Kramný zaútočil na Slámovou: Má o ní to NEJHORŠÍ mínění, co jí vytýká? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Kramný zaútočil na Slámovou: Má o ní to NEJHORŠÍ mínění, co jí vytýká?

V anabázi kolem případu Petra Kramného (36) se relativně nedávno začala prosazovat ochránkyně zájmů rodiny pozůstalých po Monice Kramné (†36), advokátka Klára Long Slámová. A svého úkolu se chopila natolik razantně, až její vystoupení mohou na někoho působit poněkud přemrštěně a teatrálně. A svůj názor na ní má i sám Kramný.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

setroseuros
06. 07. 2014 17:03

Mne taky spousta veci nesedi, takze ja taky nemam jistotu ,ze PK je NEvinen!

platykodon
06. 07. 2014 10:31

Neovlivňuje mě ani Rejžková, ani Slámová. On sám, dobrovolně ještě v Egyptě nahrál svoji výpověď k celému případu. Trvalo to 4 hodiny, ale stálo to za to. Sám sebe usvědčil, protože to je jedna lež na druhou. Na vlastní žádost chtěl do nemocnice, ale hned ráno, pár hodin po vraždě, si došel z nemocnice na snídani do hotelu. Kdo by to udělal? Jedině ten, kdo věděl, že nebyly holky otráveny. Pár minut po smrti holek volal mamince. Co jí asi tak řekl? Třeba toto - "mami, povedlo se to". Nebo - "mami, dokázal jsem to".

prdyvrdy
06. 07. 2014 10:38

Kramný je psychopatická osobnost, nakonec je to i genetikou. Psychouš nikdy!!!! nepřizná, že udělal chybu, je obklopen lidmi, kteří ho chtějí zničit, kteří to zlo způsobili, kteří ho k něčemu dotalčili. Monika ho donutila, holka udělala co neměla. On nic, on hodný milující človíček. Já tayk na 100% nevím jestli je vrah. ale mě stačí to, že se o ně nestaral, že ani nevěděl, že jsou tak dlouho mrtvé. Jako člověka a táta je je na howwno

prasulka
06. 07. 2014 13:06

momoko
06. 07. 2014 10:54

vtipné, takže tě ovlivňuje Kramný Bože tady je to samý psychoanalytik

prdyvrdy
06. 07. 2014 12:44

budeš se divit ale mě opravdu ovlivňuje jen PK a jeho matka a že to je rána do plaice

momoko
06. 07. 2014 12:46

je mi fuk co tě ovlivňuje obrázek o tobě už mám

prdyvrdy
06. 07. 2014 12:50

to mě moc mrzí

prasulka
06. 07. 2014 13:06

sugarbitter
06. 07. 2014 11:48

Člověk krátce po zažitém šoku s e může chovat velmi různě. Že šel na snídani nevíme jsitě, a třeba si dal jen něco k pití a chtěl také s někým komunikovat, pokoj vyklidili a znovu pronajali. Komentáři i chybí objektivita, ale jste jen fyzická osoba, nejste soudce ani vyšetřovatel, takže na naivitu a neprofesionální pohled máte nárok. Hlavně, aby přístup povolaných odbiorníkůl byl objetivní se snahou o spravedlnost. Není to dnes vždy zcela samozřejmé.

momoko
06. 07. 2014 12:45

přesně tak

prasulka
06. 07. 2014 13:05

Většina lidí si myslí,že je vinen hlavně z toho důvodu,že si od začátku hodně protiřečil,časově se mýlil,pak po příjezdu domů má v krátké době dokonce dvě přítelkyně,které jeho vztah potvrdily,takže žádný velký smutek,je toho hodně,co mluví o jeho vině.Je smůla,že se to stalo v Egyptě,kde samozřejmě nemají zájem spolu­praco­vat,ne­zají­má je to.To,že se našly dvě skvrny od zásahu el.proudu a závěr pitvy je zástava srdce,to opět dokazuje jeho lhaní o otravě........

prasulka
06. 07. 2014 13:05

Tak,tak,

fitforfun
06. 07. 2014 13:27

Mamá v tom zřejmě jede taky, ještě když byl vdovec a vrah Kramný v Egyptě, už měla pro synáčka přichystanou nevěstu, není vám to podezřelé?

prasulka
29. 07. 2014 21:47

prdyvrdy
06. 07. 2014 10:22

scaramonte - naprostý souhlas, to samé mě napadlo u toho jeho "kdyby". Navíc"kdyby" byl nevinný tak mu právnička rodiny Moniky nebude vadit. Je to nenávistný imbecil, který opravdu ničemu nerozumí. Nepochopí, že ani Slámová ani Rejžková mu v důsledku nepomůžou a už vůbec ne zmanipulovaná veřejnost. každým svým vyjádřením se víc a víc odkopává

prasulka
29. 07. 2014 21:49

scaramonte
06. 07. 2014 08:40

Jak furt vykládá ten debil dementní, že to byla otrava a jeho právnička se ochomejtá kolem teze dvojích výsledků pitvy (rozleptaný žaludky), tak stejně se to netýká jeho!! Vůbec otrávenej nebyl! To nepsal bulvár, to řekl v televizi ten doktor v Egyptě, že Kráma nechal hospitalizovat na vlastní žádost, že NEjevil známky žádné otravy, ale jen nervovýho vyčerpání. Z čeho asi, dobytek jeden! A dodal, že na snídani si do hotelu zašel, protože nemocniční strava v Egyptě asi není to pravý ořechový .. zajímavý že mu chutnalo v tom hotelu, kde se měli údajně všichni otrávit, dobytkoj! Normální ne-vrah by po takovým šoku nevzal v tom hotelu do huby ani stébélko! Ale von moc dobře věděl, že jed nezabíjel ...

momoko
06. 07. 2014 08:52

Vrah jsi zřejmě ty když to všechno tak perfektně víš jak to bylo!

prasulka
06. 07. 2014 13:07

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.