Ivana, dvojče Bartošové: Tajný návrat do Česka! Proč opustila Švýcarsko? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. dubna 2024

Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce

Ivana, dvojče Bartošové: Tajný návrat do Česka! Proč opustila Švýcarsko?

 Napětí se dalo krájet! V pražském karlínském divadle se včera večer konal galakoncert Královny popu, na kterém se uctila památka Ivety Bartošové (†48). Poprvé od smrti zpěvačky se tam sešla celá její rodina a dala jí tak vůbec první veřejné sbohem.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marek.d
16. 10. 2014 09:39

kajman1
15. 10. 2014 15:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

robin5
15. 10. 2014 14:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marek.d
15. 10. 2014 14:48

Přesně to jsem tu psal, a taky že potřebovala a vyžadovala ne chlapa, ale otroka, který ji bude 24 hodin denně obskakovat a posluhovat jí. A když Pomeje pracovně odjel, jak mu zavolala, že porodila mrtvou holčičku do WC... prostě to byla zlá mrcha. Nic víc. Kdo jí pomohl, musel jen lichotit a lézt do zadele, ale jak jí nevyhověl a nedonesl butylku nebo pilule, letěl, a ještě ho šeredně znectila, ludra.

matylda-rut
15. 10. 2014 15:55

matylda-rut
15. 10. 2014 15:54

babycom
15. 10. 2014 13:27

Kde byla celá rodina, když je potŕebovala??? Kde byla maminka, když viděla svou dceru jak vypadá???První ji měla pomoct rodina!!!! Ale za to jim nestála.Za mě: STYĎTE SE.Osočujou Rychtáře, ale sami pro ni neudělali vůbec nic.Matka by měla stát jako první i svého dítěte.Jí je vždy vidět jen s Lumírem.Měla by se stydět a mít výčitky, né se ksichtit na akcích s lidmi kteří se ji za života posmívali .Fuj!!!!

hejhej
15. 10. 2014 14:16

babycom:
Paní Bartošové je přes 70 let a Ivetě chtěla pomoci celá rodina. Rychtář jim sliboval Ivetino léčení, ale zůstalo jen při lživých slibech a jeho péče jí dohnal pod vlak.
Frenštát p/R je trochu " z ruky" od Prahy.
A že je paní Bartšová vidět se synem Lumírem? Asi proto, že jí všude doprovází a bydlí rovněž ve Frenštátu.
Paní Bartošová se nemá za co stydět.
Kdo by se měl stydět a chodit kanálama je násilnícký lhář a hulvát Rychtář.!!

qwertina
15. 10. 2014 14:32

marek.d
15. 10. 2014 14:49

ararat
15. 10. 2014 15:26

hejhej
děkuji je to přesně tak jak píšete

matylda-rut
15. 10. 2014 15:54

Ale má, i kdyby byl Rychtář jakej je, pohřeb nakonec udělal podle přání rodiny Bartošovic a nikdo nepřijel. Jenže si babizna neuvědomila, že tu nejde o ni, ani o Rychtu, ani o Artura, šlo o pohřeb JEJÍ dcery. Komedianti, co nemají obdoby. Tady prostě je potřeba překočit vlastní stín a ne chovat se jako stádo tupců ,snobů a primitivů. Tehdy ji měli projevit úctu, je jedno jaký Rychtář je, byl jejím manželem a to měli akceptovat. Však by se po pohřbu s ním nemuseli ani bavit. Ale ne, babizna si dupla, ségra na to kašlala a včera rozesmátí se nahnali, aby se neřeklo. Komedianti, kteří nikdy za Ivetou nestáli. Dvě parté, se vším lezli i oni do médií, no horší jak Cikáni. Takové věci se řeší decentně a taktně. Ale když jsou na obou stranách primitivové, takový je výsledek.Takže není nutné se zastávat babizny, která dceru už dávno vzdala.

ararat
15. 10. 2014 16:01

matylda-rut
Tehdy ji měli projevit úctu, je jedno jaký Rychtář je, byl jejím manželem a to měli akceptovat. napiš prosím kdy tomu bylo naopak on jen diktoval a nikoho se na nic neptal...

matylda-rut
15. 10. 2014 18:36

Pokud vím, Rychta chtěl udělat veřejné rozloučení, obrovské, proti byla rodina i Artur, Rychta to teda změnil jen na rodinnou událost a nikdo se nedostavil. Takže nejen Rychta je primitiv, ale celá rodina. Nevím co chtěli a nikdo si z nich neuvědomil, že nejde o Rychtu, ale rozloučení s Ivetou. Tam měli být a vy si kecejte co chcete, pro mne jsou všichni primitivové. Ryt je vůl, ale oni se nezachovali líp, no a včera dorazí matka rozesmátá jak na Silvestra. Sorry, ale na to se nedá koukat.

ararat
15. 10. 2014 22:59

tak na to nekoukej a je vystaráno né?

smazan_20150109
16. 10. 2014 13:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mirkazam
15. 10. 2014 16:26

matylda-rut...nejhorší je, když někdo jako ty mele hovadiny a má v tom ,,guláš "Je to smutné,ale Iveta si tuto cestu zvolila sama,tak neosočuj nikoho z rodiny.Byla už s chlastu mimo,a to se těžko pomáhá...

matylda-rut
15. 10. 2014 18:32

Já v tom guláš určitě nemám, ale nezkrášluji jak to dělají někteří. Podle mne není jenom Rychta podlej, ale celá její rodina co hraje týatr. A klidně mě ukamenujte. A co se týče Ivety, nepsala jsem nikdy nic jiného, než že si smrt zvolila sama, tak nevím co tu hejkáš.

ararat
15. 10. 2014 22:57

marek.d
15. 10. 2014 19:35

Jsi mimo, jako byla fetka Ivetka!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.