Rychtář v ohrožení života? Netuší, co se na něj chystá, a bude se hodně divit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Rychtář v ohrožení života? Netuší, co se na něj chystá, a bude se hodně divit!

Kdo sleduje nejtrapnější anabázi roku, odehrávající se v souvislosti s tragickou sebevraždou Ivety Bartošové (†48) a pochybným seriálem mediálních vystoupení vdovce Josefa Rychtáře (56), musí se právem ptát, co znamená shluk podivných postaviček obývajících Ivetinu vilu v Uhříněvsi. Někdo si může myslet, že je Rychtář nebezpečný psychopat, jenže po jeho boku čeká v záloze další a čeká na svou příležitost.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

xsedmikraska
16. 06. 2014 17:41

Samozřejmě, když si kdokoliv důkladně vyslechne všechny nahrávky, tak je zřejmé, že Rychtář se nechoval jako milující partner. Strašil Ivetu jako malé dítě a ovládal ji. Poslední záběr v Tv, kde se snaží národu vysvětlit zřejmě(za honorář), jak je Iveta OK. Sám musel vidět, že není a kdyby byl milující, nedopustil by, aby v takovém stavu Iveta předstoupila před kamery. Trápil by se a hledal řešení. Těch bylo několik a tak si člověk klade otázku, zda toho již sám neměl plné zuby a tudíž zda sám nevymyslel způsob, jak z toho vyplout, ale ne s holým zadkem. Pak by se dalo pochopit i to, proč Ivetu tlačil ke sňatku místo toho, aby ji tlačil k léčbě. Vyléčená Iveta by byla hrozbou, protože by se určitě ihned zbavila člověka o kterém v záběru prohlásila, že když ji vypadne ze života, tak se ji strašně uleví! Rychtář tedy moc dobře asi věděl, že je jen otázkou času, kdy s nim Iveta zamete. Ovšem Iveta vyléčená, ne zdrogovaná práškama, které z ní činily hodné, poslušné až krotké dítě.

foxlova
16. 06. 2014 21:20

hu2hu
16. 06. 2014 17:15

Šmuclerka by se měla s Rychtářm domluvit, aby začal zpívat, nabalil si Agátu Hanychovou Prachařovou nebo tak něco, aby hAHA a Plesk nemusely pořád recyklovat Bartošovou.

jenda_benda
16. 06. 2014 17:41

Ale ne!! Na Rychtáře čeká Vlaďka!!!! Macurova bejvalka!!!

Malý úryvek z článku :

O tom, že má pro Rychtáře slabost, totiž mluvila řadu měsíců. „Kartářky mi řekly, že jednou s Rychtářem budu,“ prohlašovala na veřejnosti zasněně.

va45
16. 06. 2014 15:34

Ty dva pání tam sedí jako by vyhráli miliony v loterii.To tak Rychtovi vynáší ta jeho stihací firmička,že může živit i přižívnika? Teď jsem četl na novinkách jak Rychta vypráví o tom vyhrožování ,že když se Iveta k němu nevrátí tak Artura zabije.Rychtář se pomalu a jistě dopracovává k tomu,že co kde Iveta komu řekla o jeho špatnostech tak si to vlastně vymyslela.On Artura miloval a bá dokonce mu dával i peníze.Kdyby toto řekl,tak ho Iveta okamžitě vyhodí z domu. Ty jeho fantasmagorie nadále pokračují.Zachvíli aby se očistil tak z něho vyleze,že Ivata a Artur ho vlastně týrali a usilovali o jeho život.

