Rychtářova parta znovu perlí: Z cesty nebo bude karate do ksichtu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Rychtářova parta znovu perlí: Z cesty nebo bude karate do ksichtu!

Poskok Josefa Rychtáře (56) zastrašoval Domenica Martucciho (37). Samozvaný mluvčí vdovce Petr Veselý vyhrožoval italskému hraběti fyzickou likvidací. Nechtěl, aby se ukázal na v pořadí už třetí pietní akci s Ivetou Bartošovou (†48).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

va45
23. 06. 2014 22:15

Když už jsme u té řeči.Můžeš mě říct co má ten japonec pořád s tou závistí?Rychtářovi všichni závidí,jemu všichni závidí.Ho vůbec nenapadne,že není co Rychtovi závidět.Já teda v jeho kůži bych nechtěl být. A myslím si,že v tomto státě nikdo.A vy dva si ani na chviličku nepřipustíte,že svým chování přiložil ruku k dílu už když si Ivetu nabrnkl.Už tenkrát ho byl plný bulvár.A Ivetinou smrtí to dorazil.

vr55
23. 06. 2014 23:01

To ze by nikdo nechtel byt na Rychtarovim miste to je jasny, ale uz i v dobe, kdy si dotah Ivetu do baraku ,by asi na jeho miste taky nikdo nechtel byt. Ono bejt zamilovanej a verit ze laskou vylecis akoholika, to se povedlo malo lidem.-- kazda diskuse o Rychtarovi taha do toho IB, nezlob se ale vsechno a i ten hon na Rychtare zacal kvuli Ivete.Kdyby Iveta nebyla mrcha vycurana a chovala se tak, jak se na slusnou zenskou, ktera je sama s ditetem patri, tak by ji bulvar netahl podvodu. Ze se s Pepikem zamotala tak stahla zaroven i jeho do te spiny. Kdyby zustala tenkrat s tim blbem Hrabetem tak by to taky nemelo jiny konec, mozna by ten konec nastal driv ??? Hrabe ji zrovna tak dopoval praskama a alkoholem, a co si myslis jak by to dopadlo dal?? Hrabe by chodil za ***ma a Iveta by by se z toho zcvokla na zamku !!!!! Jinou predstavu nemam, jestli ty mas jinou predstavu, tak nejsi v obraze.....Ty vidis jen Artura, Staidla a namlouvas si ze Rychtar udelal IB nestasnou a jak je ted klukovi a ze by kluka mohl nekdo pripravit o penize atd....me je taky lito deti ktere maji takoveto matky nebo otce, otec se da jakztakz omluvit ale u matky to je NEOMLUVITELNE: Vis to ma koreny hodne hluboko, to uz zaclo kdyz se Iveta s Arturem odstehovala do Rican....to vsechno je skoda mluvit, ona tu neni a nechme nebozku v klidu. ale dokavat bulvar bude o Rychtarovi psat tak se to nezmeni, ver mi ze to bude jeste dlouho pokracovat, at chces, nebo nechces.

va45
23. 06. 2014 23:38

Ty pořád na tom trváš,že byl Rychta do Ivety zamilovaný?Tak tomu klidně věř.Já zas si osobně myslím ať Ivety bala jaká byla ,byla pro Rychty z nemanic příležitostí jak se dostat mezi smetánku a celebrity. Jenže se strašně přepočítal.Protože je primitiv tak si nepřipustil.že ona je už hodně psychický nemocný člověk a alkoholička.Tak místo aby ji vyzvedl ze dna tak ji tam dorazil. A to mu ještě nestačilo tak pár minut po její sebevraždě národu sehral takové divadlo.že to by nenapsal ani žádný světový klasik a pokračuje s tím dál.Jestli tobě připadá jako normální člověk který má všech pět pohromadě tak to promiň,ale mě teda né. Vyvracet ti to nebudu. Nepamatuji si ,že by se nějaký vdovec v Česku tak choval tak jak Rychtář..A že těch vdovců je a i s malýma dětima. Má snacha lékařka říká toto:Iveta byla nemocný člověk,Rychtář je nemocný člověk.Jestli má pravdu nevím ale asi něco o tom ví.

va45
24. 06. 2014 00:46

Bože bydlet v cizině a takový přehled o Bartošové a Rchtáři.Já bydlím tady a jsem proti tobě úplný břídil. Tos mě teda dostal.Že ty děláš u Novotnýho?

