Mají Halininy »Minutky« na kahánku? Velké nesrovnalosti s penězi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Mají Halininy »Minutky« na kahánku? Velké nesrovnalosti s penězi!

Na Kavčích horách mají, zdá se, problémy. Česká televize totiž není schopná doložit, kdo platí výrobu pořadu Minutky paní Haliny. Vysílací rada usoudila, že pořad díky sponzorů domácích spotřebičů, za což by veřejnoprávní televizi mohla hrozit pokuta.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mekanik
03. 02. 2015 08:53

tas-vždycky když nas.eru bel,tak mám večeři na stránce 26

mirkazam
02. 02. 2015 19:18

ararat...Tak to je největší fór dne.Ta si momentálně hraje na kuchařku,hlavně jí jde o peníze. Kdyby ji zdělili,že má baletit,a dostane dobře zaplaceno,tak by to monstrum poslechlo...

illis
02. 02. 2015 20:23

mirkazam Ten její pořad je hlavně reklama pro ni a její rodinu . Dobře uvařit dokáže spousta lidí, ale neberte to, když vám dobře zaplatí. Tak nějak je v poslední době přeHalinováno. Není ani dobrá herečka, viděla jsem ji asi dvakrát v Doktorech z Počátků, ale na to se nedalo dívat. Přepnula jsem .

ararat
02. 02. 2015 22:52

ona není profesně herečka,ale je spisovatelka,a pokud ji někde obsadí tak asi umí zahrát

smazan_20150312
03. 02. 2015 06:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
03. 02. 2015 08:33

illis..mluvíš o reklamě...dobrá připustím tuhle myšlenku...tak mi řekni proč by to dělala?..ona si umí vydělat i jiným způsobem,netrpí bídou i když ji umřel manžel,je soběstačná a je prostě vidět,proč jí přát něco zlého,kolik lidí v televizi vaří,je to asi moderní trend a proč se něco nenaučit,třeba jiné postupy a udělat něco co může být chutné a dobré,proč za tím vidět vše špatně?Je to pořád lepší než koukat na krváky nebo přiblblé nekonečné seriály

smazan_20150312
03. 02. 2015 08:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
02. 02. 2015 22:50

mirkazam...nepatřím k lidem,co bude kritizovat a škatulkovat lidi za každou cenu,netrpím komplexy,abych si je tady na někom musela vybíjet..prostě mám jiný názor a je to...kdybys měla takovou možnost vydělat peníze taky bys do toho šla,protože do toho by šel každý včetně tebe samotné..a neříkej že bys hraběmi,hrabala od sebe,ale určitě bys hrabala k sobě,tak mi tvůj názor příjde přinejmenším pokrytecky...toť vše..klidně si o tom mysli co chceš,já ten tvůj názor pouze respektuji,což ty neumíš.

ararat
02. 02. 2015 22:57

pokud ti vadí jako osoba,tak tě nikdo přeci nenutí se na ni koukat,to není povinné..mě nevadí,že je obézní,to totiž není můj problém a určitě se také necítí dobře,ale bohužel,má určitě zdravotní potíže a nevěřím,že s ní soucítíš nechápu proč jsou lidé tak zlostní a nená­vistní­,nep­řejíc­ní,do­ba je zlá z každého rohu nám hrozí válka a vy se chováte jak dobytci,jinak to nejde ani popsat,jak se člověk sníží urážet a ponižovat někoho kdo se nemůže bránit,do očí bys ji to neřekla,jsi hrdinka za sklem PC.

smazan_20150312
03. 02. 2015 06:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
03. 02. 2015 08:26

tasshi-oxallis..no tak asi špatně čteš...já mám tady v objektu pouze tebe mekaníka a beladonu...ad1 a ad2 vás tři nelze brát slušně a chovat se k vám jako k lidem slušným,vy 3 jste dobytkové a nezasloužíte si aby na vás člověk reagoval slušně.pokud to nechápeš pak je to jenom tvůj problém,já na rozdíl od tebe neměním nové nicky,aby nebylo na mě vidět,nebo aby mě nikdo nepoznal,máš smůl ty se prostě neumíš schovat,na to nemáš IQ potencionál...až budeš slušná a uctivá tak se budou lidé k tobě chovat také uctivě,bohužel tvá máma na něco zapomněla při tvé vých­ově.­.pot­řebo­vala bys dobrý průplesk pře hubu

smazan_20150312
03. 02. 2015 08:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mekanik
03. 02. 2015 08:51

tas-nedej se já i bella jsme s tebou

ararat
03. 02. 2015 09:39

šejdíři stejně ji to nepomůže

ararat
03. 02. 2015 09:39

tasshi-oxallis klidně si na mě plivej,rozčiluj se a třeba vzteky pukni je mi to úplně ale úplně jedno,rozumíš česky,a co si ty přeješ nebo nepřeješ je mi taky úplně šumafuk,ode mne neočekávej vztřícnost ani slušnost,jak se do lesa volá tak se z lesa i ozývá...tak že názdárek

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.