Výroba nového pomníku na hrob Moniky (†36) a Klárky (†8)?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Výroba nového pomníku na hrob Moniky (†36) a Klárky (†8)?!

Náhlý přesun náhrobku Moniky (†36) a Klárky (†8), který zařídila matka Petra Kramný (36) Irena, může mít nečekané následky! Budou v Karviné stát dva pomníčky pro holky vedle sebe?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

modro
11. 06. 2014 14:40

Je vidět, že Petr Kramný je synem své matky. Jsou oba stejní.

setroseuros
11. 06. 2014 14:29

Krambába je doopravdy ,,milující a truchlící babicka! ,, Nestyda!

meibes
11. 06. 2014 11:47

Já teda úplně zírám čeho všeho je člověk schopen ... Nepřísluší mi tu hodnotit jestli je Petr Kramný skutečně vrah (v tom spoléhám na soudy) , ani mi nepřísluší hodnotit rodinné vztahy pozůstalých rodin ..ale skutečně mi rozum zůstává stát nad činem paní Kramné ...Ano, možná že na ten kus mramoru má nějaké právo dle faktur,ale co morálka ? ... Ona nic nevzala dceři se kterou se hádá, ani nic nevzala bratrovi po své snaše, ona prostě sebrala něco dvěma mrtvým - notabene jedna z nich byla z části její krve ... Vůbec nechápu k čemu tento čin bude ? .. Odnese si ten náhrobek domů do obýváku,nebo ho prodá, nebo ho nechá na hrobě ve kterém popsané osoby nejsou a květiny jim nosit bude-nebo nebude?...Prostě nechápu, co si tímto chtěla paní dokázat ... můžete mi někdo napsat jiný názor,jiný pohled - abych to mohla z nějaké strany pochopit - pokud možno slušně prosím ;)

bum-bac-bum
11. 06. 2014 11:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lilien.
11. 06. 2014 12:38

So vzdelaním to nemá nič spoločné ako píšeš hore u politikov, lebo aj to si dokážu kúpiť, ale ináč v celku súhlasím.

bum-bac-bum
11. 06. 2014 13:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

matylda-rut
11. 06. 2014 14:54

Podle toho bych řekla, ž ei ty jseš pěknej psychopat. Viníš jen jednu stranu. Radmil je stejně švihlej, blázen, kterýmu jde jen o majetek a to popřít nemůžeš moje zlatá.

japome
11. 06. 2014 19:06

tuhle psali, že je to přepsáno na rodinu Moniky tak jakým právem jednala matka majitelka není-

meibes
12. 06. 2014 14:43

... odsuzujete někoho že viní jen jednu stranu, ale sama neděláte nic jiného .. Bojujete za Kramnou ... a pak se nemůžete shodnout s lidmi, co bojují proti ní ...notabene ... Jak vy víte že jde Radmilovi jen o majetek ?? Psali to v Blesku ??

bum-bac-bum
11. 06. 2014 11:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lilien.
11. 06. 2014 12:19

Urobila to preto lebo zvíťazila jej egoistická, pomstychtivá , majetnícka povaha, nechcela za žiadnu cenu dovoliť aby tam bola pochovaná maminka Moniky, lebo ich strana dala menej na celkové náklady. Zabudla pritom, že sa maminka MK vzdala dedičstva v prospech PK:Chová sa podobne ako PK, že si k tomu ešte zavolala aj novinárov, aby sa všetci dozvedeli, že do náhrobku a dosky investovala ona, nie ich rodina a keďže hrob nie je prepísaný na jej či PK meno, tak bude po nej a kúpila vedľajší hrob.

lilien.
11. 06. 2014 12:23

Len ukázala ako ich veľmi milovala

lilien.
11. 06. 2014 12:30

pretože zaplatili polovicu na pohreb. ale kto by platil

matylda-rut
11. 06. 2014 14:53

Co to plácáš, Radmil tvrdil, že Petrovi věří a to až do doby, kdy začlo jít o majtek, pak rázně změnil a začal bulváru vyprávět, že mu nevěří. Nakonec zblbl i Lenku. Radmil ač bratr Moniky je pěknej chamtivec.

meibes
12. 06. 2014 14:40

... jen se zeptám ...znáte tu rodinu osobně ? ( já né) a nebo jen čerpáte z bulváru jako my všichni ??

bum-bac-bum
11. 06. 2014 13:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

meibes
11. 06. 2014 13:58

..já si jen neumím představit, že bych jako babička malé Klárky měla jít na hřbitov, a položit kytičku na hrob ve kterém Klárka není... To je šílený ...

matylda-rut
11. 06. 2014 14:51

V tom ti dávám za pravdu. Já bych to udělat nemohla, ale tenhle boj rozpoutal Radmil. Pokud nkdo ukáže prstem an viníka, pak nejen Kramná, ale především Radmil.

matylda-rut
11. 06. 2014 14:56

Ty jseš fakt pěkná blbka, hrob byl dobrých 8 měsíců bez náhrobku a to ti nevadilo. V Česku se nechávají otevřené hroby, posázené květy a zdobí je třeba bílé oblázky, žádný pomník. Tak co.

meibes
11. 06. 2014 13:56

Vaše názory jsou rozumné a souhlasím s nimi ...Jsem ráda, že je víc lidí kteří by takovou věc neudělali ... Tak teď si jen musíme přát - pokud její počínání bylo dle práva, aby dostala "odměnu" díky božím mlýnům ... Někde jsem tu v příspěvcích k tomuto tématu četla, že se paní Kramné podařilo naštvat tu poslední hrstku lidí, kteří doufali a věřili v nevinu P.K...Zajímalo by mě, jestli to byla čistě její bezmyšlenkovitá akce, nebo jestli to nějaký dobře promyšlený tah ... Vím že pro mnoho lidí je mrtvý navždy mrtvým,ale je spousta lidí, kteří věří na život po životě, na znamení od zesnulých a musím přiznat, že já bych tedy strach měla ...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.