zpívá,to není určeno pro lidi,jako jsi ty ad1 a ad2,že používá jméno Gottová,je asi normálním lidem jasné,protože si ji Gott vzal svobodně s tím,že ji chtěl,to zní od tebe nepřejícně,zle a pokrytecky..já jí pořád vnímám jako manželku Gotta a musíme to respektovat,nebo jak si to představuješ,že ty jsi někdy něco neměla po známosti co druhým bylo vzdáleno,je to jenom přirozený proces,nikdo nemá právo mu cokoli vyčítat a ani Ivaně,a jestli by neměla příjmení Gottová tak a co jako,to je jenom veliká zloba čechů,nepřejícných a závistvých a tak to je je to popsáno česky a vystižně,na to nexistuje jakékoli zdůvodnění,je to jejich život a jejich rozhodnutí a nikomu z vás do toho nic není,je to doslova útočné na jejich svobodu a práva a vy jste ti poslední co by jste vy měli cokoliv někomu něco naři­zovat­,při­kazo­vat a poroučet.Už to zní opravdu jak paranoia
****­******­******­******­******­******­******­******­******­***
shrnuto, podtrženo..pokud vám to vadí běžte se třeba zastřelit,když vás to tak trápí

matylda-rut
13. 04. 2015 13:20

Ano to zní jako paranoia od tebe.
Tak poslouchej, tobě se to líbit může, prosím, ale většině se to nelíbí a s tím se musíš smířit a ne že budeš někoho napadat. Nikdo totiž Ivanu nesoudí, ale pokud něco zveřejní, to znamená, že to dá veřejnosti na shlédnutí, pak musí počítat s kritikou. Kritika a soud jsou jaksi dvě různé věci. Navíc, chytrý a sebevědomý člověk přijme kritiku a udělá z toho to nejlepší, poučí se z chyb. Kritika je totiž motor a hýbající se páka k úspěchu. To už začíná ve škole se známkama. Ale pokud je člověk ješitný a bere to jako ty, no tak to je tedy kámen úrazu. Uklidni se, tobě tady nikdo nic nedělá, nauč se akceptovat jiné názory a bude ti taky lépe. Pak ti nebudou tak tvé nervíky pracovat a přestaneš kvůli ničemu a hloupostem lidé posílat na odstřel. To už je opravdu na pováženou. A pokud kritiku dospělých neustojíš, pak ti to napíši jako ve škole: Ivana za 5.

bt961
13. 04. 2015 13:42

Je to tak.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.