Kramný zaútočil na Slámovou: Má o ní to NEJHORŠÍ mínění, co jí vytýká? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Kramný zaútočil na Slámovou: Má o ní to NEJHORŠÍ mínění, co jí vytýká?

V anabázi kolem případu Petra Kramného (36) se relativně nedávno začala prosazovat ochránkyně zájmů rodiny pozůstalých po Monice Kramné (†36), advokátka Klára Long Slámová. A svého úkolu se chopila natolik razantně, až její vystoupení mohou na někoho působit poněkud přemrštěně a teatrálně. A svůj názor na ní má i sám Kramný.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prasulka
06. 07. 2014 12:57

Přesně tak!!!!!!!

setroseuros
07. 07. 2014 10:21

prasulka
29. 07. 2014 21:44

fitforfun
06. 07. 2014 12:12

Naprosto dokonalá charakteristika psychopata Kramného, doporučuji prostudovat!

http­://e­lyna­.wz.cz­/jak_r­ozez­nat_ps­ycho­pata­.htm

prdyvrdy
06. 07. 2014 13:15

všechno oklo vím, ale tohle mě přesvědčilo: "Kdykoliv máte pocit "tady není něco v pořádku", berte tento svůj pocit vážně!" to je přesně ono.

sugarbitter
06. 07. 2014 11:43

Ale nezdá se vám, že paní Slámová dělá na fotografii naučený výraz v obličeji ? Nebo je to opravdu herečka a to v rámci své profese? V té kauze jsou nejasnosti i rozpory, a zřejmě za vším stojí Egyptské přání nebýt na vině.Nechovali se standartně a nespolupracovali. Ovšem hledat viníka v Egyptě je dnes už obtížné. Našinec je zřejmě dost vstřícný a jde proti zájmu svého občana Byl docela průhledný a čitelný výrok ve Egypt.lékaře - patologa v TV zprávách,ve smysluže žaludky jsou rozleptané silným jedem, zřejmě odněkud zdaleka....

prdyvrdy
06. 07. 2014 12:40

jaký proti svému občanovi? To má hájit třeba viníka, jen proto že je to náš občan? bože tu některým fakt hrabe.

momoko
06. 07. 2014 12:44

ty nejsi vyjímka

prdyvrdy
06. 07. 2014 12:49

tebe nedostihnu

momoko
06. 07. 2014 12:51

píše,že lékař lhal, ale to ty nepochopíš jen házíš špínu

prdyvrdy
06. 07. 2014 12:55

navíc nechci s tebou bojovat

momoko
06. 07. 2014 12:52

mě opravdu nedostihneš já se snažím aspoň přemýšlet a pak soudit.

prdyvrdy
06. 07. 2014 12:54

škoda odpovědi. je dobře že si fandíš

momoko
06. 07. 2014 12:49

souhlasím s vámi nikdo nic pořádně neví jen nějaké výkřiky do tmy, informace jen z bulváru. Dokud se oficiálně policie nevyjádří nedá se věřit ničemu. Jen snad obvinění PK z vraždy, pro mě to ale není odsouzení. Pořád mi spoustu věcí nesedí, takže nemám jistotu že PK je vinen.

prdyvrdy
06. 07. 2014 12:54

jen snad... to myslíš jak?

prasulka
06. 07. 2014 13:03

Většina lidí si myslí,že je vinen hlavně z toho důvodu,že si od začátku hodně protiřečil,časově se mýlil,pak po příjezdu domů má v krátké době dokonce dvě přítelkyně,které jeho vztah potvrdily,takže žádný velký smutek,je toho hodně,co mluví o jeho vině.Je smůla,že se to stalo v Egyptě,kde samozřejmě nemají zájem spolu­praco­vat,ne­zají­má je to.To,že se našly dvě skvrny od zásahu el.proudu a závěr pitvy je zástava srdce,to opět dokazuje jeho lhaní o otravě........

momoko
06. 07. 2014 13:10

souhlasím s tím že si protiřečil, dodnes mi není jasné proč to dělal, kdyby byl tak chytrý a vymyslel by dokonalou vraždu určitě by to nedělal a ani nedával do médií ty sáhodlouhé popisy situací co se dělo. Prostě mi to celé pořád nesedí. Výsledky pitvy nekomentuji znám je jen z bulváru.

freezeme
06. 07. 2014 15:40

kdo si v téhle kauzi nejvíc protiřečil byly a jsou media a někteří jedinci, chudí rozumem, co je převzali a záměrně podsouvají Kramnému, neboť k vlastnímu uspokojení jim stačí mediální šikana..
Přitom, není těžké si dát pár věcí dohromady a zjistit, že tu opravdu spousta věcí nehraje. Hned ze začátku, informace od eg.lékaře, že žaludky byly rozleptány silným jedem, rovněž uváděl, že Kramný v nemocnici 2x zvracel, vypumpovali mu žaludek a dostal kapačku. Rozhovor s ním dělal rozhlasový zpravodaj tč. v Hurghádě a odvysílal to i rozhlas.
Verze čs.policie, el.proudem, je další záhada, i přes velmi nízkém hodnocení eg.patalogů, je dost nemyslitelné, že by nepřišli na tak závažný, dle odborníků, nepřehlednutelný úkon. Vzhledem k tomu, že ač se vyjadřovali eg.lékaři v tisku velmi ochotně a podrobně, o zásahu el.proudem nikde nepadla ani zmíňka, nabizí se otázka, zda za neodborným patol. vyšetřením holek, či jiným zásahem el.proudem, nejsou zodpovědni oni.
Nechci spekulovat, zda je Kramný vinný či né, to nikdo neví, to mií nepřísluší, doufám jen ve spravedlivý soud, neovlivněný médií .

momoko
06. 07. 2014 17:20

konečně konstruktivní názor mám podobný

setroseuros
06. 07. 2014 17:11

Presne! Egyptanum je nejakej nas Kramnej od zacatkub u ***e! Proto nam ho taky poslali spatky at si to vyresime samy! I kdyz on jiste pocital s tim, ze kdyz je tam otravi( jak on tvrdi ,ze byly otravene) , tak se hned se zajezdem vrati domu, jako turista, ktereho rodinu chtel nekdo neznamy otravit, nevi se proc a on jako jedinej prozil a vsichni ho budou litovat!!! Bohuzel, ci lepe ,Bohu dik tato verze mu nevysla!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.