Jak Rychtář ututlal domácí brutalitu: Policistka měla být přítomna násilnému chování k Bartošové! Jenže nekonala... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Jak Rychtář ututlal domácí brutalitu: Policistka měla být přítomna násilnému chování k Bartošové! Jenže nekonala...

Veřejné bičování vdovce Josefa Rychtáře (56) dosahuje obludných rozměrů poté, co se objevila informace o údajně připravovaném veřejném rozloučení s tragicky zesnulou Ivetou Bartošovou (†48). Nicméně zajímavé je i to, o čem promluvila přítelkyně Zdeňka Macury (40) Vlaďka (44). Tvrdí, že mluvila s policistkou, která byla svědkem násilného chování Rychtáře k Bartošové!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marie60
29. 05. 2014 13:49

..tolik bylo už dřív na toho hajzla Rychtáře udání a tamní poliši nic nedělali. Je vidět, že to není divné i mně.Asi tam má kamarádíčky, jinak si to neumím vysvětlit.Poliši mu chránili *** i na pohřbu I:B. Lidi mají z toho gaunera strach,jinak by ho chytli i s tím jeho potrhlým agresivním synátorem a rozbili jim drštičky.

arimi
29. 05. 2014 12:41

žiji s tyranem, kdo mi pomůže? ... vetsinou nikdo... to je pri týrání žen dnes uplne normální... šuškat si o tom budou vsichni, ale aby nekdo prisel a tu ženu vyvedl z brutálního prostredí, to umí snad uz jen macura... bohužel... proto se divím všem, kdo se z neho vysmívají, ci vysmívali, že se mu uz dávno a verejne neomluvili...
iveta byla týraná a rychtar je brutální sadista... a i když iveta byla alkoholicka, melo se jednat jinak a mely zasahovat organizace pro týrané ženy, anebo prinejmensím situaci u nich sledovat... tech oznámení o týrání bylo víc než dost... iveta prestala užívat nejaké rychtárem podávané léky, já si myslím, proto i ta spomalená řeč... podle me odmítala jíst, protože se bála, že i v jídle bude mít nejaké drogy... to jsou moje domnenky, ta spomalená reč nebyl alkoholový abstak, ona se bála jíst, aby nebyla stale tak omámená, byle enormne vyhublá a strasne tezkopadne mluvila... tohle bývá po vysazení psychofarmak a po náhlém vysazení zvlást, běžné.... skladanka pomalu do sebe zapadá...to je taková zrůda ten šedivec, az me z neho mrazí...

foxlova
29. 05. 2014 14:30

Jasně, upozorňoval...ale teď se na mne nezlobte, mohl to udělat daleko jinak, než aby si vyřizoval vlastní ego s Rychtářem přes média. Nebo mne chcete tvrdit, že se Iveta sama vyfotila s kalhotky naruby na pláži či jak ji vyšetřuje rakouský lékař??? to ji vůbec NEPOMOHLO, ale NAOPAK. Takže není se za co omlouvat. On se nezachoval jako chlap v tomto. Když by ji chtěl pomoci, měl to udělat jinak a NEEEE fotit na pláži s kalhotkami. Takže pan Macura, až mi vysvětlí, proč to dělal tak veřejně, proč fotky z pláže, když byla na šrot...tak mohu začít přemýšlet o nějaké omluvě a opravdové odborné pomoci. Takže jestli se mu Iveta dokázala svěřit měl to řešit odborně a ne po svém­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!

arimi
29. 05. 2014 15:18

já nevím, proč ji vyfotil tak naruby snad proto, ze byla tehdy celá uplne naruby... a mozná se s ni nedalo pohnout, co my víme... chlapi jsou chlapi, a nekterým je šumafuk, jestli mají štítek vpredu, ci vzadu hlavní pro neho myslím bylo, aby ji vyfotil a ukazal svetu, ze iveta žije, i když byla v stavu, nevim jak to napsat, no hrozném ale takovou ji prevzal, a takovou ji vezl... co tam po kalhotkach, jemu šlo snad o to, aby to ona prežila a aby se dostala od gaunera co nejdal... ty fotky podle mne nebyly az taková šílenost, protože když si uvážíte, jak dllouho asi musela byt sejmutá doma, kdyz i v italii byla stale jeste pod obraz boží a to zdaleka uz nechlastala tolik, co doma... abstak byvá ješte horší, nez opilost sama... já nevím, mne se nezdá, ze by macura na ní chtel nejak vydelávat, ale sledovala jsem to jen zběžne tehdy, protože uz tehdy se nedalo dívat, jak ten vzteklý opičák řádí jak černá ruka...