vr55
24. 06. 2014 00:58

Jestli myslis toho Novotnyho co psal 30.04.2014 ze IB dozenou k Selbstmord a pak ze budou mit noviny jeste pul roku co psat / coz myslel o Rychtari / tak to si netrefil. Ja jsem na uplne jiny parkete ale to je zas to, trouba je bridil a nekdo vi co se deje ve svete. ale ted zu jdu ty psy vyhnat nazahradu a tobe brido dobrou noc.

vr55
24. 06. 2014 01:00

pro tebe opravuji Selbsmord - sebevrazda

vr55
23. 06. 2014 22:18

No nerikej ze nevis kde jsou Husovice, vzyt ty vis vsechno- vsechno znas a Husovice ti nic nerikaji dyt ty tam preci bydlis, nebo se pletu - a ja vzdycky rikam pravdu.

va45
23. 06. 2014 22:32

Jseš mimo mísu.Ty taky bydlíš tam kde jsi se narodil?Bydlel ale už je to hodně dávno ale né v Husovicích.Ty máš dobrou práci když mužeš kecat na internetu.Hlavně,že říkáš pravdu.To u tebe sedí jako *** na nočníku.Asi jsi se chytl té Kociánky.Tak ten ústav tam pořád je ale zrůdy už tam nejsou. Vy vůbec někteří tady mluvíte" pravdu ",machrujete a pak když se odkopete tak se na***te.

vr55
23. 06. 2014 23:20

Ja jsem vsevedouci ja nebydlim v mèm rodisti a ani nezemru v mem rodisti, ja proste zustanu tay kde jsem a kde se me libi, do Cech mohu si zajet kdy chci.....ale ja nechci...kdyz si predstavim ze tam jsou takovi tupci..... jako kdo asi ?????...tak nemam chut., vis ja nejsem v duchodu jako ty ja jeste pracuju a pritom muzu jeste kecat na internetu a zdokonalit se v cestine, dobry né

va45
23. 06. 2014 23:58

A on ti někdo v něčem brání? Když už jseš v té cizině a jseš šťastný tak se ti opravdu divím,že se zajímáš o Český bulvár a Rchtáře.

vr55
24. 06. 2014 00:47

vis co ono je uplne jedno jestli se jedna o Rychtare nebo o pan/i xxxxx....a do toho Ceskyho bulvaru se kouknu, ze tam vidi clovek chakter lidi a vis co ja tam vzdycky, najdu tam vetsinu lidi be charakteru co kecaj nesmysly,....zrovna jako bulvar no proste ovecky mé mé.....vis co ja nechapu, tenkrat za komustu, musel kazdej poslusne jak ta ovecka se vsim souhlasit.... ty urcite taky, ale v dnesni dnesni dobe ....v dnesni dobe lidi se chovaj jako hyeny a napadaj jen toho kdo uz na pranýri je...... a ty to delas zrovna tak...... to jsou u me lidi bez charakteru.... A na druhou stranu me tesi, ze se najdou i lidi, kteri vidi tu pravdu jaka je a za ni bojujou a stoji si za ní. Boj neni jen psat kecy do diskuse, boj je i proti tomu, kdo dal podnet k te diskusi bojovat. A proto ja se nevzdavam..... ted jdu vyvencit psy......

va45
24. 06. 2014 01:06

Tak s těma komunistama jsi se u mě felil..A s tom bulvárem musí být vždycky dva. A jeden z nich je ten co ten bulvár krmí za peníze a ten druhý co čte a komentuje.Tak to prostě s bulvárem je . A pan Rychtář ten bulvár úspěšně krmí už celý tři roky.Tak doufám,že bojuješ i proti němu.

va45
23. 06. 2014 21:31

Tak co příroda .Dobrý?Zato tebe do KSČ vzali.Je to vidět.

va45
23. 06. 2014 21:30

Tys to uhád já to obkoukal od tebe.Psal jsi,že jdeš na noční.

vr55
23. 06. 2014 21:50

No to zu si asi pletes hodiny, u nas se na nocni chodi v NOCI a ne odpoledne, ja jsem v Evrope a ne u protinozcu.

va45
23. 06. 2014 22:04

Takže teď jseš v práci?

japome
23. 06. 2014 19:02

va45
23. 06. 2014 15:05

Tak tebe se opravdu přehlédnout nedá.Takový chrabrý bojovník za Rychty.To je na metál.

japome
23. 06. 2014 19:16

děkuji

va45
23. 06. 2014 14:58

Nebýt toho bulváru taky ty si japonče ani nepokecáš.Já vím samota je zlá.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.