Ivetina rodina se ukryla před světem: Na Frenštát padla tíseň! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 30. dubna 2024

Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce

Ivetina rodina se ukryla před světem: Na Frenštát padla tíseň!

 Na mnoho lidí z Frenštátu pod Radhoštěm i Trojanovic, kde Bartošová vyrůstala, padla včera z děsivé zprávy o sebevraždě zpěvačky tíseň. Místní jí stále fandili. Byla přece pořád jejich.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

soltero1
30. 04. 2014 16:01

Smutný konec života kdysi krásné a slavné zpěvačky. Otázkou je, proč včas nezasáhl (manžel, či rodina) jistě si Ivetiných psychických problémů museli všimnout.
Rychtář byl, je a bude naprostá nula. Na Bartošovou se "nalepil" s vidinou slávy, možná i trochu peněz a věřím informacím, že jejich vztah byl poslední kapkou, která Ivetu vedla pod ten vlak.
Každopádně takto zemřít, je strašné.

aaamanda
30. 04. 2014 15:30

Doufám jen, že teprve teď nastane ten správný hon na čaro­dějni­ce/ča­rodě­je, který úspěšně naplánoval tyto události a bulvár jej srazí stejně tak, jako on srazil chudáka Ivet. Doufám, že konce roku nedožije...

dannaa
30. 04. 2014 14:22

Nedá­vejte,­prosím­,pros­tor Rychtářovi v novinách.Nežádejte rozhovory.Jednou nedávejte na první místo peníze.Rychtář si prostor nezaslouží. Slíbil,že se bude Iveta po svatbě léčit a skutek utek. Odkud měl léky ?Ivetu k odborníkům nevedl a sám se jim vrhá do náruče pomoci !!!!! Já se ho jako člověka od pohledu a jeho chování také bojím a jsem duševně zdráva.

smazan_20150109
30. 04. 2014 14:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

soltero1
30. 04. 2014 17:14

Já věřím, že ještě napíše knihu Můj život s Ivetou, natočí celovečerní dokumentární film Iveta má láska. Vetře se do TV a bude parazitovat na jejím kdysi známém jménu. Prostě bude dělat, co dělal doposud...

violahorska
01. 05. 2014 00:34

Bohužel, toho všeho se s největší pravděpodobností dočkáme. Zapomněl jste, soltero1, na příspěvky z pééra neméně demetního syna p. X. A to: Život mého dítěte - týden poté. Já mám ovšem zato, že pokrevní babička stále žije.

blanka19
01. 05. 2014 16:23

vždy sa nájde blbec, ktorý mu to uverejní

jity
30. 04. 2014 13:03

Nadáváte tady, že Ivetu dohnali k sebevraždě ať už bulvár, nebo zlí lidé. Koho doženou ty, kteří jsou svými blízkými milováni a žádný bulvár se o ně nezajímá. Přesto se rozhodnou odejít ze života. Ona byla nemocná, ale nezvládla si to přiznat a chtít se léčit. Těžko ji odsuzovat, zkrátka je to nemoc. Proč to udělal třeba Karel Svoboda, měl téměř všechno, ale byl nemocen. Ivetě přejme klid a budeme vzpomínat na její písničky a jak ji to v mládí slušelo. Přeji hodně sil Arturovi,. aby zvládl ztrátu maminky.

mamca595
30. 04. 2014 14:42

prroud
30. 04. 2014 10:03

Tak ak,vazeni,uz jste spokojeny? Pomohli jste ji USTVAT k smrti svejma nenavistnejma vyrokama,jestli ze skodo­libos­ti,za­visti,­nebo proste jen zla,neni uz dulezity.Vcera a dneska jsem si poustel jeji veci,abych si pripomel.A premejslel jsem,komu kdy ublizila tak,aby si zaslouzila takovej konec,takovou zlobu,odsouzeni a ignoranci,jako clovek,kterej nad sebou ztratil vladu a zoufale potreboval omoc,ktery se nedockal,podporu "fanousku",proste lidi,ktery zklamali a naopak ji postrcili bliz k propasti,byt i jen svou igno­ranci,­lhos­tejnos­ti,stej­ne tak stat kterej mame prej bejt my.........DIKY VAM! .Stydet se nebudete,protoze vam ani nedochazi za co a proc byste meli.V tomhle state uz nenesou ani jedinci zodpovednost sami za sebe a svy ciny,protoze se ji bojej a schovavaj se ve stade,natoz aby nesli zodpovednost za ostatni a svou zem.­....­....­...do­bre vam tak!!! .Skoncite tak,jak na sebe,ostatni a svou zemi kaslete!Proto nam odchazeji lidi co neco dokazali,o neco se snazili,zapomenuty a poplivany,zneuzity svejma vlastnima kolegama a casto i svejma nejbliz­sima,­odka­zany ke zkaze,protoze to my vsichni dopoustime.

prroud
30. 04. 2014 10:06

A ted budete svorne nadavat na vsechny a vsechno kolem,sami se svatozari,jako ostatne vzdycky!!! Vy "muzikanti"

prroud
30. 04. 2014 10:17

.......ktery nehnuli ani prstem!!!!! "Kdo chce,hleda zpusoby,kdo nechce,hleda duvody", "Vsichni jsme lide,ale ne kazdy jsme Clovekem!".......a ne kazdej si to uvedomujeme a neco s tim delame........

dynobaba
30. 04. 2014 12:26

Rychtáří??!!

prroud
30. 04. 2014 14:00

Ale kdepak Rychtar,toho nemusim,ale asi z trochu jinejch duvodu nez ostatni. .Mel nejvetsi moznosti ji pomoct,jak uprimne to myslel,vime vsichni,tak se nechova clovek kterej chce pomahat.To uz byl zrejme uprimnejsi Macura,ale taky skutek utek,stejne jako Italskej kaspar,jako Staidl a vsichni ostatni kolem,stejne jako hloupej a nebezpecnej zakon ze takovej nemocnej,zavislej na drogach,musi souhlasit s lecbou a lecba ani vlastne neexistuje,i kdyby souhlasil,jen chemicky blivajzy a po nich pad jeste hloub .Vsechno kolem ni byl jen business,pomahat skutecne nechtel nikdo,a kdyby prece nekdo jo,nemohl,nebo to neumel .

prroud
30. 04. 2014 14:03

Nakonec jak Rychtar,tak Staidl se ukazujou uz ted,ani ne den po smrti se hadaji o pohrbu,to by me asi napadlo az by to muselo bejt,mel bych uplne jiny starosti a nemel bych se o cem hadat.......

lillyli
30. 04. 2014 15:54

Asi nějaký grafoman.

skp705
30. 04. 2014 14:15

... a vy jste ji pomahal?

britva
30. 04. 2014 16:08

zas to tak neprožívej

soltero1
30. 04. 2014 16:15

já myslím, že takovej Rychtář, má na její sebevraždě daleko větší podíl, než koment v aha...

haha
30. 04. 2014 09:47

Rychtář by se měl smažit v pekle,protože podle mě Ivetu psychicky a myslím i fyzicky týral a má lví podíl,že sáhla k tak zoufalému činu.Je jí škoda,mívala jsem jí ráda ve svých lepších časech zpívala nádherně a byla to i nádherná ženská.Doufám,že Štaidl se za ní a za Artura postaví a nenechá toho parazita,aby jí zneužíval a parazitoval na ní i po smrti.Budeme doufat v ty boží mlýny.No Ivetko ,tak ať už máš klid.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.