Moderátorka Kristina Kloubková: Netušila jsem, že mám padáka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Moderátorka Kristina Kloubková: Netušila jsem, že mám padáka!

Musí si připadat jako záplata nebo páté kolo u vozu! TV Nova chystá předčasný návrat Lucie Borhyové (36) na obrazovku, ale její náhradnici Kristině Kloubkové (37) to nikdo neřekl. Televize s ní jedná jako s horkým bramborem, který přehazuje z místa na místo.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zubni.pasta
21. 08. 2014 12:42

Novu zřejmě vůbec nezajímá co diváci nezajímá je to že o Borhyjku už nikdo nestojí.Pokaždé a to skoro neustále jsem nucena nedívat se na Novu pokud tam je Borhyová.

alex321
21. 08. 2014 12:44

Neberou, jsitěže ne, byla to jen komedie. Trapná a nechutná jak je posledních pár let celá NOVA. Borhynu lidi vypískali, je krajně neoblíbená a nelíbí se, ale asi tou svou ropuší vytlemenou hubou dělá i něco jiného, než že se tlemí při čtení o tragédiích a přednes má horší než prcek... asi tou hubou obsluhuje důležité pány z NOVY, otlema ošklivá nevkusná - hnusně oblíkaná a zmalovaná jak truhla po prababičce. P.S.: No NOVU už nebudu vůbec nikdy koukat, jejich zprávy byly děs, Kristina je fajn, ale až se vrátí ropucha, už to tlačíto nestisknu - a nebudu sám.

ararat
21. 08. 2014 12:56

to vypadá jak bezmoc,že alex321? pozor na své zdraví,ať se Vám něco nestane,máte smůlu nejte ten co tahá za nitě,není to Vaše právo

alex321
21. 08. 2014 13:03

Proč bezmoc? Je mi to v podstatě jedno, prostě NOVU už nezapnu vůbec a finito, a protože nás bude víc, bude to na otm jejich vylhaném koláči znát. Nevkusná kolotočářka ať vystavuje svou otlemenou ropuší hubu a ropuší bulvy klidně až do smrti Zanedlouho jí uletí ptáček a bude v delíriu, dorota stará.

cozumel
26. 08. 2014 09:34

Myslím si, že i když to čtou, je jim to jedno. Už jsem jim i psala, bez odezvy. To je jako s tím pablbem Suchoněm - taky si tam toho tragéda drží

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.