Rychtářova parta znovu perlí: Z cesty nebo bude karate do ksichtu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Rychtářova parta znovu perlí: Z cesty nebo bude karate do ksichtu!

Poskok Josefa Rychtáře (56) zastrašoval Domenica Martucciho (37). Samozvaný mluvčí vdovce Petr Veselý vyhrožoval italskému hraběti fyzickou likvidací. Nechtěl, aby se ukázal na v pořadí už třetí pietní akci s Ivetou Bartošovou (†48).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

japome
23. 06. 2014 13:17

60???? nepřeháněj prosím

arimi
23. 06. 2014 12:53

zamachroval udatně s vymyšleným mojitem na vymyšlené terase přitom logal víno z krabičáku

japome
23. 06. 2014 11:15

vr55
23. 06. 2014 11:38

24 hodin před kolapsem: Martucci kupoval Ivetě léky na ulici
Tragická nehoda, během níž málem Artur (14) přišel o život a kolísavý vztah s Domenicem Martuccim (35). To se v posledních hodinách honilo v hlavě labilní zpěvačky Ivety Bartošové (45). Den před nešťastnou událostí vycházela Iveta z domu jen v černé paruce a mezitím Domenico zoufale sháněl léky, které jí měly zlepšit psychický stav. Co se dělo 24 hodin předtím, než zpěvačku odvezla záchranka?
Italský hrabě si předsevzal, že Ivetě nepomůže svojí přítomností, ale homeopatickými léky, které skoro celý týden sháněl. Ve čtvrtek odpoledne vyšel ze svého pražského bytu ve Vršovicích, sedl na tramvaj a zamířil na Strossmayerovo náměstí. Na místě před rychlým občerstvením na Martucciho už čekali fanoušci Bartošové. Předali mu kytku, chvíli si spolu povídali a pak je hrabě poslal stranou. Už k němu totiž kráčela neznámá žena, která z tašky vytáhla krabičku léků. Domenico si ji prohlédl a pak z peněženky vytáhl peníze.
Léky nechal dovézt z Německa
„Argentum Metallicum potenci M1 se v České republice neprodávají. Proto jsem si léky nechal dovézt z Německa od jedné slečny, která pečuje o fanklub Ivety,“ vysvětlil Blesku Martucci. Dle informací Blesku krabička těchto homeopatik, kterými se léčí posttraumatické stavy a psychické problémy, stojí kolem 150 korun. K těmto lékům se Domenicco uchýlil z jediného prostého důvodu. Nejenže Ivetě pomůžou po psychické stránce, ale hlavně v kombinaci s alkoholem, kterému Iveta znovu propadla, jejímu organismu nikterak neuškodí.
S fanoušky navštívil Ivetu
Martuccimu připojil hlouček fanoušků Ivety a všichni se společně vydali za Bartošovou do Uhříněvsi. Možná měli štěstí, protože kdyby přišli o několik desítek minut dříve, zastihli by zpěvačku, tak jak ji neznají a jde z ní strach. S černou parukou na hlavě, pod kterou se zoufalá zpěvačka snaží vypořádat se svými problémy...
Martucci chvíli stepoval před Ivetinou pevností v Uhříněvsi a pak se sám s klíčky od dveří pozval domů,

vr55
23. 06. 2014 11:40

kde byl s Ivetou byl až do rána. „Celou noc jsme si povídali a vůbec jsme nespali,“ řekl Blesku Martucci, který ještě v noci vyrazil na nákup jídla. Iveta si ten den stěžovala, že nemá co jíst a pije jen vodu z kohoutku. „Iveta nemá doma téměř nic,“ vysvětlil Martucci, který víc ale komentovat noční výjezd do potravin nechtěl.
Jeho mise skončila lehce po deváté hodině ranní, když odjížděl zpátky k sobě domů. „Plánovali jsme, že pokud jí bude lépe, tak příští týden odjedeme do Itálie,“ líčil Martucci a vůbec ho nenapadlo, že odpoledne už bude všechno jinak...
Proto jsem si léky nechal dovézt z Německa od jedné slečny, která pečuje o fanklub Ivety,“ vysvětlil Blesku Martucci

japome
23. 06. 2014 11:43

zavřít makaróna až zčerná BINGO

va45
23. 06. 2014 12:35

Tak to je teda výkon.To ty sám nebo Gugl?

