Jaroslav Dušek (53) boduje: Nandal to i prostořeké důchodkyni Fialové (85)! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Jaroslav Dušek (53) boduje: Nandal to i prostořeké důchodkyni Fialové (85)!

Prostořeká buddhistka a herečka s pozdním věkem dokonale naplňuje význam jména své slavné filmové postavy Tornádo Lue. Bere si na mušku všechny bez rozdílu a rozdává tvrdé rány. Vlastimil Harapes je teplý, Karel Gott je koza Líza, "vůl" Václav Klaus prý vypadá, jako když čuchá k hovnu, vesele vypráví o intimních radovánkách s Václavem Havlem...  Květa Fialová je prostě neřízená střela a nedávno jí to tak trochu vrátil Jaroslav Dušek (53).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prasulka
28. 11. 2014 19:10

makmark
19. 09. 2014 23:49

senilní bába a její žvásty "koho si vezme s sebou do hrobu"

beladona
19. 09. 2014 20:46

Opravte to!

Fialová n e n í prostořeká!
Fialová je sprostá nádoba a je úplně jedno kolik jí je let !
V reálu jsem ji zažila jednou, kdy jsem omylem byla na nějaké její estrádě před 2 roky.Odešla jsem po 20 minutách zhnusená.
Bohužel s ní v tom jela i Konvalinková.

Nechutný kecy , lascivní vtípky.Ubohá a hoodně laciná zábava na téma gayů, že jsem měla sto chutí na babu zařvat, ať už jim dá pokoj, už si na nich vydělala dost.

Jinak mele z posledního, furt ty samý kecy o znásilnění, dřevěný noze své matky a - a už ani nevím ....

lukas.cz
19. 09. 2014 21:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

popocatepetl
20. 09. 2014 07:29

Zásadní problém jsou diváci, co na tu špínu chodí, protože kdyby nechodili, pořadatelé by ji přestali zvát. také lidé, co se na ni dívají, i když třeba jen proto, aby se vytočili do běla, protože kdyby se nedívali, televize by ji přestali zvát. (Stejně by to už měla zatrhnout Rada pro televizní vysílání.) Ona vystupuje, dokud má příležitost. Zdá se mi příšerné, že ji nezastaví rodina, ale zase chápu, že jsou rádi, když se sama uživí.

popocatepetl
20. 09. 2014 07:29

... televze by ji přestaly zvát ...

beladona
20. 09. 2014 10:12

popocatepetl

souhlasím, já tam byla vážně omylem, ale její vystoupení bylo zakomponované do dalších pořadů, ale stalo se , že ona tam pak měla být na jevišti nejdýl. Tak jsem utekla.Tohle JÁ NEPODPORUJI.
Dívala jsem se kolem a viděla starší a dle reakcí hodně prosté lidi. Na ně ty laciné vulgarismy platily, předem se dalo odhadnout, který vulgární slovo zabere.
Řekla bych, že jejími diváky jsou sledovači hodně prostých zábav, jako jsou třeba i ty seriály v TV od nějaké Růžovky po - ... já nevím, já je neznám a nesleduji, ale jedno vím:
CÍLENĚ se tady produkuje hodně laciná zábava.Lidi pak míň remcají, ale bohužel jsou taky čím dál blbější. seriály jsou návykové, tak jak všechno.
Uf-končím, je to dlouhé

popocatepetl
20. 09. 2014 11:15

beladona: Mrzí mě, jestli to vyznělo jako útok na Vás, z vašich jiných příspěvků pod různými diskuzemi je jasné, že jste chytrá a soudná, a z této diskuze je jasný váš názor. Bylo to obecné konstatování, kdyby lidé, kteří v sobě také mají také hodně špíny a zášti (nižší inteligencí se podpora takového jednání vysvětlit nedá, většina prostých lidí je slušná), za tyhle výlevy neplatili, organizátoři akcí by ji přestali zvát a byl by klid.

gaysknirem
20. 09. 2014 12:01

Diváci chodí i na hru Monolog vagíny , a ochotně i skandují K...a, k...a.- když je představitelka o to požádá. proč používat slušnější výraz, ne? Tak proč takový lynč jedné dámy, když tady máme mnohem lepší./ je to jako v politice, lynčuje se obětní beránek, nebo strana/

popocatepetl
20. 09. 2014 15:39

Dámy???????

123automobil
20. 09. 2014 08:47

gaysknirem
20. 09. 2014 11:58

Kumštýři jsou všichni sprostí. Květa si jen s Naďou nalepily na prsa chlupy, aby se tak ukázaly "sběrateli sexu"/ Janu Domabylovi/, který má rád chlupatou. Byl napříkald u Šípa, píše se oněm. Dámy si udělaly legraci, nejsou sprosté a sním nespaly jako tisíce jiných žen i s tituly a ve vedouzcím postavení. / pán platí/

prasulka
28. 11. 2014 19:12

sakajeva
19. 09. 2014 17:50

Je to pošetilá stará dáma, tak to neberte tak vážně.

andorea
19. 09. 2014 18:32

Podobnou "pošetilou starou dámu" jsme měli v rodině a mohu říci, že to byl očistec. Takže já mohu jen politovat všechny tou paní označené.

popocatepetl
20. 09. 2014 07:30

lukas.cz
19. 09. 2014 18:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

123automobil
20. 09. 2014 08:48

beladona
20. 09. 2014 10:15

sakajeva

Já to, sakijevo, vážně beru !A budu brát vždy vážně, pokud někdo ohrožuje soukromí druhých nehoráznými drby a urážkami pod pás.Je to svinstvo.
Nadává se furt na bulvár, proti bulváru, který čteme všichni ! je Fialová žumpa nechutná.
Nazývejme laskavě věci pravým jménem!

prasulka
28. 11. 2014 19:13

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.