1pravda1
29. 05. 2014 16:12

Macura ji vzal k moři, k lékaři, a ty kalhotky? Vždyť je to jedno, chlapi neřeší, že vykoukl štítek, po těch nadávkách od Rychtáře, chtěl ukázat, že Iveta je opravdu v Itálii u moře. Rychtář ji tak akorát zavřel doma, podával léky nakoupené na netu a sebral ji mobil!

foxlova
29. 05. 2014 22:55

Ano, mohl ji vzít k moři, ale nemusel fotit....Iveta chtěla mít od médii KLID...všem to říkala!!!! tak proč ji fotil a dal médiím??? ...odpovím: aby všem ukázal veřejně, jaký je Rychtář hovado...takže si honil vlastní ego, kdyby myslel, mohl ji pomoci v klidu bez médií a té slávy by se mu třeba dostalo časem. Ale on chtěl být na očích: JAKO TEN ochranitel před tyranem. Dalo se to udělat i bez medií, chápete

arimi
30. 05. 2014 09:21

já to chápu dobře, co chceš říct, neznam macuru osobne, těžko to soudit, ale možná to dělal v zbrklosti, možná az tolik nechtěl uškodit temi fotkami, nevím... mozná je jen nemotorný ...

foxlova
29. 05. 2014 22:52

Toho neomlouvá, že ty fotky poslal mediím...tím jen přilil sousto do ohně!!! Měl to dělat bez medií, dkyby chtěl opravdu pomoci...ale mužská ješitnost někdy zatemní mozek...takže, ať si to omlouvá jak chce...to co udělal je neomluvitelné!!!!!

hrneczuhrinevsi
29. 05. 2014 17:04

byla ožralá a plavky si oblékla naruby sama, to je ale záhada, co? Ještěže není z fotky cítit, jak je měla pochcaný

1pravda1
29. 05. 2014 16:14

Podával jí léky, které nesměla po prodělaném dvanácterníkovém vředu užívat, možná měla zažívání z těch jeho léků zničené a neměla chuť k jídlu.

hrneczuhrinevsi
29. 05. 2014 16:14

podával jí léky? ona byla k něčemu nucená? sotva

1pravda1
29. 05. 2014 16:21

Bože, vy jste žil zatím ve sklepě nebo co? Vždyť Rychtář sám říkal, že ji kupoval léky na netu a taky ji je sám podával dle vlastního uvážení i v tekutinách.

hrneczuhrinevsi
29. 05. 2014 16:31

a vy jste s nima asi žil, podle toho, co tu píšete, takže taky s váma do basy

bum-bac-bum
29. 05. 2014 19:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hrneczuhrinevsi
29. 05. 2014 16:14

nemohla jíst, protože měla už nespíš cirhozu jater, a nemohla se vymáčnout, protože už měla alkolickou demenci, ale za všechno mohl chudák Trychtýř

arimi
29. 05. 2014 22:39

jooo tak na cirhozu bys to chtel zvalit tak to dokaž! anebo práve proto ji buran poslal na trat, aby nebylo co dokázat? aale vzdyt iveta ríkala, ze má játra cisté jako miminko a není to zas az tak dávno... a já ti rovnou říkám, ze nemohla mluvit ne kvuli demenci, ale pro vysazení tech jedů, co on do ní soukal... a konecne, jak to, ze se ženil s dementní osobou???? vzdyt demenci clovek nenachyta jako chripku ze dne na den, to trvá taky nejakou dobu, nez se demence projeví jako taková... neříkám, po mrtvici, to je jiná, ale to by ji pri takovém podezrení musel její pečovatel nechat vyšetrit v nemocnici, což on evidentne neudelal... běž si oblbovat nekoho jiného, tady je to jasné jako facka, co se vlastne stalo...

ajafjatla
29. 05. 2014 12:40

Všichni jsou magoři!!

hrneczuhrinevsi
29. 05. 2014 16:16

hlavní magor byla Bartošová a už pěknou řádku let ji hrabalo v kouli

japome
29. 05. 2014 19:33

evalina
30. 05. 2014 02:20

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.