arimi
23. 06. 2014 12:50

on ješte skopírovat jak tak umí, ale není schpen porozumět textu, který kopíruje včera dokonce kopíroval i v nemčine, blbeček a s chybama jak prase

japome
23. 06. 2014 13:16

o těch chybách v němčině to bych pochopil ale ČECHA který napíše ve slově zkopírovat S tak to je tedy síla a ještě to má tu drzost někoho kritizovat ale už vím co je to zač ti bojovníci za alkoholismus

arimi
23. 06. 2014 13:44

já píšu více jazyky najednou nejen ceštinou a nemčinou, já se za to nestydím priznám se, mívám obcas problém prejít ve slovanských jazycích na správné pouzití predpon a vubec mi to ale žily netrhá je to jen predpona, nic podstatného

japome
23. 06. 2014 13:52

tak co si dovoluješ někoho nazývat blbečkem to je teda tvoje ostuda - nikdo ti tvé psaní nehaní a ty hned tak ostrá slova není to k zamyšlení??? to snad zvládneš nehledě na to, že tam máš těch chyb víc - ono se hezky ryje do druhých že????

arimi
23. 06. 2014 14:16

ne není to k zamyšlení já chyby zásadne nedělám a je mi šumafuk, jakou dám v češtine predponu na tom až tolik nezáleží, textu porozumíš...zato u vás nebylo jasné, co v nemcine píšete, text byl nesrozumitelný, uz vís? blbečkem pojmenuju toho, kdo se jako blbeček projevuje, máš něco proti?

japome
23. 06. 2014 14:39

určitě nemám ale jen se divím, že to nemáš nasané u svého nicku - také se tak projevuješ

va45
23. 06. 2014 15:22

Člověče co se tady pouštíš do lidí.Vždyť ti se vždycky nalepíš na někoho kdo tě povznese k výšinam a lítáš za nim jak utrženej od vozu a papoškuješ to co ti nakuk. Tys tady do lidí ryl imrvére.A že tě prokoukli nemůžeš vychodit.To jako si myslíš,že tě mají lidi za slušného člověka,když na bulváru pliješ po Ivetě , Arturovi a její matce a vynášíš Rychtáře do nebes.Tak to si můžeš akorát myslet. Běž ty tvoje keci na Facebooku tak nebudeš stačit utíkat a to my jsme ještě na tebe slušný.

japome
23. 06. 2014 18:55

jinak jsem slušný ale ty si úd já se nebojím nějakých ujetých pisálků - co to žvaníš ty nulo - opičíš se kde můžeš, reaguješ stále - proč se nebavíš se stejně postiženou arimi????? možná si po měsíci a půl nepochopil , že se nezastávám Rychtáře ale pro mě je nevinný člověk , možná rapl ale kdo by unesl takové hlupáky typu MÁČURA A MAKARÓNA - to ještě dopadli dobře, když bude Rychtář jen trochu chytrý a obviňování ještě chvilku potrvá - má v kapse pěkný balík + co vysoudí na bulváru

vr55
23. 06. 2014 19:58

vr55
23. 06. 2014 19:57

vr55
23. 06. 2014 19:19

Es gibt zwei Sorten von ***n: solche die ihre Meinung nicht ändern können und solche die es nicht wollen.
Prelozit si umis sama

vr55
23. 06. 2014 19:28

vr55
23. 06. 2014 19:18

O,,, nase Chytra, Vzdelaná a mluvicí vice jazyky……..mne vubec nezajima kde TY pises predlozky a kde né…. ale co me udivuje takova dáma se VZELÁNÌM ………..?????? a vyjadruje se, jak nejakej póvl od lopaty u Piva .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.