foxlova
16. 06. 2014 16:22

V druhém díle, bylo odhaleno tajemství urny...kde jsou fotky? To se nedá ani číst, co tam mele. Lepší jsou diskuse...Mne se nechce věřit, že by ji tam dal. Stando, řekni, kde je Ivety urna? Takže z komedie se přechází do pátrání Trychtýřových hlubin myšlení ...a je po srandě

foxlova
16. 06. 2014 16:43

Podle mne ji tam nedal, protože kdyby to vykradli, což ta možnost je...skrz Trychtýřovu oblíbenost a už mu hrob jednou počmárali. Takže Trychtýř jen vymyslel, jak zaplatit nový hrob pro rodinu. Iveta byla jen záminka. Nebo on už stihl opravit ten počmáraný??? A když by ho, náhodou, vykradli tak bychom se dozvěděli: Jaký je Trychtýř borec, jak ochránil Ivetu, tím že ji tam nedal. Ještě, by dodal, kvůli Arturovi, jinak by o mamku přišel. Jo, to je ten příběh do seriálu

hejhej
16. 06. 2014 17:16

foxlova: Kdyby blbeček Rychtář uložil urnu do hrobu, byla by u toho TV NOVA a bulvár. On hladí prázdný hrob, je to vůl!!!

jenda_benda
16. 06. 2014 18:12

On bude hladit i ten kříž, až ho dá ke kolejím. Uvidíš.
I ty posraný pražce zase hladil, jak tam byl kopat.

foxlova
16. 06. 2014 21:04

hejhej a jendo_bendo: mám stejný názor.Jedině, že by byla TV u odkrytí kamene... Možná ji má ušoun u Dariny v baráku a teď ji hlídají tam...no, to je horor

jenda_benda
16. 06. 2014 17:57

Iveta je pořád v obýváku na poličce a kouká s Pepou na telku.
On ji tam neuloží!!! Bojí se, že mu ji někdo ukradne!!!

anada
16. 06. 2014 16:29

Iveta se ho bála v zoufalých SMS psala, že Rychta má problém sám se sebou a dokonce žárlí i na Artura, nemohli si v klidu sami popovídat. Stačí si připomenout telefonát JR s IB v době, kdy byla v Itálii, kde ji jasně vyhrožoval, že ji hledá policie a zavřou ji, přitom ona nebyla hledaná, ale pohřešovaná. Dále jasně říkal, on tě zabije, zabije, rozumíš! Jediné co JR, jde je lhaní, ale začíná se v tom nějak zamotávat.

hejhej
16. 06. 2014 17:14

anada:
Lživým výmyslům Rychtáře snad nikdo nemůže věřit, jedině podobná idividua, jako je on.
To jeho vyhrožování si snad každý pamatuje, jenom Rychtář blbeček "zapomíná"???

ollina
16. 06. 2014 15:11

To je reality z vily. Snůška psychicky narušenejch se chce zviditelnit a rozkrást, co se dá.

jenda_benda
16. 06. 2014 15:20

Pepa před chvílí na Blesku vysvětlil, že dům udržuje a pečuje o něj!

foxlova
16. 06. 2014 15:27

..jendo_bendo: ty víš všechno Beru brýle, kapesník a skáču na Blesk ...dojmy a pojmy později

foxlova
16. 06. 2014 16:16

Jendo_bendo: V 160h to je už třetí díl!!!! V druhém dílu jsme se dozvěděli, že pod patník dal urnu. Bez fotek??? To jsem z toho jelen. Jediné vysvětlení by bylo, že bez jeho souhlasu, by ji nemohl nikdo vzít, viz Kramný, až bude v chládku. To se mi nezná.... Spíš tam nedal nic, pro případ, kdyby to někdo vykradl a začal by příběh další. Hledáme urnu, Blesk na stopě a Trychtýřova hlídací agentura našla vetřelce s urnou. Jo, to by se dobře prodávalo

jenda_benda
16. 06. 2014 18:14

Tak že by mi něco uteklo?????
Valím mrknout vedle.

jenda_benda
16. 06. 2014 18:19

Už jsem to našel. Ale o uložení urny nic. A vím, že ji tam dát "zatím" nechtěl.

foxlova
16. 06. 2014 15:29

S dohledáním nebude problém. Však z televizních archivů se pozná jak to tam vypadlo za a před Trychtýřem. Kam se hrabe hrabe Adamec s Růžovou ohradou a celý Big Brother

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.