Honza Nedvěd (68) dva roky po svatbě s mnohem mladší Pavlínkou (32): Jsem na mizině! Strach z exekuce | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Honza Nedvěd (68) dva roky po svatbě s mnohem mladší Pavlínkou (32): Jsem na mizině! Strach z exekuce

Dva roky po svatbě s o třicet šest let mladší manželkou Pavlínkou (32) tře bídu s nouzí. Legendární zpěvák Jan Nedvěd (68) se dokonce bojí případné exekuce. Proto se vzdal veškerého majetku kromě svého ojetého automobilu. „Kdyby na mě přišla exekuce, byl bych v háji,“ přiznal deníku Aha!.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prroud
14. 11. 2014 12:03

Nejak nechapu ono "na mizine".Po tolika ndhernejch pisnickach cloveka kterej je jednim z nasich nejlepsich folkaru?

janapi
14. 11. 2014 14:54

Berte v úvahu jeho dřívější život-jedná se o jeho 4 manželství, k tomu měl 5 dětí......a korunky se tak hezky kutálejí-kdo by myslel na dobu pozdější? Dle všeho byl přitom jeden z mála umělců-kdož si platili důchodové pojiš­tění­....­..ji­nak by neměl takovouto částku.

majojo
15. 11. 2014 02:58

Kdyyž byl ještě hvězda, machroval a bylo mu moře po kolena. Frantovi říkal, ať se nesnaží, že nemá charisma (zatímco z něj přímo kapalo). Jenže Franta neměnil ženský jako ponožky, neflámoval - a postavil dva baráky. A Honza, starej trempíř, si dneska nebdokáže představit barák vytápěný kamnama na dřevo.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.