Odtajeněno: Hrob Bartošové stál 75 000 korun! Co na něm bylo nejdražší? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Odtajeněno: Hrob Bartošové stál 75 000 korun! Co na něm bylo nejdražší?

Vdovec Josef Rychtář (56) chtěl, aby památka Ivety Bartošové (†48) byla důstojná. Náhrobní kámen ze žuly s její usměvavou podobiznou trvala kameníkovi rekordních deset dní a stál pouhých 75 tisíc!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

foxlova
15. 06. 2014 17:02

K rodičům upřímnou soustrast. Jinak, to jsou hlášky, že se řechtám celý den Mne se zdálo divný těch 10 dní, že to je spíš doba. Tak zase rozumím, proč to stálo o těch 25tis víc, než je normální cena. To bylo za ten fofrrrr Doufám, že zítra nebude fotka, jak Trychtýř odklání červenou finskou žulu, blesky fotoaparátů, holinky na nohou...z těch mega krokodýlích slz a Trychtýř s rozbitou hlavou,jak nám chtěl ukázat urnu. Agenti v vzadu a Trychtýř díru v hlavě, díky smyku na blátě a holinkám.

va45
15. 06. 2014 17:10

Děkuji.

arimi
15. 06. 2014 17:12

ale jdete, co deset dní, tohle vsechno mel uz dávno uz pred svatbou pripravene. proto tak krátký snatek a tak krátká doba vyroby náhrobku o kříži ani nemluvím
si myslíte, ze proc ho chytaly v italii tak hysterické záchvaty? jezisi, tolik penez jsem do toho vevalil a ona nakonec zustane u martucciho a já doma náhrobní kámen i s křížem

va45
15. 06. 2014 17:23

Taky si myslím.Ovšem čekám kdy s agentama vyrazí k trati opět kopat díru. On bude chodit s tim křížem tak dlouho až mu ho někdo ukradne a nebo vrazí do otvoru.

foxlova
15. 06. 2014 17:39

va45: Ty to nevíš!!!! Však Trychtýř už nahlásil datum dílu: Vykopaná a zakopaná jáma(díra). Říkal, že to plánuje na datum 2. měsíční výročí tragédie, když první nestihl.Hasiči mu to zasypali.Už jsem se ptala na lístky, snad budou ještě do první řady. Možná, že až začne chodit s křížem tak to reklama na datum prodeje. Hlavně, ať není vedro jako teď. I když třeba tam budou deštníky...

va45
15. 06. 2014 18:16

Tak to v Uhřiněvsi budou mít zábavu až do jeho smrti.Každý měsíční výročí co Iveta lehla na koleje se bude oslavovat a něco dít.Taky Rychtář zavede každý měsíc pochod s urnou po Uhřiněvsi aby dokázal jak měl Žambulku rád a lid na ni nezapoměli.Ovšem nejhorší ze všeho na tom je,že ten její kluk se na to Rychtářovo svinstvo musí dívat.Toho kluka opravdu lituji čím musí procházet. Taky jsem slyšel,že bude Rychta bojovat o to aby Žambulka byla vnesena do komnaty slávy vedle našich velikánů.Určitě bude bojovat i o to aby tam bylo napsáno"Já Rychtář jsem byl jeji manžel"

vr55
15. 06. 2014 18:40

ja toho kluka taky lituji ze se musi na to svinstvo divat, ale to neni JR vina - chyba se stala uz pred x lety, kdy se IB prodala bulvaru a to nebyla s Rychtou, bylo by dobre osocovat opravdove viniky " BULVAR " a k tomu vase / vseobecne / nenavistne prispevky na kterych BULVAR vytvari lzive clanky. / je to sprosty hon na carodejnice /. To jestli JR zaplati nahrobni kamen nebo ne do toho nikomu nic neni a ani me - je to jeho vec, alle vetsine lidi tady jde o jeho / jejich / prachy, jako by jste to platila z vlastni kapsy a z vasich danni. Kdyz ji JR necha zvetsnit do komnaty slyvy je to jeho vec ne moje , ja mu nato nepridam a pochybuji ze ani vy.

japome
15. 06. 2014 19:13

foxlova
15. 06. 2014 19:18

Podle mne Artur ví, o co jde a táta mu to i vysvětlil. Život se nedá vrátit. Ta komedie byla třeba, aby se Trychtýř sám uvařil. O to lepší bude mít pocit, až ho za čas uvidí jak dopadl. Proto se tím bavím, mne zajímají lidské osudy. A to, že tu jsou různé články s nějakým honem na čarodějnice, z našich daní, tak nevim, co tím sledují. A jak jsem už psala, horší představa i pro Artura by bylo, kdyby mu to vše vyšlo jak plánoval. Jestli na Trychtýře něco mají

va45
16. 06. 2014 01:04

Kdy se ti to stalo?

jenda_benda
16. 06. 2014 01:38

jenda_benda
15. 06. 2014 20:23

On by ji tam možná i někdo nominoval, ale po tom, co za ni bude orodovat Pepek asi ne!!

arimi
15. 06. 2014 18:48

bude to co nevidet, nekam se schovat pred spravedlností budou potrebovat. a hlavne pred lidma az je z toho baraku poženou svinským krokem...

bum-bac-bum
15. 06. 2014 19:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

foxlova
15. 06. 2014 19:37

Ale kdy tam bude? Pokud dráhy mají na schválení 30dní, tak Trychtýř ani to druhé výročí nestihne.Asi by měl Trychtýřovi někdo poradit, že se dá koupi beton i v OBI. Ať není za blázna v betonárce. Návod kopíruji:Na přípravu betonu potřebujeme cement, písek, štěrk a vodu. Podle složeni, které určuje pevnost. Písek a voda musí být čisté. Proto nikdy nemícháme beton na zemi, vždy použijeme dřevěné podlahy nebo mícháme beton třeba na kolečkách.....takže jen kolečko pořídit a má to v klidu

arimi
15. 06. 2014 22:23

bum-bac-bum
15. 06. 2014 19:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

foxlova
15. 06. 2014 17:18

Mne ani nenapadlo, že by tam dal urnu. Od začátku to nazývá Trychtýř pomníkem a ne hrobem. A to je rozdíl i podle wikipedie. Nevim, ale v dnešním světě computerů se dá zjistit, co tam Trychtýř dal či nedal. Podle mne tam je tma a vzduch, ale urna ne.

japome
15. 06. 2014 16:41

Ten kdo jí měl rád tak si určitě najde čas - uctít její památku i kdyby měla hrob v Tramtárii - má pěkný hrob a na něm její oblíbené andělíčky - dobře , že si do toho nenechá JR povídat co má nebo nemá dělat .

arimi
15. 06. 2014 16:51



shake shake shake senora

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.